Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 19.02.2019 08:31

Dzięki boboo, wygląda ok i prawdopodobnie skorzystam jak nie z tego to z Ibisa. Ten brzmi interesująco ze względu na obóz. Grzesiuka pochłonąłem wszystkie książki w mgnieniu oka więc będzie to dla mnie atrakcja niebywała, dzięki :)
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 04.03.2019 11:14

Informacja odnośnie noclegu u Pani Teresy Bodo pod Balatonem - nie świadczy ani ona ani sąsiedzi noclegu dla 2 osób, jest możliwość noclegu tylko dla większej grupy osób (rozmowa telefoniczna z wczoraj)
MaJaKi
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 235
Dołączył(a): 26.08.2008
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) MaJaKi » 09.03.2019 12:14

Proszę się nie dziwić, to są domy na kilka osób, u niej akurat 7 i 4 lub 5 na górze , u Klary jest dom na 7 osób. Nie umieści obcych sobie ludzi razem. Na dwie osoby lepiej łapać coś np na booking lub w pensjonatach. Dużo tego. My zawsze jeździmy min 7 osób czasem 12 i zawsze śpimy u Pani Teresy.
Maruś-Man
Croentuzjasta
Posty: 165
Dołączył(a): 17.02.2011
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Maruś-Man » 10.03.2019 09:02

Witam. To chyba zależy od terminu . My ( ja i moja żona) spaliśmy u Pani Teresy a to jakby nie patrzeć 2 osoby . Był to wrzesień 201? chyba 6. Pozdrawiam. Janusz
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 10.03.2019 09:21

Maruś-Man napisał(a):Witam. To chyba zależy od terminu . My ( ja i moja żona) spaliśmy u Pani Teresy a to jakby nie patrzeć 2 osoby . Był to wrzesień 201? chyba 6. Pozdrawiam. Janusz

Nie, nie od terminu. Pani Teresa poinformowała, że w ogóle nie ma możliwości przenocowania 2 osób tylko większą ilość bo ona nie wynajmuje na pokoje tylko część domu i sąsiedzi tak samo
agulus
Odkrywca
Posty: 112
Dołączył(a): 20.02.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) agulus » 10.03.2019 09:23

MaJaKi napisał(a):Proszę się nie dziwić, to są domy na kilka osób, u niej akurat 7 i 4 lub 5 na górze , u Klary jest dom na 7 osób. Nie umieści obcych sobie ludzi razem. Na dwie osoby lepiej łapać coś np na booking lub w pensjonatach. Dużo tego. My zawsze jeździmy min 7 osób czasem 12 i zawsze śpimy u Pani Teresy.

Tak tylko nigdy na forum nie było takiej informacji więc piszę żeby inni mieli świadomość i nie byli zdziwieni tak jak my.
Boguś
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 18.03.2019
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Boguś » 18.03.2019 21:59

Witam, w czerwcu pierwszy raz jedziemy do Chorwacji. Szukam noclegu po drodze, coś w Austrii dla 2 dorosłych, 3 małych dzieci (2,4,4 lata). proszę o podpowiedź, myślimy o Graz lub coś w okolicy. Jak rezerwować?
Piotrek7722
Globtroter
Posty: 45
Dołączył(a): 12.11.2017
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piotrek7722 » 19.03.2019 20:04

Witajcie, w tym roku jedziemy po raz 2 z dziećmi 3 i 8 lat w okolice Omišu 14 lipca z Lubelskiego(niestety mieliśmy jechać pod koniec czerwca bo nie lubimy tłumów ale nie wyszło). W zeszłym roku pojechaliśmy na raz ale do domu wracaliśmy już z noclegiem nad Balatonem bo z dziećmi się to nie sprawdziło. Kuzyn od paru lat jeździ i śpią na tym parkingu na karimatach i podobnych wielu turystów tak robi .
https://www.google.pl/maps/@45.308596,1 ... authuser=0
Ktoś ma doświadczenie z takim nocowaniem, zależy nam na czasie i na kosztach, do celu już będzie niedaleko. W zeszłym roku przypadkiem zatrzymaliśmy się tam i wyglądało ok, stacja paliw i knajpa.
wikol
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1903
Dołączył(a): 19.07.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) wikol » 24.03.2019 12:17

Byłem kilka razy u Pani Teresy Bodo. Jak u niej nie ma miejsca kieruje do swoich znajomych. Polecam też Herkules Panzio w Nagykanizsa / też Polka właścicielka /
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 24.03.2019 13:19

Piotrek7722 napisał(a):Witajcie, w tym roku jedziemy po raz 2 z dziećmi 3 i 8 lat w okolice Omišu 14 lipca z Lubelskiego(niestety mieliśmy jechać pod koniec czerwca bo nie lubimy tłumów ale nie wyszło). W zeszłym roku pojechaliśmy na raz ale do domu wracaliśmy już z noclegiem nad Balatonem bo z dziećmi się to nie sprawdziło. Kuzyn od paru lat jeździ i śpią na tym parkingu na karimatach i podobnych wielu turystów tak robi .
https://www.google.pl/maps/@45.308596,1 ... authuser=0
Ktoś ma doświadczenie z takim nocowaniem, zależy nam na czasie i na kosztach, do celu już będzie niedaleko. W zeszłym roku przypadkiem zatrzymaliśmy się tam i wyglądało ok, stacja paliw i knajpa.

Sporo kilometrów pokonuje i jakoś nie zauważyłem wielu turystów na karimatach :D. Natomiast wielu próbuje jakoś dociągnąć do celu, a gdy już sen ich pokona, to przyjmują różne dziwne pozycje z kategorii człowiek guma. Ja od kilku lat jadąc do Cro śmigam przez Karlovac do Slunj i tam śpię w przyzwoitych warunkach. Nocleg oczywiście kosztuje, ale jak się odejmie zaoszczędzone pieniążki na autostradzie, to spanko nie wychodzi jakoś drogo. :papa:
kadetdudi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 568
Dołączył(a): 01.09.2013
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) kadetdudi » 24.03.2019 14:31

No nie wiem, z dziećmi na karimatach? Dla brzmi to abstrakcyjnie. Czasu jeszcze trochę zostało, więc proponuję przyoszczędzić trochę grosza i wynająć jakiś nocleg.
biagggio
Odkrywca
Posty: 104
Dołączył(a): 01.07.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) biagggio » 24.03.2019 17:45

@bratwojciech
Można tak, ale nie masz gwarancji pogody. Mały deszczyk i cały misterny plan w ..... Ja raz też tak raz pojechałem. Wyjechałem z Kalisza ok. 16.00, planując nocleg w Aut na parkingu. Pogoda nie dopisała, spałem za kierownicą (na postoju) i cała dalsza droga była do dupy. Teraz jeżdżę 2 razy. Pozdro.
Bratwojciech
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 478
Dołączył(a): 31.05.2015
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bratwojciech » 24.03.2019 20:40

biagggio napisał(a):@bratwojciech
Można tak, ale nie masz gwarancji pogody. Mały deszczyk i cały misterny plan w ..... Ja raz też tak raz pojechałem. Wyjechałem z Kalisza ok. 16.00, planując nocleg w Aut na parkingu. Pogoda nie dopisała, spałem za kierownicą (na postoju) i cała dalsza droga była do dupy. Teraz jeżdżę 2 razy. Pozdro.

Wywołałeś mnie, ale jak rozumiem to chyba pomyłka, bo ja już od dawna nie sypiam na trawie. Nawet jak spożyje odrobinę wody czarodziejki, to staram się zasnąć godnie :D
Użytkownik usunięty
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 26.03.2019 09:09

Jadąc z Polski, będąc już na autostradzie w Chorwacji, mijałem nie raz hotel przy samej autostradzie. Nie chodzi mi o Draganić bo tam już 3 razy nocowałem ale znacznie dalej, taki drewniany hotel przy stacji benzynowej. Kiedyś ta stacja była koloru żółtego. Kojarzy ktoś bo za kij nie mogę go sobie przypomnieć.
toomas
Cromaniak
Posty: 690
Dołączył(a): 03.02.2009
Re: Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odrad

Nieprzeczytany postnapisał(a) toomas » 26.03.2019 10:35

alechandro napisał(a):Jadąc z Polski, będąc już na autostradzie w Chorwacji, mijałem nie raz hotel przy samej autostradzie. Nie chodzi mi o Draganić bo tam już 3 razy nocowałem ale znacznie dalej, taki drewniany hotel przy stacji benzynowej. Kiedyś ta stacja była koloru żółtego. Kojarzy ktoś bo za kij nie mogę go sobie przypomnieć.


Żółte stacje to chyba Tifon. Ale hotelu nie kojarzę. I co masz na myśli dalej - dalej w stronę HR czy w stronę PL
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone