Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AutoMapa - trasa z pominięcie Słoweńskiej autostrady

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 23.10.2012 16:57

Raul73 napisał(a):
Smart Routes/Live Drive - to jest przyczyną!

Nawet jak to wyłączysz, to i tak GPS zdąży sobie do tego czasu informacje o korkach zapisać!


Kolega jest w błędzie, Nawigacja nie ściąga danych do Trafica z satelity bo Am nie stać na taką usługę świadczoną przez US Armię , dane te są wgrane w AM i można je usunąć lub zaktualizować. Do aktualizacji w trakcie jazdy potrzebne jest połączenie z siecią.
lichy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 381
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 28.10.2012 12:14

szaki17 napisał(a):...dane te są wgrane w AM i można je usunąć lub zaktualizować...
Smart Routes
szaki17 napisał(a):...Do aktualizacji w trakcie jazdy potrzebne jest połączenie z siecią....
Live Drive

Dodatkowym warunkiem koniecznym jest posiadanie legalnej, zarejestrowanej AutoMapy, ale zakładam, że wszyscy takiej właśnie używamy. :lol:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 31.07.2013 21:50

A ja mam takie pytanie na poziomie blondyna/blondynki.

Zainstalowałem AM na PC, aby na spokojnie ustawić wszystkie trasy, hotele itd. i później wyexportować sobie trasy do nawigacji, tak jak polecaliście. Niestety gdy uruchamiam AM na PC niewiele mogę zrobić, bo wciąż dostaje komunikat "szukam sygnału gps". Jak sobie z tym poradzić, Panie Premierze?
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7937
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 31.07.2013 22:08

Ze mnie informatyk jak z koziej dooopy reisentascha :wink: , ale spróbuj wejść w "menu" kliknij "GPS" i wyłącz go. Jeśli to nie pomoże to nie wiem co :mrgreen:
Ja mam AM na laptopie i nigdy mi nie szuka sygnału GPS
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 31.07.2013 23:09

Menu - Ustawienia - GPS - odznaczyć opcję "Uruchom przy starcie"

I po problemie :papa: :papa:
sneer
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 725
Dołączył(a): 19.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) sneer » 01.08.2013 08:38

dids76 , Raul73: Dziękuje koledzy. Spróbowałem wyłączyć GPS, tak jak polecaliście, ale wciąż mam efekt jak na obrazku:

Obrazek

A może kwestia wersji AM? Używam tej "uniwersalnej" wersji, może jest jakaś wersja dedykowana tylko na PC?
marcello78
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 09.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcello78 » 01.08.2013 09:05

sneer napisał(a):dids76 , Raul73: Dziękuje koledzy. Spróbowałem wyłączyć GPS, tak jak polecaliście, ale wciąż mam efekt jak na obrazku:

Obrazek

A może kwestia wersji AM? Używam tej "uniwersalnej" wersji, może jest jakaś wersja dedykowana tylko na PC?


A nie możesz kliknąć na SZUKAM SYGNAŁU GPS... i potem powinieneś mieć w lewym dolnym rogu wyłącz GPS.
Być może to też kwestia że instalacja nie jest na PC, ale podczas instalacji wybierasz system docelowy...

Pzdr
marcello78
Raul73
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6069
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Raul73 » 01.08.2013 09:29

Tak jak napisał marcello78 - kiedy pojawia się napis "Szukam sygnału GPS", klikasz na niego i po chwili pojawia ci się opcja "Wyłącz GPS". Wyłączasz i po chwili masz dostęp do wszystkich opcji.

Wtedy zrób tak jak pisałem wcześniej - i po problemie.
falcone
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) falcone » 11.07.2014 10:22

Witam
Hej koleżanki/koledzy. Czy może ktoś z Was pomóc i zrobić gotowca do Cro , w której jest ustawione omijanie autostrady w Słowenii? Używam Automapy. Chodzi o trasę z Białegostoku przez Czechy, Austrię do Kastel Kambelovac (CRO). Z góry dzieki- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Alek70
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 438
Dołączył(a): 18.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Alek70 » 11.07.2014 11:20

falcone napisał(a):Witam
Hej koleżanki/koledzy. Czy może ktoś z Was pomóc i zrobić gotowca do Cro , w której jest ustawione omijanie autostrady w Słowenii? Używam Automapy. Chodzi o trasę z Białegostoku przez Czechy, Austrię do Kastel Kambelovac (CRO). Z góry dzieki- adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Gotowiec to nie jest, ale są na Słowenię ( jadąc wariantem przez Austrię )wprowadzone blokady na autostrady zresztą poczytaj wszystko opisane omijanie-slowenskiej-autostrady-z-automapa-t41682.html Pozdrav :papa:
Damis
Globtroter
Posty: 54
Dołączył(a): 26.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Damis » 11.07.2014 11:56

Masz tutaj ominięcię autostrady Słoweńskiej :)

Zmiweń sobie tylko miejsce startu i celu :)

Wrzuciłem dwa pliki, ten z rozszerzeniem .atm powinien byc dobry.

Pozdrawiam
Załączniki:
Słowenia.rar
falcone
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 03.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) falcone » 11.07.2014 13:30

Czy mam zmienić start i cel w Targeo czy już po wgraniu do AM?Oczywiście dzięki za podpowiedź
coobah
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 420
Dołączył(a): 03.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) coobah » 11.07.2014 13:44

po wgraniu do AM zmień
namo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 452
Dołączył(a): 19.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) namo » 20.08.2014 10:30

Zrobiłem trasę ominięcia autostrady na Słowenii dla Autmapa na Android. Plik .atm należy wrzucić do folderu /Automapa/Routes/ na telefonie.

http://goo.gl/X1hTDr

Enjoy
goldengate
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goldengate » 19.07.2015 08:01

Odświeżam temat.
Wracam w czwartek do Polski i chcę ominąć autostrady płatne w Słowenii.
od granicy z Chorwacją widzę na mapie że do ptuja nie ma autostrady, czy tak ?
A gdzie wjechać przed granicą z austrią ???
Muszę chyba wjechać do austrii drogą 67 do spielfeld i tam węzłem na A9 ????
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
AutoMapa - trasa z pominięcie Słoweńskiej autostrady - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone