Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Grecja 2013 - Peloponez i nie tylko

Do Grecji przynależy około 2500 wysp, ale tylko nieco ponad 150 jest zamieszkana przez ludzi. Grecja słynie z produkcji marmuru, który jest eksportowany do innych państw. Grecja posiada aż 45 lotnisk. Językiem greckim posługiwano się już cztery tysiące lat temu - to jeden z najstarszych języków w Europie.
kataryniarz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 539
Dołączył(a): 28.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) kataryniarz » 20.12.2013 11:27

Ale widoki... przekonałeś mnie do wyjazdu :hut:
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 20.12.2013 16:17

Steftes, dzięki!

Twoja relacja jest jak miód! Połknąłem całą, co ja mówię, dwa razy ją przeszedłem!!

Oj, muszę się kiedyś wybrać gdzie indziej do Gr niż tylko na Rodos, na której byłem w 2011

:papa: :papa: :papa:

PS jeszcze będę wracał do tej relacji - jak masz wenę i foty z innych wyjazdów - tez chętnie poczytam
brygidka10
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 297
Dołączył(a): 27.12.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) brygidka10 » 20.12.2013 22:53

steftes napisał(a):To już będzie ostatni odcinek mojej relacji.

Tylko nie to.. :( Tak przyjemnie było tu zaglądać, a zdjęcia rewelacyjne. No cóż, pozostaje tu wracać i przeglądać je ponownie :wink: Wielkie dzięki Steftes za poświęcony czas i chwile wytchnienia. Wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku, przede wszystkim udanych podróży :)
Zbyszko666
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2871
Dołączył(a): 20.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbyszko666 » 22.12.2013 12:51

Bardzo dobra relacja trzeba powiedzieć pochłonięta na jeden raz. My także przyszły rok planujemy pojechać jednak do Grecji w okolice Santorini, także od czegoś trzeba zacząć.. A może za 2 lata Chorwacja, ale kto wie jak to wyjdzie wszystko w praniu. Jeżeli ktoś był w okolicach Santorini z chęcią podpytam i poczytam relację oraz zdjęcia jak najbardziej zobaczę. :D
zibi.s
Cromaniak
Posty: 2111
Dołączył(a): 01.02.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zibi.s » 22.12.2013 20:26

Załamałem się po tej relacji. Był plan na Hvar i Brać i co teraz? :?
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 22.12.2013 23:51

Witam odwiedzających tą relację. Dziękuję za miłą duszy ocenę. Tak właściwie to miałbym jeszcze co pisać o moich greckich podróżach. Wcześniej byłem na Zakyhthos. Była to moja pierwsza grecka wyspa i byłem ( jestem nadal ) nią oczarowany. Jest jeszcze w planach. Super widoki, plaże i camping z basenem. Po drodze wpadłem do Aten i na Sounion. W duuużym skrócie wyglądało to tak:
Obrazek
Ateny.
Obrazek
Obrazek
Sounion.
Obrazek
Korynt.
Obrazek
Promem z Kilini na wyspę.
Obrazek
Camping Zante.
Obrazek
Zatoka Wraku z dołu.
Obrazek
Zatoka Wraku z góry.
Obrazek
Camping nocą. (mieszkaliśmy tuż przy basenie)
Obrazek
Gerakas.
Obrazek
Obrazek
Błękitne Groty.
Obrazek
Obrazek
I powrót do domu przy wschodzie słońca.
Jutro czeka mnie podróż samochodem z Poznania do Lublina i to prawie całość w nocy.
Liczę na wyrozumiałość policji.
Dla wszystkich Forumowiczów przesyłam serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne a głównie niezapomnianych, bajkowych podróży. :papa: :papa: :papa:
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 23.12.2013 08:35

steftes napisał(a): Tak właściwie to miałbym jeszcze co pisać o moich greckich podróżach.

W duuużym skrócie wyglądało to tak:



Dzięki Steftes za już

Chętnie z Tobą powspominamy i Zakintos i Ateny i Sunion i jeszcze co tam było.

I jak już wrócisz z Lublina to bierz się do roboty :) :D :lol:

Pozdrawiam
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 23.12.2013 17:21

steftes napisał(a):Dla wszystkich Forumowiczów przesyłam serdeczne życzenia świąteczne i noworoczne a głównie niezapomnianych, bajkowych podróży. :papa: :papa: :papa:


Tobie również wszystkiego wymarzonego i podróżniczo ciekawego.
:mrgreen:
Mam nadzieję, że po przerwie będzie tu jeszcze kilka wpisów i zdjęć. :wink:

Pozdrawiam świątecznie
husband
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 813
Dołączył(a): 24.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) husband » 23.12.2013 18:16

Zatoka Wraku z pustą plażą bez ludzi ?? W jakim czasie tam byłeś ?? Pozdrawiam :papa:
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 23.12.2013 22:34

Steftes, będąc w Vasilki, chciałbym się wybrać promem na Kefalonię i "zwiedzić" kilka z przedstawionych tu przez Ciebie plaż . Czy taka jednodniowa wycieczka po wybranych plażach ma sens, czy czasowo dam radę? Jeszcze jedno , jeśli możesz, ile kosztował prom, jadąc osobówką w trzy osoby? Z góry dzięki i wszystkiego dobrego na Święta oraz szczęśliwego Nowego Roku.
stary_jac
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 301
Dołączył(a): 16.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) stary_jac » 23.12.2013 22:40

niuniek a jak długo będziesz w Vasiliki ?
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 24.12.2013 00:31

stary_jac napisał(a):niuniek a jak długo będziesz w Vasiliki ?


Myślę 10- 11 dni, ale nie jadę tam sam... i raczej pozostałe rodziny nie zechcą podzielić tego pobytu o Kefalonię, o ile to miałeś na myśli oczywiście.
Darkos
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1480
Dołączył(a): 17.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Darkos » 09.01.2014 11:56

Witaj Steftes
Czy już wróciłeś z Lublina?

Jeśli tak to może rozszerzysz to co powyżej? :roll: :hut:
steftes
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 614
Dołączył(a): 01.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) steftes » 09.01.2014 18:31

husband napisał(a):Zatoka Wraku z pustą plażą bez ludzi ?? W jakim czasie tam byłeś ?? Pozdrawiam :papa:


To było 13 lipca, godz. ok. 18.40.
Wypływaliśmy z zatoki Porto Vromi i musieliśmy nawet trochę poczekać aby na łódce było choć 5 osób.

niuniek napisał(a):Steftes, będąc w Vasilki, chciałbym się wybrać promem na Kefalonię i "zwiedzić" kilka z przedstawionych tu przez Ciebie plaż . Czy taka jednodniowa wycieczka po wybranych plażach ma sens, czy czasowo dam radę? Jeszcze jedno , jeśli możesz, ile kosztował prom, jadąc osobówką w trzy osoby? Z góry dzięki i wszystkiego dobrego na Święta oraz szczęśliwego Nowego Roku.


Prom płynie ok 1 godz. http://www.westferry.gr/English.html. W sezonie jest dużo częściej, ja płaciłem: auto 35(40powrót), 8euro - osoba. Mieszkając blisko Vasiliki da radę to zrobić, ale to będzie tylko pospieszny objazd. raczej bez kąpieli. Samo zejście i wyjście z plaży Ammos to już może być wyzwanie.
Ale moim zdaniem jeśli masz tylko taką możliwość to też warto być niż nie zobaczyć. Zawsze można poplanować na przyszły rok.

Darkos napisał(a):Witaj Steftes
Czy już wróciłeś z Lublina?

Jeśli tak to może rozszerzysz to co powyżej? :roll: :hut:


Jestem, wróciłem, będę nadawał dalej.
Pozdrowienia dla wszyskich :lol: :lol: :lol:
niuniek
Croentuzjasta
Posty: 406
Dołączył(a): 10.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) niuniek » 09.01.2014 21:30

Steftes dzięki bardzo, z tego wynika, że wypłynę pierwszym a wrócę ostatnim, by być :D. i coś zobaczyć. I nie liczyłbym na to, że nie skorzystam z kąpieli, bo to nie wchodzi w grę :smo: Tak jak piszesz, zawsze można wrócić, by dokończyć dzieła...pozdrawiam
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Grecja - Ελλάδα


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Grecja 2013 - Peloponez i nie tylko - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone