Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

W drodze do Battambang

60% ludności świata żyje w Azji. Chiny są tak szerokie, że naturalnie powinny przeciąć do 5 oddzielnych stref czasowych, ale mają tylko jedną - narodową strefę czasową. Obywatele Singapuru, Korei Południowej i Japonii mają najwyższe średnie IQ na świecie.
W Azji znajduje się najwyższy punkt na lądzie – Mount Everest (8848 m n.p.m.) oraz najniżej położony punkt – wybrzeże Morza Martwego (430,5 m p.p.m.). Spośród 10 najwyższych budynków na świecie 9 znajduje się w Azji.
margaret-ka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2623
Dołączył(a): 05.12.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) margaret-ka » 13.05.2018 07:30

elka21 napisał(a): jaki wydobywał się z niej zapaszek :?:Wbrew pozorom, nawet przy tej wysokiej temperaturze, nie śmierdziało. Kolor wody nadaje przede wszystkim muł, tam gdzie duży ruch łodzi- jest bardziej mętna. W wodzie pływa trochę śmieci, ale tubylcy w tym rejonie nie rzucają ich wprost do wody. Żyją dużo skromniej niż my i nie zużywają tyle opakowań i detergentów. A zanieczyszczenia bio w dużym rozcieńczeniu nie zabijają :wink:


piotrf napisał(a):Piękna i pełna wspaniałych miejsc podróż , gratuluję i dziękuję za inspirującą relację :DDodam, że organizacja nie jest trudna. Poza trzema noclegami w parku Khao Sok, które załatwiał syn brata, resztę ogarnęłam sama.
Jer
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 456
Dołączył(a): 08.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jer » 22.05.2018 23:32

Cześć,

W Twojej relacji zobaczyłem kilka zachęt do podróży w tamte strony, ale też i były punkty na nie. Na pewno przyciąga chęć poznania tych rejonów mniej ogarniętych masową turystyką. Smakołyki kuchni tajskiej, choć jak przeczytałem nie służą każdemu. :/
Na pewno zniechęca milczący w fotkach hałas z ulic miast i wiosek.
:)
Poprzednia strona

Powrót do Azjacron
W drodze do Battambang - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone