Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie wakacje.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014
Tanie wakacje.

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 19:26

W Chorwacji byliśmy ostatnio w 2012 roku, w ubiegłym roku wybraliśmy ze względu na "niższe" ceny Czarnogóre,w której nie było aż tak tanio. W tym roku ze względu na mniejszy budżet chcielbyśmy coś tańszego. I tu moje pytanie gdzie najlepiej pojechać żeby było choć troche taniej niż w Chorwacji ??
Pozdrawiam :P
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 19:30

No nie wiem,nie wiem...Może do Płocka :oczko_usmiech:
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 19:38

Dzięki za propozycje ale do Płocka sie nie wybieram :oczko_usmiech: :oczko_usmiech:
weldon
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 39917
Dołączył(a): 08.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) weldon » 25.06.2014 19:43

Ryan napisał(a):gdzie najlepiej pojechać żeby było choć troche taniej niż w Chorwacji ??

Zależy skąd jedziecie, bo sporą częścią kosztów są często koszty transportu, ale rozpatrzcie Słowację lub Węgry. To znaczy chyba bardziej Węgry.

Zajrzyjcie do relacji w dziale "Jak nie Chorwacja to ..." i tam jest opisanych sporo tego typu wypadów.
Np. Eger. Zresztą Budapeszt z basenami i różnymi atrakcjami na kilka dni nie powinien wyjść drogo - można połączyć to z innymi atrakcjami.
Aczkolwiek raczej nie nad Balaton.
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 19:47

Do granicy mamy góra godzine jazdy. Ale wolelibyśmy jednak coś nad morzem. Chociaż Węgry zawsze chciałem zwiedzić,a nie tylko przejazdem jak to było do tej pory .
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 25.06.2014 19:50

Chorwacja nie jest droga, ale jest też kilka innych tańszych alternatyw, jedną z nich znajdziesz tutaj:
http://wyprawyrodzinnie.pl/porady/urlop ... riatykiem/
To przykład tygodniowego wypoczynku w Italii, nad morzem, ze zwiedzaniem Wenecji, za trochę ponad 3000 zł.
piotr68
Croentuzjasta
Posty: 291
Dołączył(a): 06.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotr68 » 25.06.2014 19:51

weldon napisał(a): Aczkolwiek raczej nie nad Balaton.

Byłeś? Balaton jest super. Campingi na bardzo dobrym poziomie, woda w sierpniu 30 st., dobre jedzonko,winnice. Generalnie świetny pomysł (byłem w ub.roku).
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 19:52

Ryan napisał(a):W Chorwacji byliśmy ostatnio w 2012 roku, w ubiegłym roku wybraliśmy ze względu na "niższe" ceny Czarnogóre,w której nie było aż tak tanio. W tym roku ze względu na mniejszy budżet chcielbyśmy coś tańszego. I tu moje pytanie gdzie najlepiej pojechać żeby było choć troche taniej niż w Chorwacji ??



To ma byc nad morzem ?
I tanio :?:
I cieplo :?:

Bulgaria :!:
Ale troche syfiata

Wlochy tansze :?:
Buahaha :D
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 20:11

Z tymi Włochami propozycja fajna ale nie namówie reszty ekipy na wakacje pod namiotem :roll: a dla mnie by była to super przygoda :P.


A co do Balatonu to byłem w 2012 w drodze do domu po wakacjah w Cro na 3 godziny i co prawda ppodobało się ale na dłuższy pobyt raczej bym sie nie skusił :wink:
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 25.06.2014 20:15

Tańsze - problem nie zawsze leży w lokalizacji wypoczynku, tylko sposobie jego zorganizowania. Możesz pojechać do Chorwacji i wydać 8 tyś, a możesz pojechać do Włoch i wydać 4 tyś. Dwa podstawowe koszty to paliwo i noclegi.

Ryan - pod namiotem jest na prawdę super i do tego bardzo duża niezależność. Raz byliśmy w Austrii i zaczęło 2 dni padać, co zrobiliśmy? Spakowałem mokry namiot i kilkaset kilometrów dalej na kemping nad Gardą, a tam 32 stopnie i upały - piękna sprawa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 20:55

Na razie to jest taka gadka o niczym 8)

Ryan nic nie napisał, ile mają kasy do wydania, gdzie chcą spać, gdzie i jak się żywić, co chcą robić poza plażowaniem :roll:
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 21:21

Lednice napisał(a):Na razie to jest taka gadka o niczym 8)

Ryan nic nie napisał, ile mają kasy do wydania, gdzie chcą spać, gdzie i jak się żywić, co chcą robić poza plażowaniem :roll:


Sorki,że nie napisałem jaśniej :oops:

A więc kasa jaką dysponujemy to max.4500 zł. Spanie na kwaterach ( ja bym wolał pod namiot) Posiłki będziemy przyrządzać na kwaterze,oprócz plażowania oczywwiście chcemy pozwiedzać okolice. Do granicy CZ mamy maksymalnie godzine jazdy więc nie ma najgorzej :mrgreen: . Do tej pory na wakacje w CRO wydawaliśmy 5500 zł ale teraz musi to być zdecydowanie mniej . Wyjazd na wakacje to najlepiej na 10 dni .
Pozdrawiam :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 21:30

4500 zł/ 7-10 dni w Chorwacji jest możliwe. Kwatery dalej od plaży, własne wyżywienie, termin itp. Tylko kwota na dojazd się nie zmienia, a to min. 1000 zł. Na Gruponie widziałem dość tanie pokoje.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 21:34

No to morze odpada, chyba że zostaje Bałtyk :roll:

Czechy, Słowacja :?: 8)

Tam jest wiele fajnych miejsc

Na przykład
znam czeskie "morze" na południe od Brna, jest tam bardzo ładnie, śliczny zamek należący dawniej do polskiej rodziny Stadnickich, duże jezioro, plaża.
Jest blisko do Wiednia :D
Vranov nad rzeką Dyja
Obrazek
Obrazek
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 25.06.2014 21:36

W Chorwacji da się i za 3tys wypocząć. W zeszłym roku byliśmy na campie solaris koło Szybenika i mieszkaliśmy w domkach, nie w namiotach. Były to pierwsze 2 tygodnie września i za cały domek na 2 tygodnie na 5 osób płaciliśmy ok. 1700 zł (ok. 350/osoba). Gotowaliśmy też głównie na kwaterze, ale w sumie nie żałowaliśmy na "pierdółki". Z racji tego, że w aucie jechało nas 5 osób dorosłych, to i paliwo tanio wyszło. Ogólnie z mężem około 3 tysiaczków straciliśmy, a tak jak mówię, gdzie mieliśmy ochotę stracić kasę, tam traciliśmy i jakoś nie bidowaliśmy. Po prostu faktycznie dużo dał podział kosztów paliwa i zakwaterowania. Domki były całkiem niezłe. Z tym, że trzeba to zamawiać sporo wcześniej. Jedynie jeśli ktoś zrezygnuje, to można się załapać w ostatniej chwili :D
Następna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone