Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pod wulkanem bez bujania – Teneryfa 2018

Nazwa kraju Hiszpania wywodzi się od słowa Ispania, które oznacza Ziemię Królików. Język hiszpański wymieniany jest w pierwszej piątce najczęściej używanych języków na świecie. Najdłuższą rzeką Hiszpanii jest rzeka Ebro, licząca sobie 930 kilometrów. Hiszpanie to naród uwielbiający grę na loterii. Zdrapki można kupić na rogu każdej ulicy.
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 02.04.2019 19:05

Ja tam jeszcze na podsumowanie poczekam....
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 02.04.2019 20:46

Ja też poczekam, ale już dziękuję za pokazanie miejsc, w których też byliśmy (a nawet mieszkaliśmy :oczko_usmiech: ) innym okiem oraz tych i przede wszystkim tych do których nie dotarliśmy :smo:
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 04.04.2019 16:48

Podsumowania nie są moją specjalnością :wink: , więc takowego nie będzie. Może za wyjątkiem krótkiego stwierdzenia, że chociaż na Teneryfie było bardzo fajnie 8) , to jednak i tak wolę GRECJĘ :hearts: i w tym roku na tydzień tam się wybieram :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.04.2019 17:36

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Danusia, dziękuję za przybliżenie Tene, bardzo lubię Twoje relacje...

dangol napisał(a):(...) to jednak i tak wolę GRECJĘ :hearts: i w tym roku na tydzień tam się wybieram :D
Na czym konkretnie stanęło i kiedy?

:papa:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18316
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.04.2019 19:45

dangol napisał(a):. . . chociaż na Teneryfie było bardzo fajnie 8) , to jednak i tak wolę GRECJĘ :hearts: i w tym roku na tydzień tam się wybieram :D


Każdy woli to , co woli :oczko_usmiech: , są na świecie miejsca ( prawdopodobnie każdy je ma ) , których chyba nic nie przebije . . .
Dziękuję za Teneryfę i czekam na tegoroczną Grecję


Pozdrawiam
Piotr
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 04.04.2019 19:47

Jeszcze nie ma ostatecznej decyzji (jest pomysł, ale nie chcę zapeszać :wink: ), zapewne skrystalizuje się w ciągu miesiąca :)
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 04.04.2019 19:50

Piotrze, grecką relacją będę się ogrzewać jesienią i zimą, bo wybieramy się tradycyjnie pod koniec września.
Miło mi będzie, jeśli będziesz zaglądać :)
tony montana
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13780
Dołączył(a): 14.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) tony montana » 04.04.2019 19:58

Rzadko ostatnio tu bywam ale i ja bardzo dziękuję za Tene

TWOJE Relacje jak zwykle na najwyższym poziomie czytało się z wielką przyjemnością

:)
marze_na
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8662
Dołączył(a): 12.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) marze_na » 04.04.2019 20:03

dangol napisał(a):Podsumowania nie są moją specjalnością :wink: , więc takowego nie będzie. Może za wyjątkiem krótkiego stwierdzenia, że chociaż na Teneryfie było bardzo fajnie 8) , to jednak i tak wolę GRECJĘ :hearts:

Ja ciągle nie mogę się do tej Teneryfy przekonać :? . Bardzo kusi mnie Teide i krajobrazy interioru, ale odstrasza hotelowa zabudowa na wybrzeżu.

Nie mniej bardzo Ci Danusiu dziękuję za relację :D .
dangol
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12742
Dołączył(a): 29.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) dangol » 05.04.2019 18:16

tony montana napisał(a):Rzadko ostatnio tu bywam ale i ja bardzo dziękuję za Tene

W dużej mierze to dzięki Twoim relacjom nabrałam chęci na teneryfiańskie wakacje :)


marze_na napisał(a):
Ja ciągle nie mogę się do tej Teneryfy przekonać :? . Bardzo kusi mnie Teide i krajobrazy interioru, ale odstrasza hotelowa zabudowa na wybrzeżu.

Niestety to wielki minus Teneryfy, dlatego w tym roku ma być zupełnie inaczej :) ...
A na Tene, z tych miejsc w których byliśmy, najmniej hotelowo było w Garachico. Zupełnie swojsko :idea: w El Puertito, no ale stamtąd byłoby :roll: wszędzie daleko.
Beata W.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2971
Dołączył(a): 15.02.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.04.2019 18:25

dangol napisał(a):Podsumowania nie są moją specjalnością :wink: , więc takowego nie będzie. Może za wyjątkiem krótkiego stwierdzenia, że chociaż na Teneryfie było bardzo fajnie 8) , to jednak i tak wolę GRECJĘ :hearts: i w tym roku na tydzień tam się wybieram :D


No to mamy tak samo. Mi też na Teneryfie się bardzo podobało ale wolę Grecję :lol:
I mam nadzieję, że tam właśnie spędzimy w tym roku wakacje. Bez hotelowej zabudowy i w ciepłym morzu :papa:
Poprzednia strona

Powrót do Hiszpania - España


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Pod wulkanem bez bujania – Teneryfa 2018 - strona 35
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone