Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Mikeee
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2377
Dołączył(a): 06.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikeee » 16.02.2016 23:40

tony montana napisał(a):
i... pusto! 8O 8O
Obrazek


EKSTRA 8)



tony montana napisał(a):TOLEDO cd

Bosko tam jest!

zgadzam się. Zarówno w dzień, jak i w nocy. Podoba mi się 8)



tony montana napisał(a):I to byłby koniec faktycznej wyprawy

Super przygoda, wiele fajnych miejsc odwiedzonych, zachęciłeś mnie do powrotu w te strony

a podsumujesz wyjazd?
Jakieś plany na 2016?


pozdrawiam,
Michał
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 17.02.2016 06:42

kmichal napisał(a):... a ja z podziękowaniami zaczekam na lot ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.


Szczerze mówiąc, "miałem" juz przedwczoraj ostatni odcinek, ale cro.pl mi go "zjadło" ... i trochę mi się odechciało...

Mikeee napisał(a):
a podsumujesz wyjazd?
Jakieś plany na 2016?

pozdrawiam,
Michał


Zrobię takie małe podsumowanie
Na razie plany się krystalizują w bólach: na dziś dzień: albo Kreta, albo Italia, albo północna Costa Brava, albo Peljesacz ;)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 17.02.2016 09:05

tony montana napisał(a):Szczerze mówiąc, "miałem" juz przedwczoraj ostatni odcinek, ale cro.pl mi go "zjadło" ... i trochę mi się odechciało...


... cierpliwie czekamy ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 17.02.2016 09:08

tony montana napisał(a):Na razie plany się krystalizują w bólach: na dziś dzień: albo Kreta, albo Italia, albo północna Costa Brava, albo Peljesacz


... niezły rozrzut ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.
Lidia K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3519
Dołączył(a): 09.10.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Lidia K » 17.02.2016 13:21

To była wspaniała wyprawa!
Niezwykle skondensowana (takie 1000 miejsc w jednym urlopie), w sumie świetnie zaplanowana, bogata we wrażenia, obrazy i jak do tego dodać zwiedzanie w najcieplejszych miesiącach roku to jest co chwalić i podziwiać.

tony montana napisał(a):Na razie plany się krystalizują w bólach: na dziś dzień: albo Kreta, albo Italia, albo północna Costa Brava, albo Peljesacz ;)

Czyli północne wybrzeże śródziemnomorskie.
Do lipca 2016 została mniej więcej połowa tego czasu, który od zeszłorocznego lipca minął.
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.02.2016 06:40

kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Szczerze mówiąc, "miałem" juz przedwczoraj ostatni odcinek, ale cro.pl mi go "zjadło" ... i trochę mi się odechciało...


... cierpliwie czekamy ... :wink: ...
Pozdrawiam.


Strasznie to zniechęca.... piszesz piszesz, masz już coś prawie skończone a tu nagle przyciskach jakiś przycisk i czasem po "back" nadal masz to zachowane a czasem nie...

kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Na razie plany się krystalizują w bólach: na dziś dzień: albo Kreta, albo Italia, albo północna Costa Brava, albo Peljesacz


... niezły rozrzut ... :oczko_usmiech: ...
Pozdrawiam.


Ano tak, tym razem planujemy wspólne wakacje ze znajomymi, razem będzie nad 4 dorosłych i 5 dzieci, niełatwo znaleźć coś w lutym w sensownej cenie - nieruchomości mocno już przebrane
:papa:

Lidia K napisał(a):To była wspaniała wyprawa!
Niezwykle skondensowana (takie 1000 miejsc w jednym urlopie), w sumie świetnie zaplanowana, bogata we wrażenia, obrazy i jak do tego dodać zwiedzanie w najcieplejszych miesiącach roku to jest co chwalić i podziwiać.
.


Miarą tego, czy było fajne są dla nie opinie dzieciaków - skoro przy tak bogatym programie zwiedzania jeszcze wspominają ten wyjazd bardzo pozytywnie to znaczy ze jest OK

Dodam, że podobnie dobrze wspominamy wyjazd do Apulii oraz Kretę (tu chyba im było najlepiej)
No, ale w hotelu był fajny basen ;)

:papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 18.02.2016 08:17

tony montana napisał(a):Strasznie to zniechęca.... piszesz piszesz, masz już coś prawie skończone a tu nagle przyciskach jakiś przycisk i czasem po "back" nadal masz to zachowane a czasem nie...


... o tak, czasami to i nawet "wiązanka" potrafi polecieć w takiej sytuacji ... :evil: ... :oczko_usmiech: ...

tony montana napisał(a):Ano tak, tym razem planujemy wspólne wakacje ze znajomymi, razem będzie nad 4 dorosłych i 5 dzieci, niełatwo znaleźć coś w lutym w sensownej cenie - nieruchomości mocno już przebrane


... coś wiem na ten temat, bo my też ostatnio, albo z rodziną, albo ze znajomymi, a i to lato zapowiada się z kimś ... :wink: ...
Pozdrawiam.
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8612
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 18.02.2016 08:34

kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Strasznie to zniechęca.... piszesz piszesz, masz już coś prawie skończone a tu nagle przyciskach jakiś przycisk i czasem po "back" nadal masz to zachowane a czasem nie...


... o tak, czasami to i nawet "wiązanka" potrafi polecieć w takiej sytuacji ... :evil: ... :oczko_usmiech: ...

Dlatego zawsze piszę w notatniku, a potem tylko wklejam :) .



tony montana napisał(a):Ano tak, tym razem planujemy wspólne wakacje ze znajomymi, razem będzie nad 4 dorosłych i 5 dzieci,

Znajomi też preferują Twój model zwiedzania? :wink:
longtom
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12168
Dołączył(a): 17.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) longtom » 18.02.2016 11:39

marze_na napisał(a):
kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Strasznie to zniechęca.... piszesz piszesz, masz już coś prawie skończone a tu nagle przyciskach jakiś przycisk i czasem po "back" nadal masz to zachowane a czasem nie...


... o tak, czasami to i nawet "wiązanka" potrafi polecieć w takiej sytuacji ... :evil: ... :oczko_usmiech: ...

Dlatego zawsze piszę w notatniku, a potem tylko wklejam :) .


Mi też kilka razy "zżarło". :evil:
Wymyśliłem inny sposób:
robię króciutkie odcinki. :D

pzdr :wink:
Krystof
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3353
Dołączył(a): 26.04.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krystof » 18.02.2016 12:27

longtom napisał(a):
marze_na napisał(a):
kmichal napisał(a):
tony montana napisał(a):Strasznie to zniechęca.... piszesz piszesz, masz już coś prawie skończone a tu nagle przyciskach jakiś przycisk i czasem po "back" nadal masz to zachowane a czasem nie...


... o tak, czasami to i nawet "wiązanka" potrafi polecieć w takiej sytuacji ... :evil: ... :oczko_usmiech: ...

Dlatego zawsze piszę w notatniku, a potem tylko wklejam :) .


Mi też kilka razy "zżarło". :evil:
Wymyśliłem inny sposób:
robię króciutkie odcinki. :D

pzdr :wink:


A ją piszę w wiedzie i przeklejam :-D
Krzychooo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2909
Dołączył(a): 19.04.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krzychooo » 18.02.2016 21:12

tony montana napisał(a):Twoje fotki to już w ogóle muszą byc bomba, bardzo proszę abyś zaplanował relację, dawno nic nie pisałeś, to duża strata dla Czytelników! :(


Bardzo dziękuję za miłe słowa, Tony. Żaden ze mnie zawodowiec, ale wrzucam sobie zdjęcia na fejsa. Jeśli masz ochotę, rzuć okiem (chyba nawet nie trzeba mieć konta): https://www.facebook.com/fotojaskier/photos_stream

Jeśli chodzi o relacje... Sam wiesz, to dość czasochłonne, a u mnie ostatnio jakby deficyt czasu... Postaram się jednak ogarnąć :)

Pozdrav i dzięki za superrelację! Jak zwykle trzymałeś poziom. Dużo przydatnych informacji i świetne przygotowanie do wyprawy!
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 18.02.2016 21:23

marze_na napisał(a):... o tak, czasami to i nawet "wiązanka" potrafi polecieć w takiej sytuacji ... :evil: ... :oczko_usmiech: ...
Dlatego zawsze piszę w notatniku, a potem tylko wklejam :) .


Zwykle tak robiłem, tym razem nie....


tony montana napisał(a):Ano tak, tym razem planujemy wspólne wakacje ze znajomymi, razem będzie nad 4 dorosłych i 5 dzieci,

marze_na napisał(a):Znajomi też preferują Twój model zwiedzania? :wink:


Chyba niekoniecznie, ale nikt nikogo pod pistoletem nie będzie trzymał

Chyba będzie Kreta po raz drugi, ta wyspa zasługuje na to, aby ją odwiedzic wiele razy :)

longtom napisał(a):Mi też kilka razy "zżarło". :evil:
Wymyśliłem inny sposób:
robię króciutkie odcinki. :D

pzdr :wink:


A MIstrzem tego jest Franz - jeden odcinek - 4 zdjęcia, no ale ile relacji naraz robi
:papa:

Krystof napisał(a):A ją piszę w wiedzie i przeklejam :-D


Żebyśmy jeszcze Krzysiu Kochanieńki wiedzieli co to za WIEDZIA ;)

Zakładam, że to produkt BILA GEJTSA ;)

tony montana napisał(a):Twoje fotki to już w ogóle muszą byc bomba, bardzo proszę abyś zaplanował relację, dawno nic nie pisałeś, to duża strata dla Czytelników! :(


Krzychooo napisał(a):Bardzo dziękuję za miłe słowa, Tony. Żaden ze mnie zawodowiec, ale wrzucam sobie zdjęcia na fejsa. Jeśli masz ochotę, rzuć okiem (chyba nawet nie trzeba mieć konta): https://www.facebook.com/fotojaskier/photos_stream


Rzuciłem ;) 8O

CHCĘ RELACJE! :)

Krzychooo napisał(a):Jeśli chodzi o relacje... Sam wiesz, to dość czasochłonne, a u mnie ostatnio jakby deficyt czasu... Postaram się jednak ogarnąć :)

Pozdrav i dzięki za superrelację! Jak zwykle trzymałeś poziom. Dużo przydatnych informacji i świetne przygotowanie do wyprawy!


Dziękuję i postaram się trzymac poziom dalej ;0
Tylko coraz rzadziej teraz wyjeżdżam, co mnie niezmiernie smuci

:papa:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 21.02.2016 08:25

PODRÓŻ POWROTNA
Z Madryt Barajas do Warszawa Modlin

Z Toledo wyjeżdżamy około godziny 12, mamy ponad godzinę autostradą do Madrytu, boimy się jednak trochę o korki, o 14.30 musimy oddać samochód, lot 16.30
Obrazek

Przez chwilę koszmar sprzed 16 dni powraca - czyżbyśmy mieli znów nocować na BARAJAS??? ;)
Obrazek

W "dalekiej" oddali" Terminal 4, który bodajże zapadł w pamięć Krystofowi
Obrazek

Obrazek

Z nudów oglądamy kolekcję samolotów
Obrazek

Po jakims czasie i bezproblemowej odprawie - nie zwrócono nawet uwagi na nasz trzeci "bagaż" czyli kupioną w La Linea pod Gibraltarem podstawkę Zygzaka Mc Queena, siadamy w ptaku
Obrazek

Obok drugi RYJ
Obrazek

Zaczynamy 10minutowe kołowanie
Obrazek

Zwiedzimy znów kawał lotniska - Barajas ma aż 4 terminale
Obrazek

Obrazek

Już w powietrzu...
Obrazek

cdn
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13771
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 21.02.2016 08:33

Kierujemy się przez chwilę na masyw górski Sierra de Guadarrama, który Wojtek miał okazję pokazać w swojej relacji
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Po czym skręcamy w prawo
Obrazek

Przed Francją zaczynają się chmury i tak już niestety zostanie
Obrazek

Pola Starego Kraju... :)
Obrazek

---------------------------------

FINE. FINITO. THE END

Zostało nam krótkie podsumowanie i mapki ;)

tony
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 21.02.2016 08:39

... fajnie tak lecieć za dnia, po ciemku oprócz świateł nic nie widać, a i zdjęć za bardzo nie da się zrobić bo światło wewnątrz non stop świeci ... :evil:...

... Tony wielki dzięki za taaaaką pokaźną Iberiadę ... :D...
kilka miejsc odświeżyłeś w mojej pamięci, ale większość jest do zobaczenia ... :wink:...
Pozdrawiam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Andalucia, Algarve, Lisboa czyli IBERIADA 2015 - strona 72
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone