Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

AutoMapa - trasa z pominięcie Słoweńskiej autostrady

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
boro2511
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 22.08.2012 20:39

Słuchaj goldengate, jak masz automapę to zrobię Ci gotowy plik dla "spokojnej głowy". Mój mail był gdzieś wcześniej w tym wątku
goldengate
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) goldengate » 22.08.2012 21:03

georem nie tyle oszczędność co niechęć przepłacania za tak mały odcinek.
To że Słowenia ma drogie winiety i w dodatku nie ma miesięcznych w niższej cenie to ich prawo i nie mam nic do tego.
Ale nie chcę tyle płacić za tak mały odcinek.

Możesz mnie nazwa ekonomistą :)
lusesita
Podróżnik
Posty: 19
Dołączył(a): 24.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) lusesita » 22.08.2012 21:05

boro2511 napisał(a):Słuchaj goldengate, jak masz automapę to zrobię Ci gotowy plik dla "spokojnej głowy". Mój mail był gdzieś wcześniej w tym wątku


A czy ja też mogę prosić o taki plik? start Cieszyn, meta Postira na Brac, email adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl. Z góry dziękuję :D
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 22.08.2012 22:50

No to może udostępnię swój. Start Opole, koniec: Zadar - te dwa punkty sobie trzeba zmienić.

przejazd przez slo.zip
Plik automapy z ominięciem słoweńskich autostrad
franekjanek
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 31.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) franekjanek » 27.08.2012 21:38

dzieki Szymuś za plik . Już w sobotę 2tygodnie laby -BRELA- :papa: :papa:
przemas777
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 11.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) przemas777 » 30.08.2012 13:19

Witam
Mam prośbę do bardziej doświadczonych Cromaniaków, jak możecie to wrzućcie mi plik z Zawiercia trasę na Cieszyn przez Bielsko, dalej przez Czechy, Austrię oczywiście Mureck, Lenart, Ptuj do Mariny koło Trogiru, chyba że sugerujecie jakąś inną, z góry dziękuję, prośba pilna (z braku czasu oczywiście :wink: ) Pozdrawiam
majmon
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) majmon » 30.08.2012 21:08

Hej
ja też pierwszy raz do Cro się wybieram w sobotę i jestem troszkę zestresowana tym objazdem :)
byłby ktoś tak uprzejmy i wrzucił trasę bielsko.b - brela, no i brela-b.b (przejazd przez CZ, A) z ominięciem tej słynnej autostrady? :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Z góry dzięki. pozdrówka ;)
maly3310
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) maly3310 » 30.08.2012 21:21

Boro jak byś mógł mi zrobić taki pliczek z Nowogardu (zach-pom) przez niemcy i ominiecie autostrady o ktorej mowa to byłbym mile wdzieczny. Wyjezdzam 11 wiec jeszcze troche czasu ale jade pierwszy arz takze wole jakos miec juz ogarniete. moj @ adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl dzieki
maciek_apo
Odkrywca
Posty: 63
Dołączył(a): 23.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) maciek_apo » 31.08.2012 12:45

Się koncert życzeń zrobił, weźcie poszukajcie bardziej dogłębnie na forum to znajdziecie bez problemu dokładny opis jak ominąć płatny odcinek w Słowenii

Wrzucam Wam misiaczki, poczytajcie zapiszcie numer zjazdu za Graz i heja.
http://rejsychorwacja.com/rejsy.php?id=153#most
boro2511
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 122
Dołączył(a): 25.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) boro2511 » 31.08.2012 13:27

maciek_apo napisał(a):Się koncert życzeń zrobił

hehe, jak w miarę możliwości staram się pomagać... :papa:
dedert
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dedert » 31.08.2012 20:25

Witam
Wybieram sie 2 wrzesnia do Chorwacji. Planowalem na poczatku jechac przez Czechy, Slowacja, Węgry (tak jak w ubiegłym roku), ale kumpel polecił mi szybszą drogę przez Austrię i 50km odcinek Słowenii który można przemknąć darmowo. Nigdy nie byłem w Austrii ale z tego co się orientuję to na Austrii płaci się tylko winietkę 8euro, płatne są też tunele. Widziałem wykaz tuneli płatnych w Austrii i na trasie którą będę się przemieszczał do Słowenii nie znalazłem żadnego płatnego tunelu: oto moja trasa:
Obrazek

Czy na tym odcinku nie będę płacił żadnych dodatkowych opłat? Czy ktoś mi może polecić szybką trasę przez Austrię? Czy jest dobra ta którą pokazałem? Zaoszczędził bym na winietach Słowacja, Węgry i dodatkowo przyspieszył podróż do Chorwacji. Będę wyruszał z Konina, cel: Park narodowy Krk. Czy ktoś mógłby mi wrzucić pliczek tej trasy (będę używał Automapy 6.8.1)?
lichy
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 381
Dołączył(a): 25.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) lichy » 31.08.2012 21:03

dedert napisał(a):Czy na tym odcinku nie będę płacił żadnych dodatkowych opłat?

Dodatkowych - NIE
Tylko winiety w Czechach, Austrii i Słowenii oraz opłatę autostradową w Chorwacji.
dedert
Plażowicz
Posty: 7
Dołączył(a): 21.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) dedert » 31.08.2012 21:12

To wiem, czyli rozumiem ze platnych tuneli na tym odcinku nie bedzie. A w słowenii też może uda się przemknąć za darmo. Czytałem że może być problem z LPG w Austrii, aczkolwiek jest to tylko odcinek 300km. Czy mogę prosić kogoś o przygotowanie optymalnej trasy na automapę dla Konina- park Krka, uwzględniając ominięcie płatnych dróg w Słovenii?
majmon
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 14.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) majmon » 01.09.2012 07:12

boro2511 napisał(a):
maciek_apo napisał(a):Się koncert życzeń zrobił

hehe, jak w miarę możliwości staram się pomagać... :papa:



dzięki :)

a info z rejsychorwacja.com też wydrukowane

pozdrawiam!!!
wermar
Croentuzjasta
Posty: 305
Dołączył(a): 24.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) wermar » 01.09.2012 08:04

nie rozumiem problemu dojezdzajac do granicy ze Slo wpisuje Mureck, dojezdzajac do mureck lenart.W Lenart Ptuj i gotowe zreszta trasa jest prosta i srednio intelugentny kierowca da rade
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

cron
AutoMapa - trasa z pominięcie Słoweńskiej autostrady - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone