Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Brela 6-13 Lipiec 2010

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 21.07.2010 09:04

ufokking napisał(a):Chętnie poczytam dalsza cześć :wink:

Nie wiem czy ktoś Ci to mówił :lol: ale bardzo ładne zdjęcia :P



Ktoś już wspominał :wink:
Dzieki wielkie choć wiem, że to początek drogi
ArliJ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 705
Dołączył(a): 31.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArliJ » 21.07.2010 09:52

Hadler napisał(a):Kolejnego dnia kierowcy raczej nie mogli od rana wsiąść za kierownicę więc wycieczka na Brać wyglądała tak:

Obrazek

:D :D :D


coraz bliżej celu, prawie prawie.... :D
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.07.2010 10:35

Hadler napisał(a):A po powrocie do bazy urodzinowe party na tarasie.
Roczek naszej najmłodszej podróżniczki!!!!!!! :D :D :D


Te dzieciaki to teraz fajnie mają... :wink:

Zdjęcie telefonem - to ja powinienen się schować... :lol:
kirke18
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 08.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) kirke18 » 21.07.2010 10:42

Pięknie... buuuu siedzę w pracy, upał ze 30 C, wyjazd na koniec sierpnia...nie dożyję. Zdjęcia-delicje.
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 21.07.2010 10:45

kirke18 napisał(a):Pięknie... buuuu siedzę w pracy, upał ze 30 C, wyjazd na koniec sierpnia...nie dożyję. Zdjęcia-delicje.


Koniec sierpnia tuż tuż,

jak ja mam dożyć do wakacji 2011 ?????? :x
LFB
Croentuzjasta
Posty: 184
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) LFB » 21.07.2010 10:56

Hadler napisał(a):
kirke18 napisał(a):Pięknie... buuuu siedzę w pracy, upał ze 30 C, wyjazd na koniec sierpnia...nie dożyję. Zdjęcia-delicje.


Koniec sierpnia tuż tuż,

jak ja mam dożyć do wakacji 2011 ?????? :x


No właśnie czekać jest trudno, ale trudniej mieć już wyjazd za sobą a przed sobą dłuuuuuuugie 11 miesięcy do następnego.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.07.2010 11:02

[quote="Hadler"]Dziś obiadokolacja w knajpie Mediterranean. Mamy ochotę na Riblją Platę. Bierzemy dwie platy, w sumie na pięć osób dorosłych. Wyglądało to tak /zdjęcia telefonem/:

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Odpalam dzisiaj kompa w pracy, a tu taaaakie cuda :twisted:
Uwielbiam owoce morza i rybki :!: :!:

Niestety moja połówka to mięsożerca, więc nie wiem, czy go namówię w tym roku na takie pyszności.. ale na szczęście koleżanka też rybno-lubna, więc z nią dojdę do porozumienia w kwestii Rib. Platy :P
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 21.07.2010 11:09

monia85 napisał(a):
Niestety moja połówka to mięsożerca, więc nie wiem, czy go namówię w tym roku na takie pyszności.. ale na szczęście koleżanka też rybno-lubna, więc z nią dojdę do porozumienia w kwestii Rib. Platy :P


Powiem szczerze, że ja również mięsożerny i pierwszy raz dałem się namówić na te paskudztwa i powiem szczerze: wiele straciłem nie znając wcześniej tych smaków. Dla mnie bomba.
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 21.07.2010 11:36

Hadler napisał(a):
monia85 napisał(a):
Niestety moja połówka to mięsożerca, więc nie wiem, czy go namówię w tym roku na takie pyszności.. ale na szczęście koleżanka też rybno-lubna, więc z nią dojdę do porozumienia w kwestii Rib. Platy :P


Powiem szczerze, że ja również mięsożerny i pierwszy raz dałem się namówić na te paskudztwa i powiem szczerze: wiele straciłem nie znając wcześniej tych smaków. Dla mnie bomba.


Ooo, będę musiała pokazać Tą wypowiedź połówce, może się skusi :P
luks
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 109
Dołączył(a): 26.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) luks » 21.07.2010 11:57

Super zdjęcia. Do wyjazdu do Breli już tylko 10 dni!!!!
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 21.07.2010 12:18

Po krótkiej wycieczce na Brać :D plażowanie, relaks, nurkowanie z fajeczką. Generalnie sielanka. Obiadokolacja tym razem w restauracji Hrast. Niestety na zewnątrz wszystkie stoliki zajęte i kelnerzy lokują nas wewnątrz, jednak na przestrzał pootwierane okna sprawiają wrażenie przestronnej altany. Podają dobrze i obficie. Cenowo przystępnie. Niestety dzieciaki nie były zbyt grzeczne i nie miałem głowy do fotografowania. A poniżej zapamiętane obrazy ze spaceru do portu:

Obrazek

Obrazek

Obrazek]

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Po powrocie do bazy tradycyjnie już robimy samodzielnie hladną platę: owczy ser pokrojony w koreczki, zielone oliwki /koniecznie ze słoika z firmy Zvezda/, plastry dalmatinskiego prsuta, wino Peljesac. Do tego wystawiamy telewizor ze stolikiem na tarasik i zasiadamy do meczyku.

Eviva Espania!!!!
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 21.07.2010 13:09

Takie zdjęcia aż miło pooglądac. A te plaże i woda mmmm.

Pytanie z innej beczki - zadowolony jestes z N 18-105vr? Jego 'ciemność ' bardzo przeszadza czy da sie żyć? Potrzebuję jakiejś spacerówki a moj N18-70 nie polubił sie bardzo z nowym body N90 (miimo ze doskonale współpracował z N50) i jestem zmuszona kupić jakieś niskobudżetowe szkieło i myślałam o nim. Rozdzielczość obrazu ocenia na jest w testach dobrze, ale ... co opinia użytkownika to opinia.
Hadler
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 356
Dołączył(a): 17.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Hadler » 21.07.2010 13:23

CinnamonGirl napisał(a):Takie zdjęcia aż miło pooglądac. A te plaże i woda mmmm.

Pytanie z innej beczki - zadowolony jestes z N 18-105vr? Jego 'ciemność ' bardzo przeszadza czy da sie żyć? Potrzebuję jakiejś spacerówki a moj N18-70 nie polubił sie bardzo z nowym body N90 (miimo ze doskonale współpracował z N50) i jestem zmuszona kupić jakieś niskobudżetowe szkieło i myślałam o nim. Rozdzielczość obrazu ocenia na jest w testach dobrze, ale ... co opinia użytkownika to opinia.


Dzięki dzięki, ale tak jak już wspominałem dopiero ucze się.
18-105 vr jak dla mnie super jako tzw spacer zoom. Nie potrzebuje póki co na gwałt 2.8 lub niżej więc ten jest ok. Jak brakuje światła to podbijam iso, a jak zapewne wiesz d90 z szumami sobie dobrze radzi.
Wiadomo w przyszłości chciałoby się mieć rozbudowana szkalrnię. Przede wszystkim czaje się na stałkę 50tkę i na 70-300vr, Ty zdaje się masz taki. Jak go oceniasz?

Ja z 18-105 jestem zadowolony ale oglądając Twoje foty jakoś nie mam śmiałości cokolwiek Tobie doradzać :wink:
grzesiekz
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 13.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiekz » 21.07.2010 13:26

luks napisał(a):Super zdjęcia. Do wyjazdu do Breli już tylko 10 dni!!!!


luks, w jakiej czesci Breli bedziesz przebywał?

Pozdrawiam,
GrzesiekZ
grax
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 344
Dołączył(a): 27.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) grax » 21.07.2010 13:38

Hadler: jakim sprzętem i obiektywem, filtrem robiłeś zdjęcia ? bardzo ładny kontrast i kolorystyka.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Brela 6-13 Lipiec 2010 - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone