Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moje wspomnienia z wakacji - cz.I Szwajcaria

Wycieczki objazdowe to świetny sposób na zwiedzenie kilku miejsc w jednym terminie. Można podróżować przez kilka krajów lub zobaczyć kilka miast w jednym państwie. Dla wielu osób wycieczki objazdowe są najlepszym sposobem na poznawanie świata. Zdecydowanie warto z nich korzystać.
helen
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2045
Dołączył(a): 08.02.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) helen » 04.08.2010 19:14

Jezu, Joasiu, jak ja mogłam przegapić, dzięki Wam panowie za odkopanie.... 8O
JoannaG
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 867
Dołączył(a): 08.11.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) JoannaG » 04.08.2010 19:55

Helen cieszę się, że Panowie odkopali i możesz poczytać :)

Szwajcaria faktycznie jest droga, my trafiliśmy wtedy na bardzo niski kurs franka (ok. 2zł...) a poza tym to nocowaliśmy na campingu i żywiliśmy się sami. No i benzyna była wtedy tańsza w Szwajcarii niż w Pl :lol: więc mogliśmy dużo jeździć i zwiedzać ;)

Na pewno jeszcze kiedyś wrócimy do Szwajcarii (mam nadzieję, że nie raz), bo było cudnie :D
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 04.08.2010 20:05

Asia ....
miałem twoją fotkę przed oczami ponad Krimml (Austria) - tą z doliny. SUPER.
Już prawie to widziałem - ale tylko przed wyjazdem - pogoda nie pozwoliła i siły też.
Widziałem tylko ten stopień wodospadu, powyżej którego można to zobaczyć.
Wiem, że dalej była śliczna dolina, z prawej prawie już Włochy, lodowiec w głębi ....

może będzie kiedyś dane wrócić ...

A Szwajcaria - faktycznie kurs franka wam sprzyjał. Chyba nieprędko będzie na tym poziomie.

Pozdrawiam i zazdroszczę Ci tych widoczków i przeżyć.
Uważam że to bardzo ładnie położony kraj.
Fatamorgana
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6257
Dołączył(a): 08.09.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Fatamorgana » 05.08.2010 22:15

Będzie więcej czasu po wakacjach, to opiszę swoje dawne 2 rundy po alpejskich przełęczach i dolinach. Przybliżę sporo mało znanych miejsc- również w Szwajcarii.

Pozdr.
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 05.08.2010 22:31

Fatamorgana napisał(a):Będzie więcej czasu po wakacjach, to opiszę swoje dawne 2 rundy po alpejskich przełęczach i dolinach. Przybliżę sporo mało znanych miejsc- również w Szwajcarii.

Pozdr.




Obrazek :lol:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 30.10.2010 20:37

Oj, jak dobrze, że znalazłam Twoją relację, Joasiu.

Bardzo mi się podobała i zachęciła do planowania nowej wyprawy (mimo że frank kosztuje prawie 3 złote!)

Z pozdrowieniami, Agnieszka
Ewa Zuber
Cromaniak
Posty: 580
Dołączył(a): 08.10.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ewa Zuber » 31.10.2010 12:23

Travel Channel po raz kolejny powtarza cykl pt. Podróże szwajcarskimi kolejami ( niedziela godz. 7- 8 ). Warto pooglądać!
Ponadto zapraszam Cię Agnieszko również do tego wątku
forum/viewtopic.php?t=21384&highlight
Poprzednia strona

Powrót do Relacje wielokrajowe - wycieczki objazdowe



cron
Moje wspomnienia z wakacji - cz.I Szwajcaria - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone