Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 02.09.2008 11:01

Leszek Skupin napisał(a):Shtriiiiiga i Ty u mnie :?: 8O :D Wiiiitaj :D:D:D My nie mieliśmy tak ciepło ;) podchodziliśmy późnym popołudniem od strony północnej więc słoneczko było za górką ;) Tylko momentami przypalając nam czapki, ale nie było tragicznie. W sumie to na Plitvicach mieliśmy więcej przewyższenia w nogach, bo schodziliśmy 2x po ok 70 m i wchodziliśmy 2x po tej samej trasie, a było cieplej ;) Tyle, że tam się szło zakosami po ścieżkach ;), a na tę górkę nie było ŻADNEGO szlaku ;)[/color][/i][/b]


No wiesz Leszek!!! Cóz to za zdziwienie???? :lol: :lol: :lol: :lol: Zawsze czytam :lol: Tylko dwa miesiące mnie nie było, więc dopiero teraz nadrabiam zaległości. A Twoją Grecję pamietam to i teraz sobie wrzesień umilam :D
Pozdrawiam serdecznie!
MWN
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1996
Dołączył(a): 18.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) MWN » 02.09.2008 11:11

Łukasz Darowski napisał(a):Kiedyś, chyba w Auto Świecie, był test na preparaty odrdzewiające. Oczywiście wygrała Coca Cola :)
Jednym słowem Cola dobra na wszystko


Jest to nieprawda, bo widziałem sam eksperyment trwający tydzień!
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 11:13

MWN to musiało być w takim razie mało coli w coli bo ja widziałem eksperyment, który trwał 3 dni :lol: i zardzewiały śrubokręt był odrdzewiony :D... Zresztą... przyjedźmy na zlot to się przekonamy :lol: sami zrobimy doświadczenie, tylko niech ktoś przywiezie coś zardzewiałego a cola się znajdzie :lol:
zmrol
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 485
Dołączył(a): 08.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) zmrol » 02.09.2008 11:40

Dołączam do grona czytających, może jak sie obrobię w pracy to skrobnę jakąś mała relację z Cro (Vodic i okolic).
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 12:19

shtriga napisał(a):...Tylko dwa miesiące mnie nie było...

Kuuuurna Ty masz urlop z gumy czy jak :?: 8O
zmrol napisał(a):Dołączam do grona czytających, może jak sie obrobię w pracy to skrobnę jakąś mała relację z Cro (Vodic i okolic).

Miło mi powitać kolejną czytaczkę :D ;) :lol:

Pozdrav :papa:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.09.2008 12:36

mama_Kapiszonka napisał(a):Ten pierwszy czerwony dach za zatoką to Villa Pisak, w której spędziliśmy pierwsze cro-wczasy. A do Zatoki dopływaliśmy wzdłuż brzegu... Cudne widoki, delfiny na co dzień...


A te delfiny to pływając łodzią czy tak z brzegu widać?

P.S. Przepraszam Leszku za małą prywatę
U-la
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2268
Dołączył(a): 10.11.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) U-la » 02.09.2008 12:38

Leszek Skupin napisał(a):
shtriga napisał(a):...Tylko dwa miesiące mnie nie było...

Kuuuurna Ty masz urlop z gumy czy jak :?: 8O [/color][/i][/b]


:lol: :lol: :lol: A gdzie napisała, że była 2 miechy na urlopie? :lol: Miesiąc wyjazdu robotniczego ;) :D No a potem się pokombinowało soboty, niedziele, święta i wyszło 19 dni urlopu od 1 sierpnia do 1 września :lol:
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 12:48

JacYamaha napisał(a):....
P.S. Przepraszam Leszku za małą prywatę

Ne ma problema ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 12:49

shtriga napisał(a):
Leszek Skupin napisał(a):
shtriga napisał(a):...Tylko dwa miesiące mnie nie było...

Kuuuurna Ty masz urlop z gumy czy jak :?: 8O


:lol: :lol: :lol: A gdzie napisała, że była 2 miechy na urlopie? :lol: Miesiąc wyjazdu robotniczego ;) :D No a potem się pokombinowało soboty, niedziele, święta i wyszło 19 dni urlopu od 1 sierpnia do 1 września :lol:

No w zasadzie nigdzie nie napisała :lol: ale dla mnie jak kogoś nie ma 2 miechy to znaczy, że ma dwa miechy urlopu, a to przez moją strrrraaaasznie stacjonarną pracę ;)
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 13:15

Zbieram się od rana, żeby napisać kolejny odcinek relacji, ale ni w ząb mi nie wychodzi, nie wiem jak zacząć, bo to w sumie nudny dzień był na plaży... to może choć kilka fotek wstawię ;)

Nasze obozowisko rano... w sumie nie takie bardzo rano :lol: - godz. 11:26 :lol:
Dzień dobry :D
Obrazek

Wieczorem, rozkładając namioty, z Piotrkiem popatrzyliśmy na tę górkę i pokręciliśmy głowami z dezaprobatą: Ta "górka" nie padnie :(. Od Ani poprzedniego dnia się dowiedzieliśmy, że ma 1155 m.n.p.m. Hmmm... 10 razy wyższa niż nasza poprzednia. Odpada. Tak więc rano odwróciliśmy głowy w drugą stronę i pomaszerowaliśmy spokojnie na plażę ;). Piękna kamyczkowa (z otoczaków) z klifem, niezbyt wysokim, ale bardzo przyjemnym.

Obrazek

Obrazek

Tak się schowaliśmy przed palącym słońcem w jakiejś jamce, ale jak się później okazało nie było to zbyt bezpieczne bo sucha ziemia ze stropu osypywała się pod wpływem skubnięcia palcami.

Obrazek

Jak już się rozlokowaliśmy z kocami, karimatami, materacami i całym dmuchanym sprzętem pozostało nam już tylko taplać się w ciepłej, krystalicznie czystej wodzie ;)

Obrazek

Agnieszka zabrała mi moją czapeczkę i poszła z nią do wody 8O :lol:

Obrazek

Adam wreszcie mógł zanurkować :D

Obrazek

A ja napawałem się pięknem gór nad morzem :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wieczorem stwierdziliśmy, że pójdziemy zajrzeć do Ani (Pozdrav :papa: :D) i wypić słynne zielone :lol: piwo.

Obrazek

Dobre było :), ale Aneta spytała czy jest również czerwone... Róóóówneż takie było, no to zamówiliśmy sobie wszyscy ;)

Obrazek

Anecie pasowało do sukienki ;)
Posiedzieliśmy trochę w Mr. Olimpia, Ania zabiegana siadała z nami czasem tak z doskoku, porozmawialiśmy troszkę, dowiedzieliśmy się, że w pobliżu, był Slapol i Nata (nie spotkaliśmy się z nimi :papa:), Mayorbien i RomanB, który jednak wszedł na tę górkę z kimś kto znał drogę 8O . Roman pełne uznanie tym bardziej żeśmy słyszeli, że zrobiłeś to w nocy z czołówką na głowie 8O . Stwierdziliśmy, że musimy zrobić małe spotkanko cromaniaków u Ani w Mr. Olimpia. Ania miała mój numer telefonu i jakby co ... miała zawiadamiać, że coś się święci ;)

Późnym wieczorem, zadowoleni, że udało nam się choć chwilę posiedzieć w takim gronie wróciliśmy do namiotów...

c.d.n. ;)
Ostatnio edytowano 11.09.2008 15:00 przez Leszek Skupin, łącznie edytowano 1 raz
mama_Kapiszonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2042
Dołączył(a): 30.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mama_Kapiszonka » 02.09.2008 13:15

Leszek Skupin napisał(a):MWN to musiało być w takim razie mało coli w coli bo ja widziałem eksperyment, który trwał 3 dni :lol: i zardzewiały śrubokręt był odrdzewiony :lol:


Zrób inny eksperyment. Jeśli Adasiowi wypadają jeszcze mleczaki to wrzuć jeden do słoiczka z colą i codziennie potrząśnij...po tygodniu...ząb zniknie!

JacYamaha, delfinki widać spokojnie z plaży, jeszcze lepiej z tararu położonego sporo n.p.m. Czasmi dopływają blisko brzegu.
marsylia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 882
Dołączył(a): 19.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) marsylia » 02.09.2008 13:26

mama_Kapiszonka napisał(a):Zrób inny eksperyment. Jeśli Adasiowi wypadają jeszcze mleczaki to wrzuć jeden do słoiczka z colą i codziennie potrząśnij...po tygodniu...ząb zniknie!


Serio :?: :?: :?: Ja prawie codziennie wypijam colkę, czy tzn., że moje zęby znikną :?: :roll:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12745
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 02.09.2008 13:44

marsylia napisał(a):
mama_Kapiszonka napisał(a):Zrób inny eksperyment. Jeśli Adasiowi wypadają jeszcze mleczaki to wrzuć jeden do słoiczka z colą i codziennie potrząśnij...po tygodniu...ząb zniknie!


Serio :?: :?: :?: Ja prawie codziennie wypijam colkę, czy tzn., że moje zęby znikną :?: :roll:


Mity :wink: . Jak moja młodzież była jeszcze dziećmi z wypadającymi mleczakami, to próbowałam :lol:. Ząbki zostały zanurzone w coca-coli, potrząsanie było przez kilka miesięcy nawet, w końcu napój zaczął pleśnieć, a mleczki :roll: :o nic się nie zmieniły. Nie sądzę żeby to były jakieś wyjątkowo mocne mleczaki. Ale może coca-cola na naszym rynu była kiedyś trochę oszukana :?: :? , to może dlatego mit został u nas obalony...
Leszek Skupin
Weteran
Posty: 14062
Dołączył(a): 23.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Leszek Skupin » 02.09.2008 13:56

Widzę, że wstrząsające doniesienia o działaniu Coca Coli poruszyły tym forum :lol: I tak mamy już oto kilka zastosowań :lol:

1. Powstrzymuje wymioty.
2. Odrdzewia.
3. Rozpuszcza mleczaki.

Hehehe, a czy ktoś wspomniał, że zimna z lodem gasi pragnienie :?: :lool:

Pozdrav :papa: :lol:
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 02.09.2008 14:00

mama_Kapiszonka napisał(a):Zrób inny eksperyment. Jeśli Adasiowi wypadają jeszcze mleczaki to wrzuć jeden do słoiczka z colą i codziennie potrząśnij...po tygodniu...ząb zniknie!

Ten eksperyment był w mythbuster i został obalony (fałsz).
Delfiny-byłem blisko bo w Omiś i nic. Pech? Najbliższe widziane dotychczas delfiny to Tybee Island.
Leszku-czekam na c.d.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Tam i z powrotem czyli HRVATSKA 2008 - strona 7
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone