Janusz Bajcer napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=GsZ6EjIKMlY&list=RDn0qyn44S-9o&index=4
Rewelacyjne wykonanie "Ljepa li si"!!
A miejsce na koncert też niczego sobie

.png)
Janusz Bajcer napisał(a):https://www.youtube.com/watch?v=GsZ6EjIKMlY&list=RDn0qyn44S-9o&index=4

