Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Moja wyprawa na Lawendową Wyspę

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 01.04.2011 16:39

Dzięki wielkie :) jest wystarczająco łopatologicznie :)
pocztówka28
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 02.04.2011 16:27

A powiedzcie mi proszę czy Fontana Resort znajduje się w okolicach Hotelu Adriatic i Campingu? Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna....i jak daleko mniej więcej jest od Fontany do wspomnianej plaży?
Katarzyna Głydziak Bojić
Rezydent

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.04.2011 16:42

Jeśli masz na myśli Hotel Adriatic w Vrboskiej, to raczej kawałek.... Chyba, że chodzi o grupę Adiatiq (hotele w Jelsie).
W takim razie hotel Hvar jest po jednej stronie zatoki (w stronę cmentarza i kampingu) , a Pinius i Fontana po drugiej (w stronę Vitarnji i Vrboskiej). Na piechotę jakieś 20 min. jak nic.
tu klikaj na "položaj na karti" i zobaczysz, który hotel gdzie się znajduje.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 03.04.2011 22:47 przez Katarzyna Głydziak Bojić, łącznie edytowano 1 raz
Basik_63
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 02.04.2011 16:46

A ja dziękuję za wyręczenie mnie, lepiej nie umiałam bym pokazać na mapie czy też wytłumaczyć.
Krzysztofie
Kolejne dzięki za cenne wskazówki. Z pewnością wybiorę się na spacer wokół półwyspu.
Tak przy okazji może ktoś wie jak wygląda wybrzeże za Campingiem Nudist?????
Pocztówko.
Resort Fontana znajduje się w Jelsie (jakieś 5 min od centrum). Z Jelsy do Vrboski będzie jakieś 6 km. Można jechać zarówno drogą na Hvar i skręcić w prawo na Vrboskę. A można też pojechać przez Vitarniję (dzielnica Jelsy) wybrzeżem. Podpowiedź Pani Kasi na pewno pomoże Ci lepiej umiejscowić te dwa Hotele.
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 02.04.2011 17:24

Basik_63 napisał(a): A można też pojechać przez Vitarniję (dzielnica Jelsy) wybrzeżem

O to będzie w moim przypadku lepsze bo tam osiądziemy ;), co prawda trzeba jeszcze wykombinować, czy 6 osób jednym autem przewieść zgodnie z prawem na 2 razy, czy niezgodnie z prawem - choć tu może być ciężko z 3 potężnymi facetami ;) i ew mundurowymi (po co bulić za 2 auta na parkingu), ale na pewno namówię ich choć na jedną wyprawę na tamte plaże, no może 2, bo wieczorne fotki przy tak skalistym wybrzeżu muszą wyglądać wręcz obłędnie.
Basik_63
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 03.04.2011 11:32

CinnamonGirl.
My parkowaliśmy przed Campingiem Nudist. Można tam znaleźć trochę miejsca do zaparkowania i to za friko :lol: Zresztą pojedziesz to sama się zorientujesz na miejscu. Z tą jazdą w szóstkę to już sami musicie zdecydować.
CinnamonGirl
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 03.04.2011 15:04

Tak myślę, że i tak do auta by nas tyle nie weszło biorąc pod uwagę ze mój mąż ma np 197cm wzrostu a reszta panów tez nie należy do niziołków ;)

Kurcze jeszcze 2 miesiące i 7 dni oczekiwania... na wyjazd
pocztówka28
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 03.04.2011 22:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Jeśli masz na myśli Hotel Adriatic w Vrboskiej, to raczej kawałek.... Chyba, że chodzi o grupę Adiatiq (hotele w Jelsie).
W takim razie hotel Hvar jest po jednej stronie zatoki (w stronę cmentarza i kampingu) , a Pinius i Fontana po drugiej (w stronę Vitranji i Vrboskiej). Na piechotę jakieś 20 min. jak nic.
tu klikaj na "položaj na karti" i zobaczysz, który hotel gdzie się znajduje.
Pozdrawiam

Pani Kasiu bardzo dziękuję. Mapki mi się troszkę pomyliły, myślałam że to widok Jelsy :oops: :roll:
Bardzo dziękuje za wyjaśnienie.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze Relacje z podróży

Moja wyprawa na Lawendową Wyspę - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019