Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja wyprawa na Lawendową Wyspę

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 01.04.2011 15:39

Dzięki wielkie :) jest wystarczająco łopatologicznie :)
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 02.04.2011 15:27

A powiedzcie mi proszę czy Fontana Resort znajduje się w okolicach Hotelu Adriatic i Campingu? Wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna....i jak daleko mniej więcej jest od Fontany do wspomnianej plaży?
Katarzyna Głydziak Bojić
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5488
Dołączył(a): 11.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katarzyna Głydziak Bojić » 02.04.2011 15:42

Jeśli masz na myśli Hotel Adriatic w Vrboskiej, to raczej kawałek.... Chyba, że chodzi o grupę Adiatiq (hotele w Jelsie).
W takim razie hotel Hvar jest po jednej stronie zatoki (w stronę cmentarza i kampingu) , a Pinius i Fontana po drugiej (w stronę Vitarnji i Vrboskiej). Na piechotę jakieś 20 min. jak nic.
tu klikaj na "položaj na karti" i zobaczysz, który hotel gdzie się znajduje.
Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 03.04.2011 21:47 przez Katarzyna Głydziak Bojić, łącznie edytowano 1 raz
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 02.04.2011 15:46

A ja dziękuję za wyręczenie mnie, lepiej nie umiałam bym pokazać na mapie czy też wytłumaczyć.
Krzysztofie
Kolejne dzięki za cenne wskazówki. Z pewnością wybiorę się na spacer wokół półwyspu.
Tak przy okazji może ktoś wie jak wygląda wybrzeże za Campingiem Nudist?????
Pocztówko.
Resort Fontana znajduje się w Jelsie (jakieś 5 min od centrum). Z Jelsy do Vrboski będzie jakieś 6 km. Można jechać zarówno drogą na Hvar i skręcić w prawo na Vrboskę. A można też pojechać przez Vitarniję (dzielnica Jelsy) wybrzeżem. Podpowiedź Pani Kasi na pewno pomoże Ci lepiej umiejscowić te dwa Hotele.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 02.04.2011 16:24

Basik_63 napisał(a): A można też pojechać przez Vitarniję (dzielnica Jelsy) wybrzeżem


O to będzie w moim przypadku lepsze bo tam osiądziemy ;), co prawda trzeba jeszcze wykombinować, czy 6 osób jednym autem przewieść zgodnie z prawem na 2 razy, czy niezgodnie z prawem - choć tu może być ciężko z 3 potężnymi facetami ;) i ew mundurowymi (po co bulić za 2 auta na parkingu), ale na pewno namówię ich choć na jedną wyprawę na tamte plaże, no może 2, bo wieczorne fotki przy tak skalistym wybrzeżu muszą wyglądać wręcz obłędnie.
Basik_63
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 650
Dołączył(a): 31.08.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Basik_63 » 03.04.2011 10:32

CinnamonGirl.
My parkowaliśmy przed Campingiem Nudist. Można tam znaleźć trochę miejsca do zaparkowania i to za friko :lol: Zresztą pojedziesz to sama się zorientujesz na miejscu. Z tą jazdą w szóstkę to już sami musicie zdecydować.
CinnamonGirl
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1338
Dołączył(a): 08.08.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) CinnamonGirl » 03.04.2011 14:04

Tak myślę, że i tak do auta by nas tyle nie weszło biorąc pod uwagę ze mój mąż ma np 197cm wzrostu a reszta panów tez nie należy do niziołków ;)

Kurcze jeszcze 2 miesiące i 7 dni oczekiwania... na wyjazd
pocztówka28
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 423
Dołączył(a): 25.10.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) pocztówka28 » 03.04.2011 21:44

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):Jeśli masz na myśli Hotel Adriatic w Vrboskiej, to raczej kawałek.... Chyba, że chodzi o grupę Adiatiq (hotele w Jelsie).
W takim razie hotel Hvar jest po jednej stronie zatoki (w stronę cmentarza i kampingu) , a Pinius i Fontana po drugiej (w stronę Vitranji i Vrboskiej). Na piechotę jakieś 20 min. jak nic.
tu klikaj na "položaj na karti" i zobaczysz, który hotel gdzie się znajduje.
Pozdrawiam


Pani Kasiu bardzo dziękuję. Mapki mi się troszkę pomyliły, myślałam że to widok Jelsy :oops: :roll:
Bardzo dziękuje za wyjaśnienie.
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja wyprawa na Lawendową Wyspę - strona 10
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone