Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

COSTA BLANCA 2019

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
JoannaMaxel
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 583
Dołączył(a): 16.12.2013
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaMaxel » 03.01.2016 00:13

Jestem zachęcona :-)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 00:23

JoannaMaxel napisał(a):Jestem zachęcona


... cieszę się ... :) ... w grupie będzie przyjemniej ... :D ...
Pozdrawiam.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15675
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.01.2016 00:26

kmichal napisał(a):Mamy już Nowy Rok oraz prawdziwą zimę ze śniegiem i mrozem;

Gdzie ten śnieg :?: 8O 8O Bo u mnie w Beskidach go nie ma

kmichal napisał(a): pora zatem zacząć pisać relację z zeszłorocznych wakacji, które tym razem, zresztą po raz pierwszy, spędziliśmy w Italii.

To tak jak my, ale z innego powodu niż Wy :mrgreen:

kmichal napisał(a):
kulka53 napisał(a):Weronę poznałem po dziurze

... a tak się starałem z tą Weroną ... :wink:...

A ja nie po dziurze :D
To czekam na resztę :papa:
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 00:32

piekara114 napisał(a):Gdzie ten śnieg Bo u mnie w Beskidach go nie ma


... u nas śniegu pod dostatkiem, czyli tyle ile w czasie naszej ostatniej zimówki w Zakopcu - czyli prawie 1 cm ... :mrgreen: ...

piekara114 napisał(a):A ja nie po dziurze


... a już myślałem, że tą dziurę znają wszyscy ... :) ...

piekara114 napisał(a):To czekam na resztę


... jutro ruszymy już na poważnie ... :wink: ...
Pozdrawiam.
mysza73
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13066
Dołączył(a): 19.07.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 03.01.2016 14:38

kmichal napisał(a):" TROPIKALNA GARDA 2015 "

Mamy już Nowy Rok oraz prawdziwą zimę ze śniegiem i mrozem; pora zatem zacząć pisać relację z zeszłorocznych wakacji, które tym razem, zresztą po raz pierwszy, spędziliśmy w Italii, a dokładnie w Arco nad Gardą ... :) ...

Na początek tradycyjnie mała fotograficzna zachęta ... :wink: ...


Jako że Garda, to i góry będą :hearts: , więc specjalnie mnie zachęcać nie trzeba :mrgreen: ,
no i u mnie te pierwsze wakacje w Italii właśnie przede mną, poczytam więc co mi grozi :oczko_usmiech: .
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 03.01.2016 17:10

kmichal napisał(a):" TROPIKALNA GARDA 2015 "


Chętnie poczytam i pooglądam ... wstępnie na te wakacje planujemy właśnie jezioro Garda :)
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 17:27

mysza73 napisał(a):Jako że Garda, to i góry będą , więc specjalnie mnie zachęcać nie trzeba ,
no i u mnie te pierwsze wakacje w Italii właśnie przede mną, poczytam więc co mi grozi .


... witam serdecznie ... :) ... tych gór to za wiele nie będzie, na pewno nie tyle ile Ty nam pokazałaś w relacji Alpy vs Jadran ... :roll: ... w planach było ich dużo, ale życie pewne rzeczy weryfikuje ... :wink: ...
... a włoskie zagrożenia są chyba powszechnie znane - tłumy, tłumy, tłumy ... :evil: ... chociaż czasami bywało z tym znośnie, ale tylko czasami ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 17:28

Piter_M napisał(a):
kmichal napisał(a):" TROPIKALNA GARDA 2015 "


Chętnie poczytam i pooglądam ... wstępnie na te wakacje planujemy właśnie jezioro Garda :)


... witam ... :) ...
Jak dla mnie to jest dobry wybór ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.
Piter_M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3835
Dołączył(a): 09.12.2011
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Piter_M » 03.01.2016 19:27

kmichal napisał(a):
Piter_M napisał(a):
kmichal napisał(a):" TROPIKALNA GARDA 2015 "


Chętnie poczytam i pooglądam ... wstępnie na te wakacje planujemy właśnie jezioro Garda :)


... witam ... :) ...
Jak dla mnie to jest dobry wybór ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.


Czy możesz dać namiary na apartman który mieliście ?
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13782
Dołączył(a): 14.01.2012
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 03.01.2016 19:36

No to jedźmy jedźmy....
Mam nadzieję, że trochę Arc i okolic też pokażesz?
Sara76
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 763
Dołączył(a): 25.02.2009
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sara76 » 03.01.2016 21:04

Też z chęcią poczytam i pooglądam okolice Gardy (chodził mi bowiem po głowie wyjazd do Włoch Północnych z "jeziorami w tle"
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 21:39

Piter_M napisał(a):Czy możesz dać namiary na apartman który mieliście ?


... link wysłany na e-maila ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 21:40

tony montana napisał(a):No to jedźmy jedźmy....
Mam nadzieję, że trochę Arc i okolic też pokażesz?


... zaraz ruszymy ... :wink: ... okolic też trochę będzie i dalszych i bliższych ... :mrgreen: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 21:41

Sara76 napisał(a):Też z chęcią poczytam i pooglądam okolice Gardy (chodził mi bowiem po głowie wyjazd do Włoch Północnych z "jeziorami w tle"


... zapraszam, miejsca ci u nas dostatek ... :wink: ...
Pozdrawiam.
kmichal
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8459
Dołączył(a): 06.04.2006
Re: Tropikalna Garda 2015 - fotorelacja.

Nieprzeczytany postnapisał(a) kmichal » 03.01.2016 22:41

Dzień 1 - 19.07.2015 - Poznań - Arco + bonusy po drodze

W końcu nastał ten dzień ... :D ...
Kolejne letnie wakacje czas zacząć. Tym razem trochę nietypowo, bo wyjazd jest wieczorem ... :roll: ...
Cała reszta bez zmian, łącznie z materiałami informacyjnymi ... :wink: ...

Obrazek

Kuzyn z rodziną mieszkają na wschód od Poznania, więc zdecydowaliśmy, że spotykamy się już na trasie tzn. za punktem poboru bilecików na naszej pięknej autostradzie "Wolności" ... :) ...

Umówieni jesteśmy na godz: 22:00, ale oni są tak spragnieni swojego pierwszego wakacyjnego wyjazdu na południe Europy, że o godz: 21:30 informują, że już czekają za nami w umówionym miejscu ... :wink: ...

Nie znają jednak naszych wyjazdowych realiów i tego, że obowiązkowo nasz wyjazd musi być z poślizgiem ... :mrgreen: ... Jednak ich telefon na tyle nas mobilizuje, że z domu wyjeżdżamy tylko z 15 minutowym poślizgiem ... :lol: ...

Z takim też opóźnieniem, czyli około godz: 22:15 ruszamy w kierunku niemieckiej granicy ... :) ...

Nasz autostradowy odcinek mija szybko i przyjemnie. Szkoda tylko, że za tak krótką przyjemność trzeba zapłacić aż 35 zł ... :evil: ... Oczywiście przed granicą obowiązkowe tankowanie pod korek, siusiu i ruszamy dalej ... :wink: ...

Jedzie się bardzo dobrze, ruch niewielki. Najważniejsze, że najmłodszy członek wyprawy smacznie sobie śpi, a żona mega pozytywnie zaskakuje, i nie zasypia, tylko zagaduje ... :D ... W takich warunkach to można jechać ... :) ...

Kilometry mijają zgodnie z planem, warunki atmosferyczne aż do okolic Norymbergi są bardzo dobre. Potem na kilkadziesiąt km pojawia się mgła, miejscami bardzo, bardzo gęsta ... :roll: ...

Około 30 minut przed planowanym pierwszym punktem bonusowo - postojowym budzi się Joelek, o dziwo w bardzo dobrym humorze i podziwia z rodzeństwem krajobrazy ... :D ...

Dokładnie o godz: 6:30 po przejechaniu 850 km podjeżdżamy tam gdzie planowaliśmy, czyli pod Allianz Arena w Monachium ... :mrgreen: ...

Obrazek

Parkingi niestety są płatne, ale my nie planujemy zabawić tutaj za długo, więc tylko focimy i ruszamy dalej ... :wink: ...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Chwilę później jesteśmy ponownie w drodze. Przejeżdżamy przez Monachium ( niestety tym razem stolicy Bawarii nie zwiedzimy ... :( ... ) i udajemy się na południe, w kierunku Garmisch - Partenkirchen ... :) ...

Obrazek

Obrazek

CDN...
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
COSTA BLANCA 2019 - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone