Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tanie wakacje.

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 21:37

Lednice napisał(a):No to morze odpada, chyba że zostaje Bałtyk :roll:

Czechy, Słowacja :?: 8)

Tam jest wiele fajnych miejsc

Na przykład
znam czeskie "morze" na południe od Brna, jest tam bardzo ładnie, śliczny zamek należący dawniej do polskiej rodziny Stadnickich, duże jezioro, plaża.
Jest blisko do Wiednia :D
Vranov nad rzeką Dyja
Obrazek
Obrazek



Przecież Bałtyk jest droższy niż chorwacki Adriatyk :)
aknoli
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 51
Dołączył(a): 18.04.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aknoli » 25.06.2014 21:39

Ryan a w ile osób/rodzin/aut jedziecie?
plan jaki mam przed sobą to tygodniowy urlop w CRO (wyspa ciovo) jednym autem - 4 dorosłych, młodych, rozrywkowych osób z wliczeniem trzech atrakcji typu cornati, rafting i jedno nurkowanie za cenę w okolicach max 1300 zł od osoby. apartament mamy za 360 zl na tydzien od osoby (jedzenie zabieramy ze sobą, licząc że z dwa razy normalny obiad zjemy na mieście, auto na gaz)
danielZS
Cromaniak
Posty: 687
Dołączył(a): 18.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) danielZS » 25.06.2014 21:40

Ołowiany - To zależy dla kogo, jeżeli mieszkasz w Świnoujściu, to... :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 21:42

Bałtyk jest tańszy, ale co z tego 8)
Za zimno latem :roll:

Ryan nie napisał, ile osób ma jechać. Domyślam się, że 4 :roll:

W Chorwacji już byli i twierdzą, że drogo. W tej sytuacji trudno do jest do Chorwacji przekonywać, bo z góry założyli, że ma być tanio :roll:
Rafal_X
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 205
Dołączył(a): 28.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafal_X » 25.06.2014 21:44

1. W 2011 znalazłem apartament dla dwóch osób za 312 euro za 13 nocy, co wychodzi 24 za noc.
2. Samolotem do Bułgarii, czy Turcji, może Grecji.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 21:45

danielZS napisał(a):Ołowiany - To zależy dla kogo, jeżeli mieszkasz w Świnoujściu, to... :wink:


Cóż, do Świnoujścia mam prawie tyle co do Chorwacji. Ale "tańszość" Chorwacji w porównaniu z Bałtykiem jest na Cro.pl dość często przywoływana przez niektórych cromaniaków. I stąd mój nieco żartobliwy wpis ;)
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.06.2014 21:53

Nikt nie wspomniał o Albanii? Kwatery zdecydowanie tańsze niż w Cro.
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 21:54

Dzięki wielkie za odzew :D
Na bałtyk mamy 700 km więc wole już te "pare" km dołożyć. Tak jedzie nas czworo trzech dorosłych i nastolatek. A co myślicie o Albani ?? Tanio ale znowu potrzeba więcej paliwa.
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 25.06.2014 21:58

Jeszcze kilka pytań:
1) Czy w grę wchodzi termin wrześniowy?
2) A czy kemping wchodzi w grę? Można czasami trafić fajną promocję na domki do wynajęcia
3) Godzina do Czech? Ale bliżej masz Brno czy Pragę?
4) Wyjazd traktujesz bardziej wycieczkowo-zwiedzaniowo czy czysty plażing?
5) Ile osób jedzie?
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 25.06.2014 21:59

Apartmani Kuselj Molunat. 12-13E/os. lipiec-sierpień (privatni smjestaj Molunat)
Czarnogóra- Dobra Voda - Apart. Milica i Mrvica 10E/os. lipiec-sierpień. W Dobrej Vodzie jest wiele apartmanów po 10E/os., a nawet mniej...
Chorwacja i Jadran są przede wszystkim niepowtarzalne... porównania z polskim wybrzeżem i Bałtykiem, to jakiś żart i nieporozumienie... chociaż nad naszym morzem tez można dobrze wypocząc, ale troooooszkę inaczej....
pozdrav
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.06.2014 22:00

W Albanii koszt dojazdu
wam zezre tanie kwatery
heca7
Cromaniak
Posty: 624
Dołączył(a): 03.01.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) heca7 » 25.06.2014 22:05

Ryan napisał(a):Dzięki wielkie za odzew :D
Na bałtyk mamy 700 km więc wole już te "pare" km dołożyć. Tak jedzie nas czworo trzech dorosłych i nastolatek. A co myślicie o Albani ?? Tanio ale znowu potrzeba więcej paliwa.


Macie dość blisko do granicy, tak? Czyli i tak lepiej niż my z Wawy :wink: Poza tym nie musicie od razu gnać aż do Sarandy w okolice granicy z Grecją. To może być Durres. Kwaterę (podobno) można znaleźć na miejscu duuużo taniej. Ja nie próbuję bo mam troje dzieci 12-7 lat i chyba bym padła na twarz z nimi :wink:
slavko.v
Cromaniak
Posty: 789
Dołączył(a): 28.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) slavko.v » 25.06.2014 22:07

W Chorwacji można znaleźć wiele ciekawych i niedrogich apart. tylko trzeba trochę poszukać... ale odpowiednio wcześniej kiedy nie są jeszcze zajęte... ja zaczynam szukać niedługo po przyjeździe w CRO, rezerwować nie później jak w styczniu...
Sol-Wagon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1957
Dołączył(a): 21.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sol-Wagon » 25.06.2014 22:08

trzeba dobrze przeliczyć...może jednak okolice Rijeki / Krk nie wyjdą aż tak drogo...
Ryan
Globtroter
Posty: 52
Dołączył(a): 17.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ryan » 25.06.2014 22:10

Jackar napisał(a):Jeszcze kilka pytań:
1) Czy w grę wchodzi termin wrześniowy?
2) A czy kemping wchodzi w grę? Można czasami trafić fajną promocję na domki do wynajęcia
3) Godzina do Czech? Ale bliżej masz Brno czy Pragę?
4) Wyjazd traktujesz bardziej wycieczkowo-zwiedzaniowo czy czysty plażing?
5) Ile osób jedzie?


1) Niestety nie urlop 12-27 lipiec
3) Bliżej mam do Brna do wjazdu na A1 mam 20 min.
4)plażing+zwiedzanie
5)4 osoby :lol:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone