Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W tym roku ceny ostro w górę?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 09.09.2015 22:03

msfotoo napisał(a):No dobrze ale możecie doradzić osobie która jedzie pierwszy raz i np powiedzieć jakie są ceny w restauracjach ile gdzieś kosztuje kadarka itp


1000.
greenrs
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5792
Dołączył(a): 30.05.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) greenrs » 09.09.2015 22:09

msfotoo napisał(a):No dobrze ale możecie doradzić osobie która jedzie pierwszy raz i np powiedzieć jakie są ceny w restauracjach ile gdzieś kosztuje kadarka itp

Ło matko...
Np. obiad od 30 do 250 kun, zależy co lubisz a tego my nie wiemy.
Kadarkę zabierz sobie z Polski :wink:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2015 22:10

msfotoo napisał(a):Nie można normalnie odpisać tylko odsyłać do innych wątków ? :) zadałam proste pytanko

Można pytać - ale w odpowiednich wątkach. :idea:
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 09.09.2015 22:18

msfotoo napisał(a):No dobrze ale możecie doradzić osobie która jedzie pierwszy raz i np powiedzieć jakie są ceny w restauracjach


Czytaj >>> jaki-jest-przecietny-koszt-obiadu-w-restauracji-t27706-210.html
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 10.09.2015 08:21

Pomyliłam się i co wielkie "haloo" ...
Czy ja zadałam jakieś nie miłe pytanie, ludzie nie róbcie z tego takiej afery, po to chyba jest to forum żeby tutaj spytać ..
mam szukać po całym forum czy już był taki wątek ? i w każdym podobnym temacie pisać to samo pytanie? bez sensu chyba wiec stwierdziłam że napisze w jednym miejscu i ktoś miły mi po prostu normalne odpowie ale widzę że jednak jest to za trudne
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107683
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 10.09.2015 08:32

msfotoo napisał(a):Pomyliłam się i co wielkie "haloo" ...
Czy ja zadałam jakieś nie miłe pytanie, ludzie nie róbcie z tego takiej afery, po to chyba jest to forum żeby tutaj spytać ..
mam szukać po całym forum czy już był taki wątek ? i w każdym podobnym temacie pisać to samo pytanie? bez sensu chyba wiec stwierdziłam że napisze w jednym miejscu i ktoś miły mi po prostu normalne odpowie ale widzę że jednak jest to za trudne

faq.php
Przeczytaj punkt pierwszy.
Inne też :wink:
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.09.2015 08:41

Bocian napisał(a):
msfotoo napisał(a): kadarka

Obrazek
Sorki :)

Pozwól że przyłączę....... Obrazek

p.s. Wybaczcie nie mogłem się powstrzymać , no tak mnie rozbawiła ta kadarka. :oczko_usmiech:

Starzy wyjadacze dobrze ci radzą nie masz co się denerwować msfotoo :) , jednemu 1000 Euro na tydzień będzie mało , innemu 5000 Euro , a są tu tacy co za 3000 zł spędzają w Cro w dwa tyg. :)
Co kto lubi i na co kogo stać.
Przeciętny obiad w konobie 2 osoby z winem lub browarem 150-250 hrk. :wink: (zależy co zamówisz , pizza najtańsza)
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 10.09.2015 08:44

Przeraziłam się czytając że ludzie wydają 4 tys
ja jak policzyłam wszystko to za dwie osoby wychodzi 1500 zł za 7 dni ( w tym zwiedzanie jezior itp ) stąd też moje pytania ile co kosztuje czy lepiej brać kuny czy euro.. ale widzę że nie ma sensu tutaj o nic pytać bo człowiek zostaje zrównany z błotem
a co do kadarki to zawsze mi się myli z rakiją, nie ma ludzi nie omylnych.
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.09.2015 08:47

msfotoo napisał(a):Przeraziłam się czytając że ludzie wydają 4 tys
ja jak policzyłam wszystko to za dwie osoby wychodzi 1500 zł za 7 dni ( w tym zwiedzanie jezior itp ) stąd też moje pytania ile co kosztuje czy lepiej brać kuny czy euro.. ale widzę że nie ma sensu tutaj o nic pytać bo człowiek zostaje zrównany z błotem
a co do kadarki to zawsze mi się myli z rakiją, nie ma ludzi nie omylnych.

Nie przesadzaj z tym błotem :)

1500zł rozumiem że to na same wydatki , typu jedzenie , picie , lody itp.?
7dni - to wychodzi po jakieś 48 Euro na dzień , czyli 350 +/- hrk na dzień , skromnie , ale dacie radę. :wink:
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 10.09.2015 08:50

1500 w tym dojazd nocleg jedzenie pamiątki itp :)
nocleg mamy po 8 euro
maniust
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7698
Dołączył(a): 02.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) maniust » 10.09.2015 08:54

msfotoo napisał(a):1500 w tym dojazd nocleg jedzenie pamiątki itp :)
nocleg mamy po 8 euro

Szczerze ?
Nie obraż się , ale nawet jak wyruszasz spod Cieszyna (nie wiem skąd ) , to ta kwota na 7 dni z (dojazd nocleg jedzenie pamiątki itp ) , to fizycznie nie możliwe. :)
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 10.09.2015 08:56

Polska bywa piękna jesienią. Dobre śpiwory do namiotu i da się wytrzymać. Chorwacja cię rozczaruje.
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 10.09.2015 08:58

Ja zakończ już tą zbędną dyskusję, jak wrócę z urlopu to napiszę ile wydaliśmy kasy :)
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7949
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 10.09.2015 08:58

msfotoo napisał(a):1500 w tym dojazd nocleg jedzenie pamiątki itp :)
nocleg mamy po 8 euro

Zależy skąd - dokąd jedziesz, no i jaka trasą ale 1500 zeta wychodzi na dojazd tam i nazot :oczko_usmiech: :mrgreen:
msfotoo
Globtroter
Posty: 38
Dołączył(a): 21.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) msfotoo » 10.09.2015 09:00

Są rzeczy możliwe, jeżeli tylko się chce i np nie jedzie przez wszystkie płatne drogi, nie je się codziennie w drogich knajpach a no i jedzie się bez dzieci ( hehe bo ich nie posiadam )
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
W tym roku ceny ostro w górę? - strona 22
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone