Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Ceny w Cavtat

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vodzu413
Turysta
Ceny w Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) vodzu413 » 26.05.2008 08:50

witam!
Czy ktoś może zna jakies tanie (mniej niż 100 zwierzaków za posiłek) dobre knajpki w Cavtat. Przykładowe ceny w sklepach tez mile widziane. Rzecz w tym, czy bliskość Dubrovnika ma duży wpływ na poziom cen w Cavtat.
Bogdan007
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 29.05.2008 19:22

vodzu413 napisał(a):witam!
Czy ktoś może zna jakies tanie (mniej niż 100 zwierzaków za posiłek) dobre knajpki w Cavtat. Przykładowe ceny w sklepach tez mile widziane. Rzecz w tym, czy bliskość Dubrovnika ma duży wpływ na poziom cen w Cavtat.

Dołączam się do pytania.
Zastanawiam się nad odwiedzeniem w tym roku tej miejscowości. Przyznam, że przed ewentualną decyzją powstrzymuje mnie obawa wysokich cen. W Cavtat nie byłem, ale w Dubrowniku byłem 2 x i wiem, że jest tam znacznie drożej jak w innych regionach Chorwacji. Czy ktoś, kto tam był może coś praktycznego napisać ten temat, coś czego nie ma w przewodnikach i stronach www.

PZDR
Bogdan007
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 30.05.2008 18:50

Bogdan007 napisał(a):
vodzu413 napisał(a):witam!

Dołączam się do pytania.
Zastanawiam się nad odwiedzeniem w tym roku tej miejscowości. Przyznam, że przed ewentualną decyzją powstrzymuje mnie obawa wysokich cen. W Cavtat nie byłem, ale w Dubrowniku byłem 2 x i wiem, że jest tam znacznie drożej jak w innych regionach Chorwacji. Czy ktoś, kto tam był może coś praktycznego napisać ten temat, coś czego nie ma w przewodnikach i stronach www.

PZDR

Brak odpowiedzi przekonuje mnie tym bardziej aby jednak tam się wybrać (region mało znany). Jak wrócę to postaram się napisać coś na ten temat.

PZDR :hut:
luky007
Podróżnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) luky007 » 13.01.2020 14:24

odgrzebie stary topic - bo wybieram sie tam w Sierpniu. Czy miejscówka odbiega cenowo od innych miejsc z Chorwacji? Nazwy adresy jakichś lokali szczególnie mile widzianych dla portfela?
marekkowalak
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 13.01.2020 15:12

Jeśli chodzi o kwatery, to ceny porównywalne z innymi miejscami, może minimalnie droższe, ale raczej niezauważalnie.

Co do restauracji - im dalej od głównej mariny z jachtami bogaczy, tym taniej. Proponuję pójść kawałek ulicą Put Tihe w kierunku Hotelu Albatros - znajdziesz tam tańsze konoby z super jedzeniem.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne.

reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019