Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Spokojnie, to tylko awaria..........czyli Mazury 2019

W Polsce znajduje się największy ceglany zamek świata - pokrzyżacki zamek w Malborku. Radom ma znacznie większą powierzchnię niż stolica Francji – Paryż. Pierwszą polską książkę kucharską, która zachowała się do dnia dzisiejszego wydano w 1698 roku. Polska posiada drugi najstarszy uniwersytet w Europie - Uniwersytet Jagielloński został założony przez króla Kazimierza Wielkiego w 1364 roku. Polska konstytucja była pierwszą w Europie i drugą na świecie - powstała zaraz po konstytucji Stanów Zjednoczonych.
zumila
Odkrywca
Posty: 115
Dołączył(a): 03.01.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) zumila » 15.01.2020 01:07

Po cichutku sobie podczytuję :)
Świetna relacja, czekam na następną :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 15.01.2020 09:39

Kapitańska Baba napisał(a):
"gusia-s"]Weszłam nadrobić zaległości a tu już koniec 8O

Ja nic nie powiem...gdzie Ty się podziewałaś jak Cię nie było??? 8O :roll:
Jakoś nie mogłam się ogarnąć z czasem :evil:

Kapitańska Baba napisał(a): Hmmm...jakby to powiedzieć....to widzimy się 27 czerwca tak wczesnym popołudniem ? :smo: :oczko_usmiech: :hearts:
No przecież masz coś u mnie do odbioru :mrgreen:

Kapitańska Baba napisał(a): Bez Ciebie nie ruszę się z portu więc wiesz.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jestem już gotowa :lol:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 11:14

"elka21"]No i tym sposobem, dopłynęłam z Wami do kolejnego portu :lol: . Pływało się całkiem przyjemnie :wink: , za co bardzo dziękuję :smo:


Dzięki że byłaś z nami kolejny raz :smo:

Jak by co, to ja już jestem spakowana :wink: :mrgreen: :papa:


Już??? TY szybsza niż wiatr jesteś :mrgreen: Obiecuję ze niedługo wypłyniemy w kolejny rejs :hearts:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 11:15

zumila napisał(a):Po cichutku sobie podczytuję :)
Świetna relacja, czekam na następną :)


Dzięku że tu byłaś, za Twoje dobre słowo i zapraszam na kolejny pokład - może już nie cichutko :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 17.01.2020 11:18

"gusia-s"] Jakoś nie mogłam się ogarnąć z czasem :evil:


Ja Cię muszę chyba doprowadzić do porządku :roll: :roll: :roll: :mrgreen:

No przecież masz coś u mnie do odbioru :mrgreen:


Nie mogę się doczekać :hearts:
A nie zjesz w tajemnicy? Ja bym się chyba nie powstrzymała :oops: 8O :oops:

Jestem już gotowa :lol:


Czekaj, czekaj - my pierzemy, prasujemy.
Zaraz pakowanie i wypływamy :hearts:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 24.01.2020 11:18

Nadrobiłam :D Przywołałaś mi piękne wspomnienia, kiedy w 2015 roku kilka dni spędziliśmy w Nowych Gutach nad jeziorem Śniardwy. Nie pojechaliśmy wtedy do Cro, bo byłam w 7-mym miesiącu ciąży z moją córcią, ale pobyt na Mazurach uważam za bardzo udany. Było wtedy tak samo gorąco jak u Was. Cały czas siedziałam w wodzie, żeby się ochłodzić :D
pomorzanka zachodnia
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1451
Dołączył(a): 18.08.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) pomorzanka zachodnia » 25.01.2020 17:37

Przeczytane :D. Piękne jeziora i tereny :) . I wszystko dobrze się skończyło!
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.01.2020 18:51

agata26061 napisał(a):Nadrobiłam :D Przywołałaś mi piękne wspomnienia, kiedy w 2015 roku kilka dni spędziliśmy w Nowych Gutach nad jeziorem Śniardwy. Nie pojechaliśmy wtedy do Cro, bo byłam w 7-mym miesiącu ciąży z moją córcią, ale pobyt na Mazurach uważam za bardzo udany. Było wtedy tak samo gorąco jak u Was. Cały czas siedziałam w wodzie, żeby się ochłodzić :D


Fajnie że dokończyłaś czytać moją pisaninę :D
I wiesz co? Jestem szczęsliwa że podobało Ci się tam :hearts: Mazury są piękne...ale niedoceniane chyba przez nas.
My całą rodziną nie wyobrażamy sobie już wakacji bez Mazur. Tych ciężkich, często mocno zimnych i sztormowych Mazur. One hartują nasze zapędy i uczą pokory :hearts: I będziemy co rok na nie wracać. Na sezon 2020 już wyczarterowany jacht Janmor 28 o wdzięcznej nazwie Jumamaja :hearts:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 26.01.2020 18:53

pomorzanka zachodnia napisał(a):Przeczytane :D. Piękne jeziora i tereny :) . I wszystko dobrze się skończyło!


Prawda? Piękne..... Nie doceniamy tego co mamy :hearts: :hearts: :hearts:
Wierzę że każdy nasz rejs - choćby nie wiem jak było ciężko - dobrze się skończy :hearts:
Dziękuję że byłaś u nas w gościnie :D
pavlo
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 645
Dołączył(a): 21.01.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) pavlo » 26.01.2020 20:08

Z wielką radością i zainteresowaniem czytałem ten wątek. Azaliż, albowiem jestem wielkim fanem tako i Croatii jako i Mazur :D Na jednym i drugim akwenie pływałem małym pontonen z motopagajem 2,6 Hp. Bywało i tak, że pod żaglem 15 m2 się popłynęło tu i tam(najlepsza sprawa).Najbardziej mi zapadła w pamięci podróż z połamanym rumplem na jeziorze Śniardwy.Jak dupnęło wiatrem, to większość łódek się wywróciła. Nasza żółta Kaczka utrzymała fason :D
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12129
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.01.2020 16:48

pavlo napisał(a):Z wielką radością i zainteresowaniem czytałem ten wątek. Azaliż, albowiem jestem wielkim fanem tako i Croatii jako i Mazur :D Na jednym i drugim akwenie pływałem małym pontonen z motopagajem 2,6 Hp. Bywało i tak, że pod żaglem 15 m2 się popłynęło tu i tam(najlepsza sprawa).Najbardziej mi zapadła w pamięci podróż z połamanym rumplem na jeziorze Śniardwy.Jak dupnęło wiatrem, to większość łódek się wywróciła. Nasza żółta Kaczka utrzymała fason :D


Dziękuję za dobre słowo :oops: :smo:
Majac coś do pływania człowiek kocha każdy większy akwen, prawda? :wink:
Śniardwy z uszkodzonym rumplem......no szacun 8O 8O 8O Brawo Ty :!: :!: :!:
Poprzednia strona

Powrót do Polska



cron
Spokojnie, to tylko awaria..........czyli Mazury 2019 - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone