Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.05.2018 13:53

Katerina napisał(a):
No i dlatego też polecałem Bol; w 2012 mieszkaliśmy w Splitskiej i wkur*iało mnie to, że patrzę na Mosor, a już najgorzej, jak na Split. Patrzę w tamtą stronę i widzę (choćby w wyobraźni) drogę powrotną do PL :twisted:

Mi to przeszkadzało w trakcie rejsu - bo miałam wrażenie, że się w ogóle nie posuwamy, i w ogóle, że tak blisko ta wyspa. Ale potem widok na góry był fajny - lubię góry za wodą - na nudną otwartą przestrzeń to sobie mogę codziennie w Tri City i okolicach popatrzeć :lol: A gór mi brakuje, z racji miejsca zamieszkania :wink:

Przecież z Bola też jest widok na ląd a nie na otwarte morze :roll: Od siebie miałaś zdecydowanie ładniejszy widok - wysokich gór wychodzacych z morza nic nie przebije :hearts: Dobrze wybrałaś :wink:
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 25.05.2018 13:55

Abakus68
- proponuję wyzwanie... Po winie na głowę i recytujemy:

beatabm
Phi. Cóż to dla Kateriny po jednym winie :roll: :mrgreen:

Matko, człowiek chciałby ostatnie kilka dni urlopu spędzić bezstresowo, a tu mu rękawicę rzucają 8O :oczko_usmiech:
Myślę, że Beata ma rację - jedno wino to może być za mało, chyba ,że od dzisiaj zacznę ćwiczyć recytację :roll: Już widzę lokalsów jak obserwują nas przy tym winie bełkoczących lokalną poezję :mrgreen:

beatabm
wysokich gór wychodzacych z morza nic nie przebije :hearts: Dobrze wybrałaś :wink:

Zdecydowanie góry są fajne. 8)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 25.05.2018 16:18

Katerina napisał(a):
Myślę, że Beata ma rację - jedno wino to może być za mało,

Troche Cię już znam :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 25.05.2018 19:12

Katerina napisał(a):beatabm
wysokich gór wychodzacych z morza nic nie przebije :hearts: Dobrze wybrałaś :wink:

Zdecydowanie góry są fajne. 8)

Tak mi mówcie :hearts:
Uwielbiam WasObrazek

beatabm napisał(a):
Katerina napisał(a):
Myślę, że Beata ma rację - jedno wino to może być za mało,

Troche Cię już znam :mrgreen:

Z takiego kieliszka stykło by 8) :oczko_usmiech:


wino.jpg
Abakus68
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1177
Dołączył(a): 19.09.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Abakus68 » 26.05.2018 08:00

Katerina napisał(a):Myślę, że Beata ma rację - jedno wino to może być za mało, .....

Nawet takie?
101531-largest-wine-bottle-China.jpg
Habanero
Mistrz Europy UEFA
Avatar użytkownika
Posty: 6549
Dołączył(a): 14.09.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Habanero » 26.05.2018 08:29

Fajnie pomieszkać w sercu takiego miasteczka :D
To jednak nie to samo co na obrzeżach. Mieliśmy 10 min. do centrum i czasami żałowałem , że nie mogę sobie spontanicznie wyjść na pifffko. W Supetarze taki luksus :wink: miałem 3 min. od kwatery :papa:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 26.05.2018 22:13

Abakus68 napisał(a):
Katerina napisał(a):Myślę, że Beata ma rację - jedno wino to może być za mało, .....

Nawet takie?
101531-largest-wine-bottle-China.jpg

Ooooo, taka flaszeczka to by chyba na całe życie mi wystarczyła... tylko jak takie cudo na wakacje zabrać? :roll: Laweta mogłaby nie wystarczyć :)
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 28.05.2018 09:04

agata26061 napisał(a):Ooooo, taka flaszeczka to by chyba na całe życie mi wystarczyła... tylko jak takie cudo na wakacje zabrać? :roll: Laweta mogłaby nie wystarczyć :)

I jak z niej nalać? :mrgreen:
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.05.2018 10:30

Mi już po tym weekendzie nic nie polewać kategorycznie :mrgreen: ale jak odsapnę nieco to sama się upomnę :oczko_usmiech:
Malvka
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 237
Dołączył(a): 11.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Malvka » 28.05.2018 11:14

Wiedziałam, że Sutivan to będzie "to" :hearts:
Pozdrawiam :papa:
elka21
Mistrz Europy UEFA
Posty: 9115
Dołączył(a): 20.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) elka21 » 28.05.2018 20:19

Malvka napisał(a):Wiedziałam, że Sutivan to będzie "to"

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się cieszyć, z trafnego wyboru :D , ponieważ w tym roku, na początku sierpnia, ja go atakuję :oczko_usmiech: :lol:
AdamZ
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1618
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) AdamZ » 28.05.2018 21:57

Malvka napisał(a):Wiedziałam, że Sutivan to będzie "to" :hearts:

Też to przeczuwałem. Dzięki za kocią opowieść i piękne zdjęcia Sutivanu :) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś do tego futrzaka wrócę :papa:

suti22.JPG
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5004
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 29.05.2018 12:29

beatabm
Troche Cię już znam :mrgreen:

I vice versa :lol:

tomekkulach
Z takiego kieliszka stykło by 8) :oczko_usmiech:

Abakus68
Nawet takie?

Dziękuję Wam, dobrzy ludzie, za sugestie, ale akurat czerwonego wina w Cro nie pijam...Wolę białe, zimne w tym upale :oczko_usmiech:

Habanero
Fajnie pomieszkać w sercu takiego miasteczka :D
To jednak nie to samo co na obrzeżach. Mieliśmy 10 min. do centrum i czasami żałowałem , że nie mogę sobie spontanicznie wyjść na pifffko. W Supetarze taki luksus :wink: miałem 3 min. od kwatery :papa:

Zawsze jestem rozdarta przy wyborze kwatery...Chciałoby się gdzieś w dziczy, z dala od zgiełku, z drugiej strony uwielbiam budzić się i czuć atmosferę jakiejś starówki, wypić poranną kawę przyglądając się jak miasteczko zaczyna swe codzienne życie. No i wieczorne posiedzenia na kantunie bez potrzeby rozstrzygania kto będzie prowadził auto do apartmana :nice: :coool:

agata26061
Ooooo, taka flaszeczka to by chyba na całe życie mi wystarczyła... tylko jak takie cudo na wakacje zabrać? :roll: Laweta mogłaby nie wystarczyć :)

Trzeba porozlewać w woreczki vel Cyce i poupychać w samochodzie :mrgreen:

gusia-s
Mi już po tym weekendzie nic nie polewać kategorycznie :mrgreen: ale jak odsapnę nieco to sama się upomnę :oczko_usmiech:

:mrgreen: Gusia, uważaj, bo kolejny - "bożociałowy", długi weekend przed nami...Strach się bać :lol:

elka21, Malvka
Malvka napisał(a):
Wiedziałam, że Sutivan to będzie "to"


Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko się cieszyć, z trafnego wyboru :D , ponieważ w tym roku, na początku sierpnia, ja go atakuję :oczko_usmiech: :lol:

Ja byłam bardzo zadowolona z wyboru tego miasteczka na miejscówkę - dlatego daję wyspie - jako całości - drugą szansę i wracam do Sutivanu we wrześniu :)

AdamZ
Dzięki za kocią opowieść i piękne zdjęcia Sutivanu :) Mam nadzieję że jeszcze kiedyś do tego futrzaka wrócę :papa:

Fajnie, gdy miejsce ma jakiś charakterystyczny, tajemniczy detal :D Wtedy kościół i dzwonnica nie są już tak po prostu kościołem i dzwonnicą, ale czymś miłym sercu i pamięci. A Ty Adamie wracaj do Sutivanu koniecznie - będę wypatrywać białego kapelusza , a nuż się tam pojawisz we wrześniu :hut: :hut: :hut: :papa:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 29.05.2018 19:16

Katerina napisał(a):Dziękuję Wam, dobrzy ludzie, za sugestie, ale akurat czerwonego wina w Cro nie pijam...Wolę białe, zimne w tym upale :oczko_usmiech:



:roll:
Dobrze wiedzieć :wink: 8)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 29.05.2018 20:36

Ojojojjjj, jak to możliwe? Koteła na wieży zobaczyłam dopiero u Ciebie a on tam siedzi jakby nic na wielu moich ubiegłorocznych fotkach 8O

Masz te sokole oczko :)

U mnie nici z kolejnego długiego weekendu, praca w piątek :evil:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
NA OBCASACH przez Vis Pelješac i Brač - strona 104
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone