Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dom z basenem 10 osób, wyszukiwarki

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
SebM
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 11.05.2011
Dom z basenem 10 osób, wyszukiwarki

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebM » 07.09.2023 08:46

Cześć
Ma ktoś namiary na dom z basenem na 10 osób? (7+3)
Zawsze szukałem na googlach i pisałem do właściciela, ale wtedy jechaliśmy w 4, było łatwiej :)
wszystko poniżej Szybenika,
dzięki
ewa-irena
Croentuzjasta
Posty: 434
Dołączył(a): 29.03.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa-irena » 07.09.2023 10:05

Polecam Bratus, apartmani Ivan, mała miejscowość, do plaży blisko ok. 150m. Na 10 osób można przypasować 2 apartamenty, na 7 osób apartament nr 8, a dla 3 osób któryś mniejszy. Byłam w tym domu 2 razy, dlatego polecam.
zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link , kontakt do właściciela jest w zakładce virtula tour
Pozdrawiam, Ewa
SebM
Podróżnik
Posty: 27
Dołączył(a): 11.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) SebM » 07.09.2023 12:42

Dzięki, szukamy domu z basenem, lub apartamentów tylko dla naszej rodziny.
musi być z basenem i musimy być tylko my, odległość od morza ma mniejsze znaczenie
LUKASQ
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 294
Dołączył(a): 12.09.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) LUKASQ » 07.09.2023 13:13

Mieliśmy super domek w Srimie obok Vodic. 4 sypialnie z łożami królewskimi (dla 4 par), 4 oddzielne łazienki, duży salon, basen.
Bardzo blisko plaży (10min na piechotę) i blisko do Vodic (30min na piechotę).
Ja osobiście więcej tam nie pojadę bo jak dla mnie Srima, Vodice i okolice to mega mega średni rejon (45min dalej jest kapitalne genialne Primosten) ale sam domek był full wypas & sztos. Tanio nie było, ale starałem się lekko zbalansować wydatki gdzie indziej (prawie wszystkok wiozłem z PL :mg: )
Jak coś to śmiało na priv
Mateuszmh
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 12.02.2024
Szukam apartamentu dla 6os doroslych+ 2dzieci z basenem 6/8

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mateuszmh » 12.02.2024 21:27

Szukam domku/apartamentu dla 6-8osob. Najchetniej z basenem-ale nie jest to warunek konieczny a nawet obojętny,będzie to będzie. Cala chorwacja,blisko morza.Moze ktos ma jakis kontakt lub wie gdzie mozna co takiego znalezc?? jestem tutaj nowy i tez bedzie to nasza pierwsza taka wyprawa "za granice" Prosze o pomoc
Ostatnio edytowano 13.02.2024 20:55 przez Mateuszmh, łącznie edytowano 1 raz
Krisv
Croentuzjasta
Posty: 192
Dołączył(a): 13.05.2014
Re: Szukam apartamentu dla 6os doroslych+ 2dzieci z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) Krisv » 12.02.2024 22:20

Mateuszmh napisał(a):Szukam domku/apartamentu dla 6-8osob. Najchetniej z basenem. Cala chorwacja,blisko morza.Moze ktos ma jakis kontakt lub wie gdzie mozna co takiego znalezc?? jestem tutaj nowy i tez bedzie to nasza pierwsza taka wyprawa "za granice" Prosze o pomoc

Sprawdź ten adres: zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
Miejscówka jest super, ale cenowo zaczęli ostatnio trochę przesadzać, ale to tylko moja opinia.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Szukam apartamentu dla 6os doroslych+ 2dzieci z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 13.02.2024 09:57

Wejdź na booking, sporo jest takich oferty, zaznacz opcję basen.

W Orebiciu są bodajże 3 hotele obok siebie (od strony Kuciste), a z drugiej strony przy samym morzu kilka domów (na google je widać, można pobrać namiary).
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 575
Dołączył(a): 24.03.2023
Re: Szukam apartamentu dla 6os doroslych+ 2dzieci z basenem

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 13.02.2024 10:14

Inna sprawa, że te baseny są zwykle wielkości większego jacuzzi.

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dom z basenem 10 osób, wyszukiwarki
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone