Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny w Cavtat

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
vodzu413
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 26.05.2008
Ceny w Cavtat

Nieprzeczytany postnapisał(a) vodzu413 » 26.05.2008 09:50

witam!
Czy ktoś może zna jakies tanie (mniej niż 100 zwierzaków za posiłek) dobre knajpki w Cavtat. Przykładowe ceny w sklepach tez mile widziane. Rzecz w tym, czy bliskość Dubrovnika ma duży wpływ na poziom cen w Cavtat.
Bogdan007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 08.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 29.05.2008 20:22

vodzu413 napisał(a):witam!
Czy ktoś może zna jakies tanie (mniej niż 100 zwierzaków za posiłek) dobre knajpki w Cavtat. Przykładowe ceny w sklepach tez mile widziane. Rzecz w tym, czy bliskość Dubrovnika ma duży wpływ na poziom cen w Cavtat.


Dołączam się do pytania.
Zastanawiam się nad odwiedzeniem w tym roku tej miejscowości. Przyznam, że przed ewentualną decyzją powstrzymuje mnie obawa wysokich cen. W Cavtat nie byłem, ale w Dubrowniku byłem 2 x i wiem, że jest tam znacznie drożej jak w innych regionach Chorwacji. Czy ktoś, kto tam był może coś praktycznego napisać ten temat, coś czego nie ma w przewodnikach i stronach www.

PZDR
Bogdan007
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 118
Dołączył(a): 08.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bogdan007 » 30.05.2008 19:50

Bogdan007 napisał(a):
vodzu413 napisał(a):witam!
Czy ktoś może zna jakies tanie (mniej niż 100 zwierzaków za posiłek) dobre knajpki w Cavtat. Przykładowe ceny w sklepach tez mile widziane. Rzecz w tym, czy bliskość Dubrovnika ma duży wpływ na poziom cen w Cavtat.


Dołączam się do pytania.
Zastanawiam się nad odwiedzeniem w tym roku tej miejscowości. Przyznam, że przed ewentualną decyzją powstrzymuje mnie obawa wysokich cen. W Cavtat nie byłem, ale w Dubrowniku byłem 2 x i wiem, że jest tam znacznie drożej jak w innych regionach Chorwacji. Czy ktoś, kto tam był może coś praktycznego napisać ten temat, coś czego nie ma w przewodnikach i stronach www.

PZDR

Brak odpowiedzi przekonuje mnie tym bardziej aby jednak tam się wybrać (region mało znany). Jak wrócę to postaram się napisać coś na ten temat.

PZDR :hut:
luky007
Podróżnik
Posty: 22
Dołączył(a): 25.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) luky007 » 13.01.2020 15:24

odgrzebie stary topic - bo wybieram sie tam w Sierpniu. Czy miejscówka odbiega cenowo od innych miejsc z Chorwacji? Nazwy adresy jakichś lokali szczególnie mile widzianych dla portfela?
marekkowalak
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2181
Dołączył(a): 13.05.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekkowalak » 13.01.2020 16:12

Jeśli chodzi o kwatery, to ceny porównywalne z innymi miejscami, może minimalnie droższe, ale raczej niezauważalnie.

Co do restauracji - im dalej od głównej mariny z jachtami bogaczy, tym taniej. Proponuję pójść kawałek ulicą Put Tihe w kierunku Hotelu Albatros - znajdziesz tam tańsze konoby z super jedzeniem.

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone