Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Spokojnie, to tylko awaria..........czyli Mazury 2019

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
zumila
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 15.01.2020 00:07

Po cichutku sobie podczytuję :)
Świetna relacja, czekam na następną :)
gusia-s
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.01.2020 08:39

Kapitańska Baba napisał(a):
"gusia-s"]Weszłam nadrobić zaległości a tu już koniec 8O

Ja nic nie powiem...gdzie Ty się podziewałaś jak Cię nie było??? 8O :roll:
Jakoś nie mogłam się ogarnąć z czasem :evil:

Kapitańska Baba napisał(a): Hmmm...jakby to powiedzieć....to widzimy się 27 czerwca tak wczesnym popołudniem ? :smo: :oczko_usmiech: :hearts:
No przecież masz coś u mnie do odbioru :mrgreen:

Kapitańska Baba napisał(a): Bez Ciebie nie ruszę się z portu więc wiesz.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jestem już gotowa :lol:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 10:14

"elka21"]No i tym sposobem, dopłynęłam z Wami do kolejnego portu :lol: . Pływało się całkiem przyjemnie :wink: , za co bardzo dziękuję :smo:

Dzięki że byłaś z nami kolejny raz :smo:

Jak by co, to ja już jestem spakowana :wink: :mrgreen: :papa:

Już??? TY szybsza niż wiatr jesteś :mrgreen: Obiecuję ze niedługo wypłyniemy w kolejny rejs :hearts:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 10:15

zumila napisał(a):Po cichutku sobie podczytuję :)
Świetna relacja, czekam na następną :)

Dzięku że tu byłaś, za Twoje dobre słowo i zapraszam na kolejny pokład - może już nie cichutko :smo:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 10:18

"gusia-s"] Jakoś nie mogłam się ogarnąć z czasem :evil:

Ja Cię muszę chyba doprowadzić do porządku :roll: :roll: :roll: :mrgreen:

No przecież masz coś u mnie do odbioru :mrgreen:

Nie mogę się doczekać :hearts:
A nie zjesz w tajemnicy? Ja bym się chyba nie powstrzymała :oops: 8O :oops:

Jestem już gotowa :lol:

Czekaj, czekaj - my pierzemy, prasujemy.
Zaraz pakowanie i wypływamy :hearts:
agata26061
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.01.2020 10:18

Nadrobiłam :D Przywołałaś mi piękne wspomnienia, kiedy w 2015 roku kilka dni spędziliśmy w Nowych Gutach nad jeziorem Śniardwy. Nie pojechaliśmy wtedy do Cro, bo byłam w 7-mym miesiącu ciąży z moją córcią, ale pobyt na Mazurach uważam za bardzo udany. Było wtedy tak samo gorąco jak u Was. Cały czas siedziałam w wodzie, żeby się ochłodzić :D
pomorzanka zachodnia
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 25.01.2020 16:37

Przeczytane :D. Piękne jeziora i tereny :) . I wszystko dobrze się skończyło!
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.01.2020 17:51

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam :D Przywołałaś mi piękne wspomnienia, kiedy w 2015 roku kilka dni spędziliśmy w Nowych Gutach nad jeziorem Śniardwy. Nie pojechaliśmy wtedy do Cro, bo byłam w 7-mym miesiącu ciąży z moją córcią, ale pobyt na Mazurach uważam za bardzo udany. Było wtedy tak samo gorąco jak u Was. Cały czas siedziałam w wodzie, żeby się ochłodzić :D

Fajnie że dokończyłaś czytać moją pisaninę :D
I wiesz co? Jestem szczęsliwa że podobało Ci się tam :hearts: Mazury są piękne...ale niedoceniane chyba przez nas.
My całą rodziną nie wyobrażamy sobie już wakacji bez Mazur. Tych ciężkich, często mocno zimnych i sztormowych Mazur. One hartują nasze zapędy i uczą pokory :hearts: I będziemy co rok na nie wracać. Na sezon 2020 już wyczarterowany jacht Janmor 28 o wdzięcznej nazwie Jumamaja :hearts:
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.01.2020 17:53

pomorzanka zachodnia napisał(a):Przeczytane :D. Piękne jeziora i tereny :) . I wszystko dobrze się skończyło!

Prawda? Piękne..... Nie doceniamy tego co mamy :hearts: :hearts: :hearts:
Wierzę że każdy nasz rejs - choćby nie wiem jak było ciężko - dobrze się skończy :hearts:
Dziękuję że byłaś u nas w gościnie :D
pavlo
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 26.01.2020 19:08

Z wielką radością i zainteresowaniem czytałem ten wątek. Azaliż, albowiem jestem wielkim fanem tako i Croatii jako i Mazur :D Na jednym i drugim akwenie pływałem małym pontonen z motopagajem 2,6 Hp. Bywało i tak, że pod żaglem 15 m2 się popłynęło tu i tam(najlepsza sprawa).Najbardziej mi zapadła w pamięci podróż z połamanym rumplem na jeziorze Śniardwy.Jak dupnęło wiatrem, to większość łódek się wywróciła. Nasza żółta Kaczka utrzymała fason :D
Kapitańska Baba
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.01.2020 15:48

pavlo napisał(a):Z wielką radością i zainteresowaniem czytałem ten wątek. Azaliż, albowiem jestem wielkim fanem tako i Croatii jako i Mazur :D Na jednym i drugim akwenie pływałem małym pontonen z motopagajem 2,6 Hp. Bywało i tak, że pod żaglem 15 m2 się popłynęło tu i tam(najlepsza sprawa).Najbardziej mi zapadła w pamięci podróż z połamanym rumplem na jeziorze Śniardwy.Jak dupnęło wiatrem, to większość łódek się wywróciła. Nasza żółta Kaczka utrzymała fason :D

Dziękuję za dobre słowo :oops: :smo:
Majac coś do pływania człowiek kocha każdy większy akwen, prawda? :wink:
Śniardwy z uszkodzonym rumplem......no szacun 8O 8O 8O Brawo Ty :!: :!: :!:
Poprzednia strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???

Spokojnie, to tylko awaria..........czyli Mazury 2019 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019