Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Riviera Makarska - lipiec

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Przemek325
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 08.06.2009
Riviera Makarska - lipiec

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek325 » 08.06.2009 19:19

Witam,

Mniej wiecej na poczatku lipca bede wyjezdzal do chorwacji i chcialbym sie zatrzymac w baskiej vodzie lub makarskiej. W Basce juz kiedys bylem lecz dawno temu i stad mam pytanie czy rezerwowac czy mozna jechac w ciemno i poszukac czegos na miejscu? Interesowal by mnie apartament lub studio dla 2 osob na 7-10 dni (chetniej na 10). Czy jest jeszcze szansa znalezc cos sensownego teraz lub na miejscu? Chyba, ze mozecie cos polecic? pozdr.
ssara
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 17.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) ssara » 08.06.2009 22:52

Przemek325 napisał(a):Witam,

Mniej wiecej na poczatku lipca bede wyjezdzal do chorwacji i chcialbym sie zatrzymac w baskiej vodzie lub makarskiej. W Basce juz kiedys bylem lecz dawno temu i stad mam pytanie czy rezerwowac czy mozna jechac w ciemno i poszukac czegos na miejscu? Interesowal by mnie apartament lub studio dla 2 osob na 7-10 dni (chetniej na 10). Czy jest jeszcze szansa znalezc cos sensownego teraz lub na miejscu? Chyba, ze mozecie cos polecic? pozdr.

Witam, z doświadczenia, to radziłabym raczej szukać coś na miejscu, Baśka Voda jest ogólnie oblegana i droższa niż pozostale miejscowości dalej na południe, więc tylko jechać i przebierać, na Baśce i Makarskiej rivijera się niekończy :) a dalej ceny w dół i większy wybór no chyba, że ktoś z cromaniaków ma ś :wink: wietną ofertę
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008
Tylko w ciemno,

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 09.06.2009 03:08

Ja bylem w 2007 pierwszy raz w Cro na przelomie lipiec/sierpien. Przyjechalismy na riwiere w sobote o 8 rano i na ulicach doslownie pelno ludzi z tabliczkami. Doslownie mozna bylo przebierac i wybrzydzac. W 2h znalezlismy super apartman. A patrzac teraz po ilosci wolnych pokoi w serwisach internetowych (kryzys??) nie powinno byc najmniejszego problemu ze znalezieniem ladnego lokum. W tym roku jedziemy 2 lipca do Baska Voda z 15 miesieczna coreczka....tez w ciemno. pozdrawiam
MartaZ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaZ » 10.06.2009 11:22

Witam.
Ja również wybieram sie po raz pierwszy do Chorwacji, wybraliśmy baska vode, ogladalam zdjecia i bardzo mi sie spodobało to miejsce. Mam pytanie czy jest tam co zwiedzac i jak wyglada nocne zycie? ;) No i oczywiscie czy mozecie polecic jakies apartamenty? Generalnie narazie planujemy jechac w ciemno.
Aneta.K
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 11.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aneta.K » 10.06.2009 11:29

Marta jako że wybrałaś Baśke :D obojętnie czy w sezonie czy poza to uważam że na brak nocnych rozrywek to Ty raczej nie będziesz narzekała :D :D 8)
marcel232
Croentuzjasta
Posty: 263
Dołączył(a): 20.02.2008
MartaZ

Nieprzeczytany postnapisał(a) marcel232 » 11.06.2009 03:24

MartaZ wszystko zalezy jakie zdjecia ogladalas. Wiekszosc zdjec 'reklamowych' Chorwacji jest robiona zima w sloneczny dzien. Niestety w Chorawacji plaz takich chociazby jakie mamy w Polsce trudno szukac. Wszedzie waskie paseczki kamienistych 'plaz'. Co do Baska Voda to potwierdzam, ze atrakcji w miescie jest sporo, jednak ma to swoje minusy jak chociazby przeludnione w dzien plaze (lezy sie doslownie recznik w recznik).
Przemek325
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 19
Dołączył(a): 08.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Przemek325 » 11.06.2009 13:15

Co do plazy to fakt, trzeba juz sporo wczesniej wyjsc na plaze zeby zajac sobie jakies fajne miejsce a bylo juz tak dawno temu jak tam bylem, teraz pewnie jeszcze gorzej jak chorwacja stala sie bardziej popularna. Czyli piszecie, ze jadac w ciemno jest spora szansa znalezc jakis fajny apartament? Problem w tym ze mam jeszcze kilka rzeczy do pozalatwiania przed wyjazdem dlatego nie wiem dokladnie w jakim terminie pojade i ciezko mi cos zarezerwowac juz teraz. Tak przy okazji ktore pobliskie miejscowosci na makarskiej rivierze polecacie w klimacie Baski? Tak zeby byla promenada, bylo wieczorem co robic, gdzie zjesc i sie rozerwac ale znowu zeby nie bylo jakiegos przeadnego tloku ;)
chester66
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 30.07.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) chester66 » 11.06.2009 13:31

witaj Przemek , bylem w Baska Voda 6 razy i za kazdym razem w ciemno , w lipcu znow jade , ale mam zarezerwowany apartament , moim zadanie nie bedzie problemow ze znalezieniem lokum poniewaz jest tam masa ludzi ktorzy wynajmuja - pozdrawiam
HRx4
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 52
Dołączył(a): 07.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) HRx4 » 12.06.2009 04:57

Znajdziesz napewno apartament w ciemno, ale czasem trzeba sie uzbroić w cierpliwość bo poszukiwania mogą się okazać czasochłonne zwłaszcza w sezonie :roll: Ja polecę może trochę oklepaną ale klimatyczną Podgore :D zawsze lubię tam wracać a ceny i dostępność lepsze niż w Baśce!
zebra--34
Odkrywca
Posty: 100
Dołączył(a): 26.05.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) zebra--34 » 12.06.2009 06:00

W którym miejscu miasta Makarska jest najładniejsza plaża? Żwirowa, zacieniona, szeroka?
blysk11
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) blysk11 » 12.06.2009 15:05

MartaZ w zeszłym roku spędziliśmy tydzień w BaskaVoda- generalnie spokojnie moge polecić to miejsce. Wieczorem jest co robić- wzdłuż ulicy deptak z wieloma knajpkami, w wielu z nich ekrany tv (gdzie np oglądaliśmy mecze wspólnie z Chorwatami, Niemcami itd :)..., w kilku knajpkach dostęp do internetu, poza tym BaskaVoda to swietne miejsce wypadowe na wycieczki-rejsy np na Brac, albo na Korculę. My mieszkalismy bardzo blisko plaży. Aha i jak dla mnie ogromny plus za klimatyczną knajpkę na plaży:) Nie opuszczając plaży możesz schlodzić sie piwkiem, drinkiem, czy choćby mrożoną kawą i posłuchać muzyki, a wieczorami odbywały się tam mini koncerty lokalnych muzyków. Dużym zaskoczeniem była msza odprawiana po polsku - polski ksiądz - tego się nie spodziewaliśmy:)
MartaZ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaZ » 12.06.2009 18:40

Dziękuje za wasze opinie co do rozrywek w Baska Voda ;) Napewno pojedziemy w ciemno, jeśli nie znajdziemy noclegu w Baska Voda to mysle że spróbujemy poszukać czegoś w Makarskiej i okolicach. Już nie mogę się doczekac ;)
MartaZ
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 10.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) MartaZ » 12.06.2009 18:56

..jeszcze jedno pytanko tak z ciekawości do stałych bywalców Cro, czy są wogóle w Baska Voda plaże piaszczyste? a jeśli nie to w jakich innych miejscowościach? A na żwirowe plaże wyposażeni jesteście w leżaki czy da się spokojnie plażować na ręcznikach nie uszkadzając sobie kręgosłupa..? :);) ;)
killer
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 104
Dołączył(a): 10.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) killer » 12.06.2009 23:55

HRx4 co masz na myśli pisząc że w Podgora ceny lepsze niż w Baśka Voda :?: Czego dotyczą te różnice ; apartamentów .żywności..... :?: Pozdrawiam
Torac
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3874
Dołączył(a): 11.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Torac » 13.06.2009 00:09

MartaZ napisał(a):..jeszcze jedno pytanko tak z ciekawości do stałych bywalców Cro, czy są wogóle w Baska Voda plaże piaszczyste? a jeśli nie to w jakich innych miejscowościach? A na żwirowe plaże wyposażeni jesteście w leżaki czy da się spokojnie plażować na ręcznikach nie uszkadzając sobie kręgosłupa..? :);) ;)


Nie ma i nie będzie :D
Leżeć polecam na matach słomkowych , karimatach lub leżaczkach.
Kamyczki nie są ostre (wygłaszczone przez wodę) Na ten przykład:
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
lub
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Riviera Makarska - lipiec
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone