Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

W drodze do Battambang

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
margaret-ka
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 13.05.2018 06:30

elka21 napisał(a): jaki wydobywał się z niej zapaszek :?:

Wbrew pozorom, nawet przy tej wysokiej temperaturze, nie śmierdziało. Kolor wody nadaje przede wszystkim muł, tam gdzie duży ruch łodzi- jest bardziej mętna. W wodzie pływa trochę śmieci, ale tubylcy w tym rejonie nie rzucają ich wprost do wody. Żyją dużo skromniej niż my i nie zużywają tyle opakowań i detergentów. A zanieczyszczenia bio w dużym rozcieńczeniu nie zabijają :wink:

piotrf napisał(a):Piękna i pełna wspaniałych miejsc podróż , gratuluję i dziękuję za inspirującą relację :D

Dodam, że organizacja nie jest trudna. Poza trzema noclegami w parku Khao Sok, które załatwiał syn brata, resztę ogarnęłam sama.
Jer
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 22.05.2018 22:32

Cześć,

W Twojej relacji zobaczyłem kilka zachęt do podróży w tamte strony, ale też i były punkty na nie. Na pewno przyciąga chęć poznania tych rejonów mniej ogarniętych masową turystyką. Smakołyki kuchni tajskiej, choć jak przeczytałem nie służą każdemu. :/
Na pewno zniechęca milczący w fotkach hałas z ulic miast i wiosek.
:)
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

W drodze do Battambang - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019