Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

gdzie szukac dobrych noclegow od osob prywatnych ?

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
blanka123
Croentuzjasta
Posty: 136
Dołączył(a): 15.07.2013
gdzie szukac dobrych noclegow od osob prywatnych ?

Nieprzeczytany postnapisał(a) blanka123 » 15.12.2013 16:28

Hej chcemy jechac do Chorwacji po raz drugi poprzednio bylismy w Omis we wrzesniu bylo fajnie ale za spokojnie w sumie nic sie nie dzialo ,teraz chcemy jechac do Makarskiej w czerwcu badz lipcu ale nie potrafie znalezc fajnego noclegu , a szukam bez posrednikow tylko od osob prywatnych bardzo was prosze przeslijcie mi na meila linki ze stronami gdzie moge cos wyszukac jak macie jakis namiar na nocleg w Makarskiej to tez dajcie znac szukam dla 4+1 z dwoma sypialniami i 2 lazienkami moj meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 26.02.2014 00:00

apartamentychorwacja.pl - oglądamy, pytamy o cenę, i jedziemy....pozdrav
linapau
Globtroter
Posty: 58
Dołączył(a): 08.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) linapau » 27.01.2015 18:34

a jakie macie doświadczenia z "apartamentychorwacja.pl" pytam się bo znalazłam u nich ofertę interesującego mnie apartamentu o ponad 35% tańszego niż bezpośrednio u właściciela???
pozdrawiam
karin74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2420
Dołączył(a): 27.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) karin74 » 27.01.2015 21:30

Dwa razy wybrałam, wszystko tak jak na stronie internetowej, ale kontaktowalam się bezpośrednio z właścicielem. Byłam zadowolona :-)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 27.01.2015 22:10

Międzynarodowy portal działający pod różnymi nazwami, na którym szukamy apartamentów "direktno kod vlasnika" czyli bezpośrednio u właściciela - to gospodarz wykupuje tam swoje ogłoszenie i maile z portalu idą do niego. W założeniu.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
itd.
Czasem oczywiście są różnice między cenami podanymi na tym portalu, dawno nieaktualizowanymi, a tym co właściciel zażyczy sobie w bezpośrednim kontakcie. Pisałam przez ten portal nieraz - nigdy nie odpowiedział mi pośrednik. :roll:
Po prostu napisz zapytanie przez ten portal (np. z innym adresem zwrotnym) i sprawdź. Najwyżej wybierzesz lepszą ofertę u tego samego człowieka. :mrgreen:
Smokofilomidanek
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 34
Dołączył(a): 04.11.2007
Szukam apartamentu dla 4 osób w regionach Kwarner lub Istria

Nieprzeczytany postnapisał(a) Smokofilomidanek » 28.01.2015 14:24

Witam
Poszukuję apartamentu dla 4 osób w regionach Kwarner lub Istria. Interesują mnie sprawdzone przez Was kwatery do których chętnie byście wrócili. Poszukuję apartamentu z 2 osobnymi sypialniami, oraz z klimatyzacją oraz wifi. Interesuje mnie bezpośredni kontakt w właścicielem kwatery. W zamian oferuję również bezpośredni kontakt do właściciela takiego właśnie apartamentu w miejscowości Mandre na wyspie PAG. W zeszłym roku różnica w cenie pomiędzy stroną internetową, a ceną podaną mi przez właściciela to ok 15 euro za dzień więc jest o co walczyć.
cronaturki
zbanowany
Posty: 2196
Dołączył(a): 10.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) cronaturki » 28.01.2015 15:26

można tez poszukać na booking.com
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 19.12.2015 10:17

blanka123 napisał(a):Hej chcemy jechac do Chorwacji po raz drugi poprzednio bylismy w Omis we wrzesniu bylo fajnie ale za spokojnie w sumie nic sie nie dzialo ,teraz chcemy jechac do Makarskiej w czerwcu badz lipcu ale nie potrafie znalezc fajnego noclegu , a szukam bez posrednikow tylko od osob prywatnych bardzo was prosze przeslijcie mi na meila linki ze stronami gdzie moge cos wyszukac jak macie jakis namiar na nocleg w Makarskiej to tez dajcie znac szukam dla 4+1 z dwoma sypialniami i 2 lazienkami moj meil adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl


Polecam tę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link lub tę zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Ostatnio edytowano 06.02.2016 00:53 przez pablos77, łącznie edytowano 2 razy
anakin
Legenda_mistrz LM
Avatar użytkownika
Posty: 33331
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 19.12.2015 10:42

linapau napisał(a):a jakie macie doświadczenia z "apartamentychorwacja.pl" pytam się bo znalazłam u nich ofertę interesującego mnie apartamentu o ponad 35% tańszego niż bezpośrednio u właściciela???
pozdrawiam

Znaczy się oni dopłacają właścicielowi różnicę?
Mało prawdopodobne...
Ural
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2987
Dołączył(a): 13.03.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ural » 19.12.2015 16:22

:D Na pewno nie dopłacają
Z
Cromaniak
Posty: 2931
Dołączył(a): 29.04.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Z » 21.12.2015 08:12

njuskalo.hr i tutaj też coś jest zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , ta druga strona podana mi przez właściciela, więc sądzę że to nie agentura
pablos77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1284
Dołączył(a): 22.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) pablos77 » 21.02.2016 18:48

Z powyższych stron wysyłasz zapytanie bezpośrednio do właściciela. To jest tylko serwis ogłoszeń. Jak wejdziesz na booking, rnb lub tripadvisor to na 100% zapłacisz więcej. tzn z jego prowizja
tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014
Najlepsza wyszukiwarka prywatnych apartamentów

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 06.01.2017 14:38

Witam założyłem ten temat ponieważ szukam najlepszej wyszukiwarki (strony internetowej) z dużą ilością ofert do prywatnych apartamentów. Szukam apartamentu od prywatnych właścicieli pomijając pośredników. Jeżeli można to proszę o podzielenie się waszymi wyszukiwarkami w celu wyszukaniu fajnej taniej kwatery. Wiem że pod tym linkiem noclegi-w-chorwacji-apartamenty-i-pokoje-t17804.html jest podane dużo stron do szukania kwater. Jak bym miał tak latać po wszystkich stronach to bym potrzebował dużo czasu.
Pośrednikom mówimy zdecydowane nie :D :D :D.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107661
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 06.01.2017 17:32

tyger
Odkrywca
Posty: 105
Dołączył(a): 25.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) tyger » 11.01.2017 20:44

Tak sobie wyszukuje ofert od paru dni i stwierdzam ze trzeba się spieszyć. Większość apartamentów z bardzo dobra lokalizacją i blisko położonych przy morzu jestuż zarezerwowane na lipiec i sierpień. Widocznie są już zarezerwowane przez stałych bywalców.
Następna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
gdzie szukac dobrych noclegow od osob prywatnych ?
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone