Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Ale to już było...-czyli kolejna relacja z PAGU:)

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 20.01.2014 23:46

zasiadam ja też :)
Pozdrawiam :D
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 21.01.2014 21:27

martos napisał(a):U nas Pag był w 2012... więc zasiadam i ja ! :papa:


agata26061 napisał(a):zasiadam ja też :)
Pozdrawiam :D


Witam :)
wiolkasz
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolkasz » 21.01.2014 22:32

Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy i piękne fotki 8O
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 21.01.2014 23:19

wiolkasz napisał(a):Czekam z niecierpliwością na ciąg dalszy i piękne fotki 8O


Mówisz i masz... :mrgreen:
pozdrawiam :papa:
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 21.01.2014 23:24

W kolejnym dniu znowu powitało nas bezchmurne niebo i cisza na wodzie.... :hearts:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzień spędzamy na plaży, dzieciaki szaleją w wodzie:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ten koleżka po sesji zdjęciowej został wypuszczony do morza...:) Zastanawialiśmy się, czy nie spożytkować go w bardziej przyjemny dla naszego podniebienia sposób, ale że był tylko jeden a nas wielu (nikt też nie chciał wystąpić w roli złego „rzeźnika”) darowaliśmy mu życie:)) (ku wielkiej radości najmłodszych oczywiście) :mrgreen:
Obrazek

Obrazek

Dzień na plaży przedłużył się do późnego wieczora – nasi przyjaciele obchodzili rocznicę ślubu więc był i szampanik i muzyczka:)) :sm:
Obrazek

Zaczyna się robić trochę nudno (dosyć leniwe były te wakacje:)) - kolejny piękny dzień: jedziemy na Rucicę:)
Rano super- plaża cudna, mało ludzi, przejrzysta woda..., potem zaczyna się zaludniać, ludzie nadciągają zewsząd: brzegiem, wodą na różnych jednostkach pływających i robi się lekki tłok... :evil:

Obrazek

Obrazek

W planach od początku była tez Beretnica (Beritnica?). Jednak najmłodsza „wakacjowiczka” ucięła sobie dłuższą drzemkę w wózku i raczej ciężko byłoby się z nią przemieszczać, pozostałe dzieciaki odmówiły wyjścia z cudownej wody postanowiliśmy się rozdzielić i na piękną plażę „z kamyczkami” podążyli faceci. (Jak dla mnie to trochę mało zdjęć zrobili... ale mam nadzieję, że odbiję sobie to w tym roku :oczko_usmiech:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I z powrotem Rucica:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W momencie kiedy zatłoczenie plaży zaczyna być lekko uciążliwe postanawiamy wracać „do siebie”.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

W kolejnym odcinku małe załamanie pogody, krótka wizyta w Novalji i Lunska Maslinada:))
Obrazek

Obrazek

cdn...

p.s.czasami, odwiedzając różne miejsca, rozdzielaliśmy się ze znajomymi - mam nadzieję, że może uzupełnią w swoje zdjęcia tę relację... (czarne dziuuury... itp.:))) :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio edytowano 30.09.2014 18:08 przez gosiak.k, łącznie edytowano 1 raz
Roxi
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5097
Dołączył(a): 06.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Roxi » 23.01.2014 09:48

Pag ma coś w sobie, oj ma :)
Po rocznej przerwie, w 2014 wracamy do Cro.
Cały czas, gdzieś tam z tyłu głowy siedzi mi ta księżycowa wyspa.... Twoja relacja jeszcze mnie w tym potwierdza, bo znajome widoki z plaż w Metajnie mnie rozbroiły :)
Pag jak nic skradnie mi kilka dni w tym roku.
wiolkasz
Globtroter
Posty: 34
Dołączył(a): 03.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolkasz » 23.01.2014 10:46

No mi chyba też ;-) czekam na więcej ;-)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 23.01.2014 10:50

gosiak.k napisał(a):.... kolejny piękny dzień: jedziemy na Rucicę:)

... W planach od początku była tez Beretnica (Beritnica?).


Oj mijaliśmy się mijaliśmy na szlakach Pagu ... :) byliśmy 17.08 na powyższych plażyczkach, ale po kolorach parasoli stwierdzam, że Wy jednak byliście innego dnia :)
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 23.01.2014 10:54

Ja też chętnie obejrzę i poczytam dalszą część.
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 23.01.2014 11:03

Dzięki śpiącemu dziecku poczuliście Rucicę :) a ludzi faktycznie tyle, że do wody ciężko się dopchać :)
Zdjęcia super :)
kbw
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 186
Dołączył(a): 26.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) kbw » 23.01.2014 11:13

Zasiądę i ja. Jak do tej pory księżycowy krajobraz Pagu jakoś mnie nie pociągał. Zdecydowanie wolę bujną zieleń i kolory Dalmacji. Ale może dzięki Twojej relacji zmienię zdanie?
JustynaKC
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 20.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) JustynaKC » 23.01.2014 11:18

Dalmacja to zawsze Dalmacja, ale Pag jest specyficzny warto zobaczyć. krajobrazy pieknę tylko mało starych miasteczek, praktycznie tylko Pag.
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 23.01.2014 16:57

Roxi napisał(a):Pag ma coś w sobie, oj ma :)
Po rocznej przerwie, w 2014 wracamy do Cro.
Cały czas, gdzieś tam z tyłu głowy siedzi mi ta księżycowa wyspa.... Twoja relacja jeszcze mnie w tym potwierdza, bo znajome widoki z plaż w Metajnie mnie rozbroiły :)
Pag jak nic skradnie mi kilka dni w tym roku.


Witam Roxi :papa: zapraszam do czytania :D

wiolkasz napisał(a):No mi chyba też ;-) czekam na więcej ;-)

Postaram się dziś lub jutro wstawić nowy odcinek:)

gusia-s napisał(a):Oj mijaliśmy się mijaliśmy na szlakach Pagu ... :) byliśmy 17.08 na powyższych plażyczkach, ale po kolorach parasoli stwierdzam, że Wy jednak byliście innego dnia :)

Sprawdziłam na zdjęciach - my 19.08 :)

Piter_M napisał(a):Ja też chętnie obejrzę i poczytam dalszą część.

Zapraszam :D

Bea.ta napisał(a):Dzięki śpiącemu dziecku poczuliście Rucicę :) a ludzi faktycznie tyle, że do wody ciężko się dopchać :)
Zdjęcia super :)

Bardzo fajne plaże (odwiedziliśmy je głównie dzięki Waszej relacji:))
I dziękuję za miłe słowa dot. zdjęć - taki komentarz od forumowego eksperta to jest coś :lol: :D

kbw napisał(a):Zasiądę i ja. Jak do tej pory księżycowy krajobraz Pagu jakoś mnie nie pociągał. Zdecydowanie wolę bujną zieleń i kolory Dalmacji. Ale może dzięki Twojej relacji zmienię zdanie?
JustynaKC napisał(a):Dalmacja to zawsze Dalmacja, ale Pag jest specyficzny warto zobaczyć. krajobrazy pieknę tylko mało starych miasteczek, praktycznie tylko Pag.

Dalmacja jest cudna, klimat miasteczek niepowtarzalny...
Ale Pag zdecydowanie ma "coś" w sobie jak pisała Roxi i przyciąga... :mrgreen:

pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia wieczorkiem lub jutro :smo:
Bea.ta
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 29091
Dołączył(a): 09.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bea.ta » 23.01.2014 17:02

gosiak.k napisał(a):Bardzo fajne plaże (odwiedziliśmy je głównie dzięki Waszej relacji:))

czyli jednak nie taka bez sensu ta relacja była, jak niektórzy twierdzili :)

gosiak.k napisał(a):I dziękuję za miłe słowa dot. zdjęć - taki komentarz od forumowego eksperta to jest coś :lol: :D

się zaczerwieniłam prawie :oops: :)
ładne zdjęcia, więc warto skomentować odpowiednio :)

ciepło się robi patrząc na nie ;)
gosiak.k
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 240
Dołączył(a): 08.03.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gosiak.k » 23.01.2014 19:31

Bea.ta napisał(a):czyli jednak nie taka bez sensu ta relacja była, jak niektórzy twierdzili :)


Wydaje mi się, że całkiem sporej ilości osób się podobała :oczko_usmiech:

pozdrawiam :papa:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Ale to już było...-czyli kolejna relacja z PAGU:) - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone