napisał(a) tony montana » 21.02.2016 20:42
kmichal napisał(a):... fajnie tak lecieć za dnia, po ciemku oprócz świateł nic nie widać, a i zdjęć za bardzo nie da się zrobić bo światło wewnątrz non stop świeci ...

...
... Tony wielki dzięki za taaaaką pokaźną Iberiadę ...

...
kilka miejsc odświeżyłeś w mojej pamięci, ale większość jest do zobaczenia ...

...
Pozdrawiam.
Kocham lecieć za dnia - ale niestety wiele razy juz zdarzyło mi się lecieć w nocy - to szczególnie ulubiona pora czarterów - nawet jak dwa lat temu mieliśmy lecieć na Kretę za dnia (nawet tydzień wcześniej Koleżanka leciała za dnia tą linią, nam oczywiście dwa dni przed lotem zmienili lo tna po 23 - o 4.30 w hotelu na Krecie nad ranem
pablos77 napisał(a):Pięknie kiedyś tam będę

Życzę Ci tego!
Lednice napisał(a):No, to wyprawa się udała
Miło było poczytać i pooglądać

Dziękuję, faktycznie się udała!

te kiero napisał(a):przyłączam się do podziękowań... w większości zwiedzałem
po cichu; w tym roku być może España
btw: mógłbym mieć taki
sufit jak w tym sklepie z szynkami

O, to fajna relacja będzie jeśli Hiszpania za pasem

Szynki są git, widziałem już w kilku miejscach podobne, ale zawsze robi to wrażenie
FUX napisał(a):Nie, nie....
Koniec będzie, jak zdjęcia z Modlina wstawi.

ZAWIODĘ CIĘ

Nie będzie zdjęć z Modlina. Będzie tylko mapkowe podsumowanie

mysza73 napisał(a):Nie wierzę, że to koniec

,
dawaj te mapki

Zostawiam pola Tobie i Twoim sześciu tegorocznym relacjom z Italii

ajdadi napisał(a):Miło się czytało i oglądało...fajnie się z Wami zwiedzało...Pozdrawiam
Fajnie, że odwiedzałeś IBERIADĘ 2015!

krakusowa napisał(a):Wielka szkoda, że już koniec....
ale mam nadzieję, że za niedługo coś nowego sie pojawi
Powiem tylko, że podziwiam Was za dość intensywny program w ...... upale..
mnie by się nie chciało

Pozdrawiam

Niestety wygląda na to, że nieprędko się pojawi....
Tzn po wakacjach to tak chyba

Upał momentami doskwierał, ale głód nowych miejsc był znaczny

kulka53 napisał(a):Dzięki Tony

Nieźle mnie zainspirowałeś Portugalią.
Dzięki Tobie poczytałem, pooglądałem to i owo na googlach i ... będziemy myśleć

Myślę, że połączenie jej, podobnie jak my, z zachodnio-południową Andaluzją jest wskazane
