Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ceny paliwa

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Leon
Cromaniak
Posty: 2350
Dołączył(a): 16.03.2002
Ceny paliwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leon » 19.03.2008 01:19

Witam kochanich Polakow...
Ceny paliwa w chorwacji poszle do gory.
Ale bardzo ciekawi jest fakt ze po pierwszi raz ropa (8,54 kun/l)kosztuje wiencej niz benzina (8,5 kun/l).
mich
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 249
Dołączył(a): 20.06.2006
Re: Cen paliwa

Nieprzeczytany postnapisał(a) mich » 19.03.2008 09:39

Leon napisał(a):Witam kochanich Polakow...
Ceny paliwa w chorwacji poszle do gory.
Ale bardzo ciekawi jest fakt ze po pierwszi raz ropa (8,54 kun/l)kosztuje wiencej niz benzina (8,5 kun/l).

kurcze,musicie coś z tym zrobić, kupiłem w tym roku pierwszy raz w życiu diesela i za około 35 dni będę tankował w cro...
Haweł
Cromaniak
Posty: 1712
Dołączył(a): 01.07.2002

Nieprzeczytany postnapisał(a) Haweł » 19.03.2008 10:01

http://www.ina.hr/default.aspx?id=203
W\g kalkulatora walut na tej stronie,to ON jest tansza w HR od naszej i to zarowno zwykla jak i ta wzbogacona Euro.
Do wakacji jeszcze daleko i z tego co mowia,prognozuja,to PB i ON bedzie znacznie drozsza niz jest teraz.Zreszta u Nas w PL wszystko drozeje,a w HR tez sie skarza na wzrost cen,co ma wplyw na to cena transportu np.cena ON.Do wakacji zobaczymy,ale taniej niz w zeszlym roku to nie bedzie na 100% :).
Marcin zastava
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 85
Dołączył(a): 02.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marcin zastava » 19.03.2008 10:09

Witam
W Poznaniu wczoraj też ropa była droższa od PB95
ON- 4,31
Pb 95- 4.29 ceny na Statoil
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 19.03.2008 13:47

A ja ON tankuję po 3,93 zł.
Poza tym warto będzie jechać przez BiH tam paliwa były wyraźnie tańsze
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 19.03.2008 13:58

ropa droższa ... znaczy ... zima idzie ;@)
Adam,K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1890
Dołączył(a): 25.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Adam,K » 19.03.2008 16:30

U mnie dziś po 4,27 i ponoć staniało. Pocieszam się tym, że dziś kupiłem euro chyba dość tanio bo 3,54 więc w lato się to zrekompensuje gdy euro zdrożeje, a ja w Cro kupię kuny. Mam nadzieję.
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 19.03.2008 16:55

jeśli euro zdrożeje ....
californium
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 07.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) californium » 19.03.2008 17:43

W CRO byłem dwa razy ale cały czas zastanawiam się po co ludzie wymieniają PLNy na EURO a potem na KUNY. Skoro praktycznie wszędzie w CRO można wymienić PLN-y !!!
Mariusz_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 502
Dołączył(a): 15.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mariusz_M » 19.03.2008 17:49

californium napisał(a):W CRO byłem dwa razy ale cały czas zastanawiam się po co ludzie wymieniają PLNy na EURO a potem na KUNY. Skoro praktycznie wszędzie w CRO można wymienić PLN-y !!!


Bo się bardziej opłaca.
Bo i tak się ze sobą wiezie euro do zapłaty noclegów. Jak jadę w ciemno to nie wiem ile w końcu za ten nocleg zapłacę - więc mam tych eurosów więcej.
Ja nie wiozę euro po to, żeby tam wymieniąc - potrzebną gotówke biorę ze ściany. Przelicznik bardzo dobry nawet z prowizją od wypłaty.
hrehor
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 809
Dołączył(a): 14.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) hrehor » 20.03.2008 11:40

Mariusz_M napisał(a):
californium napisał(a):W CRO byłem dwa razy ale cały czas zastanawiam się po co ludzie wymieniają PLNy na EURO a potem na KUNY. Skoro praktycznie wszędzie w CRO można wymienić PLN-y !!!


Bo się bardziej opłaca.
Bo i tak się ze sobą wiezie euro do zapłaty noclegów. Jak jadę w ciemno to nie wiem ile w końcu za ten nocleg zapłacę - więc mam tych eurosów więcej.
Ja nie wiozę euro po to, żeby tam wymieniąc - potrzebną gotówke biorę ze ściany. Przelicznik bardzo dobry nawet z prowizją od wypłaty.


robimy tak samo, święte słowa. :D :D :D
Bocian
zbanowany
Posty: 24103
Dołączył(a): 21.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bocian » 20.03.2008 13:54

Dokładnie tak!! Trochę więcej gotówki w ojro niż wychodzi z obliczeń za noclegi a reszta z cudownej dziury :) Wychodzi najlepszy przelicznik kuna-PLN. I wszędzie gdzie można płacenie kartą.
Pozdrav.
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 20.03.2008 14:19

MWN napisał(a):A ja ON tankuję po 3,93 zł.
Poza tym warto będzie jechać przez BiH tam paliwa były wyraźnie tańsze
Na której stacji i kiedy?
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 20.03.2008 14:21

To było 2 dni temu na "oszołomie" w Bielanach Wroclawskich; dzisiaj jest już po 4,04. Może od Ciebie nie tak dlaeko wszak to też Dolny Śląsk!
marcind
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 18.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcind » 20.03.2008 14:59

Sławomir Wocial napisał(a):Dokładnie tak!! Trochę więcej gotówki w ojro niż wychodzi z obliczeń za noclegi a reszta z cudownej dziury :) Wychodzi najlepszy przelicznik kuna-PLN. I wszędzie gdzie można płacenie kartą.
Pozdrav.


Dobrze wiedziec, wybieram sie w tym roku pierwszy raz do cro i wlasnie zastanawiam sie nad 2 rzeczami: kasa i trasa :)
Temat kasy mam juz opanowany :) wezme tylko na noclegi plus lekki oklad ( w euro) a reszta ze sciany :roll:
Temat trasy: sklaniam sie ku: cieszyn - brno - bratyslawa - wieden - graz - zagrzeb - split :roll:
Następna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone