Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

ceny

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tyski_aki
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2004
ceny

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyski_aki » 10.06.2004 10:48

Hejo 8)

Mam zamiar się wybrać w śieprniu do chorwacji :) (1-sza moja podróż) i oczywiście pod namioty, może zna ktoś z Was jakieś pola namiotowe? w fajnych miejscach, a także ceny do nich za noc :) z góry Wam bardzo dziękuje za odpowiedz:))
Jacunio
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1645
Dołączył(a): 13.03.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jacunio » 10.06.2004 11:43

Zajrzyj tu: http://www.camping.hr/gb/index.htm
No i przede wszystkim przejrzyj forum, bo chyba tego jeszcze nie zrobiłeś...

PozdraV
J.
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 10.06.2004 16:26

Nie wiem w jakiej konfiguracji jedziecie ale w zrzeszonych campach w moim wypadku (2+2+namiot+samochód+prąd+lodówka) to ciężko będzie się zmieścić w 20 euro za dobę w sierpniu.
Sporo poszperałem na forum+tegoroczne foldery z cenami na sezon 2004.
Na atrakcyjnych campach trzeba się liczyć z ceną nawet 25 euro na dzień.
Dlatego rozgladam się za jakimiś przydomowymi,niedużymi campami bo ponoć ceny duuużo bardziej przyjazne kieszeni.
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.06.2004 16:32

Zobacz np. kamp Olivia w Sukosanie. Będę w Sukosanie od 19 czerwca do 5-7 lipca. Możliwe, że nawet się tam zatrzymam.
http://travel.to/camp-oliva
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 10.06.2004 17:11

volumen napisał(a):Zobacz np. kamp Olivia w Sukosanie. Będę w Sukosanie od 19 czerwca do 5-7 lipca. Możliwe, że nawet się tam zatrzymam.
http://travel.to/camp-oliva

Hej volumen !
W ostatniej chwili zmieniłem swoje plany i w drodze na Peljesac planuję zatrzymać sie własnie na camp OLIVIA w Sukosanie. Planuję przyjazd do Sukosanu ok godz. 8 rano w dniu 27.06.2004. Chcę tam pobyć 2 - 4 dni. Będę srebną astrą clasic/oznakowaną CRO PL/ na wrocławskich nr, a kolega bordową skodą fabia. Z twoich wczesniejszych postów wynika, że wiele nas łączy/poglądy na pasje podróżowania/. Jeśli bedziesz w tym czasie w Sukosanie to proszę podejdż do mnie, zapraszam na piwo.
GAJUS
tyski_aki
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 10.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyski_aki » 10.06.2004 17:57

hejo

Dzwoniłem już do Novigrad'u, i powiedzieli tak, że za 2 osoby + pole namiotowe to cena 10 Euro za dobe, bo z tego co wiem nie płaci się dwa razy za pole namiotowe bo w sumie dwie osoby beda spaały w namiocie a nie dwie osoby i dwa namioty :)

Fender tzn za ile osob? bo cos napisales zw 2+2 ? czy chodzi Ci o 4 osoby? i czy gdzieś dzwoniłeś?
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.06.2004 21:13

Gajus.ems napisał(a):
volumen napisał(a):Zobacz np. kamp Olivia w Sukosanie. Będę w Sukosanie od 19 czerwca do 5-7 lipca. Możliwe, że nawet się tam zatrzymam.
http://travel.to/camp-oliva

Hej volumen !
W ostatniej chwili zmieniłem swoje plany i w drodze na Peljesac planuję zatrzymać sie własnie na camp OLIVIA w Sukosanie. Planuję przyjazd do Sukosanu ok godz. 8 rano w dniu 27.06.2004. Chcę tam pobyć 2 - 4 dni. Będę srebną astrą clasic/oznakowaną CRO PL/ na wrocławskich nr, a kolega bordową skodą fabia. Z twoich wczesniejszych postów wynika, że wiele nas łączy/poglądy na pasje podróżowania/. Jeśli bedziesz w tym czasie w Sukosanie to proszę podejdż do mnie, zapraszam na piwo.
GAJUS

Świetnie. Ja będę w Sukosanie 2 tygodnie, jak pisałem od 19, a właściwie 20 czerwca (19 wyjeżdżamy) gdzieś tak do 5-7 lipca. Mam jeszcze namiar na drugi kamp, mały, przydomowy. Kamp "Skoljka". Ten kamp jest na końcu Sukosanu w kierunku Sibenika. obojętnie gdzie będę, to poszukam Cię w Olivii. Jakby co, to ja będę zielonym Suzuki Swift, oczywiście z nalepką Cro.pl. Możesz też szukać najgrubszego faceta na plaży - to ja :D
Gajus.ems
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 930
Dołączył(a): 21.11.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) Gajus.ems » 10.06.2004 21:37

volumen napisał(a):Świetnie. Ja będę w Sukosanie 2 tygodnie, jak pisałem od 19, a właściwie 20 czerwca (19 wyjeżdżamy) gdzieś tak do 5-7 lipca. Mam jeszcze namiar na drugi kamp, mały, przydomowy. Kamp "Skoljka". Ten kamp jest na końcu Sukosanu w kierunku Sibenika. obojętnie gdzie będę, to poszukam Cię w Olivii. Jakby co, to ja będę zielonym Suzuki Swift, oczywiście z nalepką Cro.pl. Możesz też szukać najgrubszego faceta na plaży - to ja :D

To jesteśmy umówieni !!!
Pozdrawiam GAJUS
volumen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2224
Dołączył(a): 21.05.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) volumen » 10.06.2004 21:41

Gajus.ems napisał(a):
volumen napisał(a):Świetnie. Ja będę w Sukosanie 2 tygodnie, jak pisałem od 19, a właściwie 20 czerwca (19 wyjeżdżamy) gdzieś tak do 5-7 lipca. Mam jeszcze namiar na drugi kamp, mały, przydomowy. Kamp "Skoljka". Ten kamp jest na końcu Sukosanu w kierunku Sibenika. obojętnie gdzie będę, to poszukam Cię w Olivii. Jakby co, to ja będę zielonym Suzuki Swift, oczywiście z nalepką Cro.pl. Możesz też szukać najgrubszego faceta na plaży - to ja :D

To jesteśmy umówieni !!!
Pozdrawiam GAJUS


Świetnie. Będzie ze mną szwagier, który mieszka w Twoich okolicach, a dokladnie w Namysłowie.
Do zobaczenia więc w Chorwacji!!
Fender
Croentuzjasta
Posty: 157
Dołączył(a): 18.03.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fender » 12.06.2004 07:59

tyski_aki napisał(a):hejo

Dzwoniłem już do Novigrad'u, i powiedzieli tak, że za 2 osoby + pole namiotowe to cena 10 Euro za dobe, bo z tego co wiem nie płaci się dwa razy za pole namiotowe bo w sumie dwie osoby beda spaały w namiocie a nie dwie osoby i dwa namioty :)

Fender tzn za ile osob? bo cos napisales zw 2+2 ? czy chodzi Ci o 4 osoby? i czy gdzieś dzwoniłeś?


Jeżeli chodzi o camp to oczywiście mowa o całym koszcie pobytu w wys.około 20 euro/dzień.
W moim wypadku- ja z kobitką + syn (19 lat)+ córka(12 lat) + auto + namiot + prąd + lodówka (przy odrobinie szczęścia).
Nie dzwoniłem nigdzie bo jeszcze nie wiem dokładnie gdzie sie zatrzymiemy,ale napewno w Dalmacji.
Rozważam opcję 5 dni gdzieś niedaleko Dubrownika chyba na campie "pod Maslinom" albo "U Peća" i 5 dni w okolicach Trogiru.

Powrót do Kempingi



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone