Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Podaję ceny noclegów

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wczymzecz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2005
Podaję ceny noclegów

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczymzecz » 20.06.2005 14:52

Tego zawsze najbardziej szukałem na forach. Wróciłem po 4 tygodniach włóczęgi po Wybrzeżu Dalmatyńskim i chciałem się z Wami tym podzielić.

Wszystkie ceny są za dwie osoby. Podaję cenę wyjściową i to co zapłaciłem.

Plitvice (około 5 km za wejciem do parku). Pokój 2 osobowy łazienka na dwa pokoje. Z 200 kun/noc przez 300 kun/2 noce na utargowałem 40 EUR/2 noce.

15 km za Szibenikiem. Apartament 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta, duży taras (całość mieszkania ok 70 m2) 100 metrów od morza. Chcieli 10/noc/osobę, zapłaciłem 50 EUR/3 noce, dostaliśmy jeszcze dwa razy obiad w ramach gościnności :)

Baska Voda. Chcieli 25 EUR/noc, zaraz zeszli na 20 ale utargowałem dzień dodatkowo czyli 4 noce za 60 EUR. Spory pokój, łazienka z prysznicem, wielki taras ok 25 m2 z kuchnią. 150 metrów od plaży.
Inne kwaterki były w cenach "agencyjnych" ok 80 kun/pokój z łazienką.
Wcześniej byłem w Breli 5 km na północ. Tam chcieli 22-30 EUR/apart 2 os i nie było mowy o negocjacjach. Sami Niemcy.

ok. 40 km od Dubrownika. Pokój właściwie na plaży, malutki, z łazieneczką, taras podmywany przez fale. Z 100 zeszło na 80 EUR/5 nocy. Szukałem też w Slano, ale woda okropna, wioska wstrętna, a apartament kosztował 250 a pokój 200 kuna /2os/noc. W okolicach Mali Ston (piaszczysta plaża) znalazłem pokój z łazienką za 20 EUR (stanęło na 75 EUR/5 dni) ale gospodarz o 11:00 był pod wpływem piwka więc zrezygnowałem)

Rafailovici (Czarnogóra) 5 km od Budwy. Pokój + łazienka + kuchnia + taras, klimatyzacja, TV 100 m od plaży z widokiem na morze i Sv Stefana. Krzyknęli 15 EUR/pok, stanęło na 60 EUR/5 nocy.
Nie korzystałem z noclegów w okolicach Ulcinj (Velika Plaza), ale potwierdzam że można było coś znaleźć i za 4-5 EUR/os. Sami Czarnogórcy zaczepiają jak widzą że jedzie się na zagranicznych tablicach.

Baska (na wyspie Krk) skończyło się Campingiem za 20 EUR/noc/2 os - byliśmy na takie warunki przygotowani - kuchenka, namiot, karimaty itd. Ceny ok 30/35 EUR apartament, o coś tańszego baaardzo trudno. Baska prześiczna, ładna plaża. W wodzie dużo piaseczku.

Po drodze jeszcze była Paklenica (ceny 20-25 EUR/2os/noc). Szukałem jeszcze w drodze powrotnej na półwyspie chyba VIS (na pn od Zadaru), ale było wstrętnie - ceny ok 20 EUR/2os/noc, jeśli dostęp do kuchni to 25.

W kilku miejscowościach, gdzie intensywnie działają agencje turystyczne właściwie nie można znależć pokoju po cenie niższej niż ustalona przez agencję, "prywatnie" nie chcą wynajmować (np Zaton w okolicach Zadaru)

Zaznaczam, że wyjechałem jeszcze w maju (21) a przyjechałem wczoraj, więc było jeszcze "mocno" przed sezonem. Wiele domków było jeszcze zamkniętych, a kilku gospodarzy odmówiło gościny, gdyż "jeszczjo zatworene". No i znacznie łatwiej targowało się z facetami: gospodynie mało kiedy skłonne były na jakiekolwiek kompromisy.

Jeśli macie jakieś pytania postaram się odpowiedzieć.

Pozdr
T.
lola83
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 19.06.2005
wow

Nieprzeczytany postnapisał(a) lola83 » 20.06.2005 15:08

wow..ja w baska voda poszukuje pokoju 2os..myslam ze za10euro od osoby sie zmiejsze..jedziemy ok27sierpien-1wrzesnia...myslam ze bedzie taniej..tylko takie ceny jak napisales??apartamenty czy pokoje?czy to u nich to samo:)
wczymzecz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2005
Re: wow

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczymzecz » 20.06.2005 20:12

lola83 napisał(a):wow..ja w baska voda poszukuje pokoju 2os..myslam ze za10euro od osoby sie zmiejsze..jedziemy ok27sierpien-1wrzesnia...myslam ze bedzie taniej..tylko takie ceny jak napisales??apartamenty czy pokoje?czy to u nich to samo:)


Nasz był podobno apartamentem. Często mówiąc pokój (sobe) pokazują Ci pokój z łazienką i kuchnią. No i niechętnie podają cenę przed pokazeniem lokalu. Zważ, iż my nie zostawaliśmy nigdzie dłużej niż 5 dni, często były to 3 dni. Może w przypadku dłuższego pobytu będą bardziej elastyczni.
platon
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3540
Dołączył(a): 03.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) platon » 20.06.2005 20:39

wczymzecz napisał(a):Tego zawsze najbardziej szukałem na forach. Wróciłem po 4 tygodniach włóczęgi po Wybrzeżu Dalmatyńskim i chciałem się z Wami tym podzielić.

Wszystkie ceny są za dwie osoby. Podaję cenę wyjściową i to co zapłaciłem.

Plitvice (około 5 km za wejciem do parku). Pokój 2 osobowy łazienka na dwa pokoje. Z 200 kun/noc przez 300 kun/2 noce na utargowałem 40 EUR/2 noce.

15 km za Szibenikiem. Apartament 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta, duży taras (całość mieszkania ok 70 m2) 100 metrów od morza. Chcieli 10/noc/osobę, zapłaciłem 50 EUR/3 noce, dostaliśmy jeszcze dwa razy obiad w ramach gościnności :)

Baska Voda. Chcieli 25 EUR/noc, zaraz zeszli na 20 ale utargowałem dzień dodatkowo czyli 4 noce za 60 EUR. Spory pokój, łazienka z prysznicem, wielki taras ok 25 m2 z kuchnią. 150 metrów od plaży.
Inne kwaterki były w cenach "agencyjnych" ok 80 kun/pokój z łazienką.
Wcześniej byłem w Breli 5 km na północ. Tam chcieli 22-30 EUR/apart 2 os i nie było mowy o negocjacjach. Sami Niemcy.

ok. 40 km od Dubrownika. Pokój właściwie na plaży, malutki, z łazieneczką, taras podmywany przez fale. Z 100 zeszło na 80 EUR/5 nocy. Szukałem też w Slano, ale woda okropna, wioska wstrętna, a apartament kosztował 250 a pokój 200 kuna /2os/noc. W okolicach Mali Ston (piaszczysta plaża) znalazłem pokój z łazienką za 20 EUR (stanęło na 75 EUR/5 dni) ale gospodarz o 11:00 był pod wpływem piwka więc zrezygnowałem)

Rafailovici (Czarnogóra) 5 km od Budwy. Pokój + łazienka + kuchnia + taras, klimatyzacja, TV 100 m od plaży z widokiem na morze i Sv Stefana. Krzyknęli 15 EUR/pok, stanęło na 60 EUR/5 nocy.
Nie korzystałem z noclegów w okolicach Ulcinj (Velika Plaza), ale potwierdzam że można było coś znaleźć i za 4-5 EUR/os. Sami Czarnogórcy zaczepiają jak widzą że jedzie się na zagranicznych tablicach.

Baska (na wyspie Krk) skończyło się Campingiem za 20 EUR/noc/2 os - byliśmy na takie warunki przygotowani - kuchenka, namiot, karimaty itd. Ceny ok 30/35 EUR apartament, o coś tańszego baaardzo trudno. Baska prześiczna, ładna plaża. W wodzie dużo piaseczku.

Po drodze jeszcze była Paklenica (ceny 20-25 EUR/2os/noc). Szukałem jeszcze w drodze powrotnej na półwyspie chyba VIS (na pn od Zadaru), ale było wstrętnie - ceny ok 20 EUR/2os/noc, jeśli dostęp do kuchni to 25.

W kilku miejscowościach, gdzie intensywnie działają agencje turystyczne właściwie nie można znależć pokoju po cenie niższej niż ustalona przez agencję, "prywatnie" nie chcą wynajmować (np Zaton w okolicach Zadaru)

Zaznaczam, że wyjechałem jeszcze w maju (21) a przyjechałem wczoraj, więc było jeszcze "mocno" przed sezonem. Wiele domków było jeszcze zamkniętych, a kilku gospodarzy odmówiło gościny, gdyż "jeszczjo zatworene". No i znacznie łatwiej targowało się z facetami: gospodynie mało kiedy skłonne były na jakiekolwiek kompromisy.

Jeśli macie jakieś pytania postaram się odpowiedzieć.

Pozdr
T.

Interesują mnie apartamenty w Paklenicy.
I czy w Slano jest rzeczywiście wstrętnie? I gdzie leży wstrętny półwysep Vis?Na czym polega wstrętność tych miejsc?
wczymzecz
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 17.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) wczymzecz » 21.06.2005 11:24

Hej Platon,
tak jak napisałem - w Paklenicy nie było problemów z pokojami, ceny 20-25 EUR/2os.
A "wstrętne" miejsca:
"chyba Vis" (nie jestem pewien nazwy) to cypel pomiędzy Zadarem a Pag'iem, przy ujściu Kanału Zadarskiego czy jakoś tak. Płaska okolica, plaże pseudo "piaszczyste" choć te które widziałem były bardziej strefą pomiędzy piaskiem a ziemią, na którą wrastała trawka. Bardzo płytko przy brzegu co potęgowało niekorzystne wrażenie. Czułem się jak nad sadzawką.
Slano nie podobało nam się gdyż przypominało teren budowy, wszędzie biały pył, huk maszyn. Pozastawiane okna kilku domów zaraz przy nabrzeżu. No i woda, która zdecydowanie była bardzie zanieczyszczona organicznie niż w innych miejscach z pianką na powierzchni włącznie. Może powodem jest dosyć ciasne, z tego co pamiętam, zamknięcie zatoki

pamiętaj, iż jest to nasze odczucie, może wynikać z podświadomego porównania tych miejsc do reszty wybrzeża. Tak czy inaczej byliśmy zgodni - tu na wakacje nigdy nie pojedziemy.
Plumek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3893
Dołączył(a): 20.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Plumek » 21.06.2005 12:32

wczymzecz napisał(a):
A "wstrętne" miejsca:
"chyba Vis" (nie jestem pewien nazwy) to cypel pomiędzy Zadarem a Pag'iem, przy ujściu Kanału Zadarskiego czy jakoś tak.


To jest VIR, a nie VIS!
Obie te nazwy są nazwami wysp, z tym, że leżą zupełnie gdzie indziej: Vir tam, gdzie opisałeś, Vis - daleko na morzu, za wyspą Hvar (na południe).

Plumek
lajkonik
Globtroter
Posty: 47
Dołączył(a): 08.07.2004
wczymzecz

Nieprzeczytany postnapisał(a) lajkonik » 21.06.2005 15:42

Witam,
Interesują mnie jakieś namiary na Rafalovici, wybieram się tam w drugiej połowie sierpnia. Wyślij proszę na priva: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
- pozdrawiam
mpi
Croentuzjasta
Posty: 148
Dołączył(a): 11.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) mpi » 11.07.2005 11:52

wczymzecz napisał(a):... ok. 40 km od Dubrownika. Pokój właściwie na plaży, malutki, z łazieneczką, taras podmywany przez fale. Z 100 zeszło na 80 EUR/5 nocy...


czegoś takiego poszukuję - proszę o namiary, moze jakieś zdjecia?
adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
madzia_009
Turysta
Posty: 11
Dołączył(a): 04.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzia_009 » 11.07.2005 15:42

"ok. 40 km od Dubrownika. Pokój właściwie na plaży, malutki, z łazieneczką, taras podmywany przez fale. Z 100 zeszło na 80 EUR/5 nocy. "
Bardzo prosze o namiar :info@eprom.net.pl
HERU
Podróżnik
Posty: 20
Dołączył(a): 29.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) HERU » 11.07.2005 23:50

wczymzecz napisał(a):Tego zawsze najbardziej szukałem na forach. Wróciłem po 4 tygodniach włóczęgi po Wybrzeżu Dalmatyńskim i chciałem się z Wami tym podzielić.

Wszystkie ceny są za dwie osoby. Podaję cenę wyjściową i to co zapłaciłem.

Plitvice (około 5 km za wejciem do parku). Pokój 2 osobowy łazienka na dwa pokoje. Z 200 kun/noc przez 300 kun/2 noce na utargowałem 40 EUR/2 noce.

15 km za Szibenikiem. Apartament 2 pokoje, kuchnia z jadalnią, łazienka, toaleta, duży taras (całość mieszkania ok 70 m2) 100 metrów od morza. Chcieli 10/noc/osobę, zapłaciłem 50 EUR/3 noce, dostaliśmy jeszcze dwa razy obiad w ramach gościnności :)

Baska Voda. Chcieli 25 EUR/noc, zaraz zeszli na 20 ale utargowałem dzień dodatkowo czyli 4 noce za 60 EUR. Spory pokój, łazienka z prysznicem, wielki taras ok 25 m2 z kuchnią. 150 metrów od plaży.
Inne kwaterki były w cenach "agencyjnych" ok 80 kun/pokój z łazienką.
Wcześniej byłem w Breli 5 km na północ. Tam chcieli 22-30 EUR/apart 2 os i nie było mowy o negocjacjach. Sami Niemcy.

ok. 40 km od Dubrownika. Pokój właściwie na plaży, malutki, z łazieneczką, taras podmywany przez fale. Z 100 zeszło na 80 EUR/5 nocy. Szukałem też w Slano, ale woda okropna, wioska wstrętna, a apartament kosztował 250 a pokój 200 kuna /2os/noc. W okolicach Mali Ston (piaszczysta plaża) znalazłem pokój z łazienką za 20 EUR (stanęło na 75 EUR/5 dni) ale gospodarz o 11:00 był pod wpływem piwka więc zrezygnowałem)

Rafailovici (Czarnogóra) 5 km od Budwy. Pokój + łazienka + kuchnia + taras, klimatyzacja, TV 100 m od plaży z widokiem na morze i Sv Stefana. Krzyknęli 15 EUR/pok, stanęło na 60 EUR/5 nocy.
Nie korzystałem z noclegów w okolicach Ulcinj (Velika Plaza), ale potwierdzam że można było coś znaleźć i za 4-5 EUR/os. Sami Czarnogórcy zaczepiają jak widzą że jedzie się na zagranicznych tablicach.

Baska (na wyspie Krk) skończyło się Campingiem za 20 EUR/noc/2 os - byliśmy na takie warunki przygotowani - kuchenka, namiot, karimaty itd. Ceny ok 30/35 EUR apartament, o coś tańszego baaardzo trudno. Baska prześiczna, ładna plaża. W wodzie dużo piaseczku.

Po drodze jeszcze była Paklenica (ceny 20-25 EUR/2os/noc). Szukałem jeszcze w drodze powrotnej na półwyspie chyba VIS (na pn od Zadaru), ale było wstrętnie - ceny ok 20 EUR/2os/noc, jeśli dostęp do kuchni to 25.

W kilku miejscowościach, gdzie intensywnie działają agencje turystyczne właściwie nie można znależć pokoju po cenie niższej niż ustalona przez agencję, "prywatnie" nie chcą wynajmować (np Zaton w okolicach Zadaru)

Zaznaczam, że wyjechałem jeszcze w maju (21) a przyjechałem wczoraj, więc było jeszcze "mocno" przed sezonem. Wiele domków było jeszcze zamkniętych, a kilku gospodarzy odmówiło gościny, gdyż "jeszczjo zatworene". No i znacznie łatwiej targowało się z facetami: gospodynie mało kiedy skłonne były na jakiekolwiek kompromisy.

Jeśli macie jakieś pytania postaram się odpowiedzieć.

Pozdr
T.



Również byłem w ZATONIE koło ZADARU pod koniec czerwca.
Za apartament 2 sypialnie , duży pokój z aneksem kuchennym,łazienką,tarasem 30 metrów od morza płaciłem 20EU za 2 osoby.W sezonie ten apartament kosztuje 77 EU za 7 osób.
POZDRAWIAM.
olina_c
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 18.07.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) olina_c » 22.07.2005 01:23

mozesz podac namiary na noclegi kolo Szibenika?

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Podaję ceny noclegów
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone