Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2021

Freddie
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 121
Dołączył(a): 14.09.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Freddie » 29.10.2021 19:22

Zagłosowane, choć dylematy miałem do samego końca. Przepraszam tych co nie dostali ode mnie żadnych punktów, ale mi ich po prostu brakło :-)

P.S. Testowo zgrałem wszystkie zdjęcia i wrzuciłem na dysk Google. Tu galeria miniaturek wygląda tak:
Google Foto.jpg
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 29.10.2021 19:49

Konkurs praktycznie dobiega końca, więc teraz odpowiem w kwestii szumu na początku wątku - wcześniej nie chciałem tego robić, bo byłoby to tylko przedłużanie fermentu i zapewne nie wpłynęłoby dobrze na sam konkurs.

Otóż w kwestii poruszonej przez boboo, to nasza rozmowa (tak jak pisał) zaczęła się od tematu Zaglav.
Biorąc pod uwagę to w jaki sposób (dość ostro) ze sobą rozmawialiśmy, zapytałem go o to na priv, aby uniknąć potencjalnej zadymy.
Normalnie porozmawialiśmy o tym a następnie rozmowa zeszła na tematy , o których już boboo pisał.
W kwestii głosowania napisałem:
"Ja tu po kilku latach zwracania uwagi na to co się dzieje w konkursie, raz zagłosowałem na czyjąś prośbę, tak żeby pokazać, iż jest to nagminny proceder.' I to było tyle, bez personalizowania - aczkolwiek patrząc jak głosowałem w ostatnim konkursie, to każdy się domyśli, że to nie był przypadek.
Boboo zwrócił mi na to uwagę, więc moja odpowiedź brzmiała - "Nawet nie będę próbował zaprzeczać, bo wszystko widać.
Sam z siebie tego nie zrobiłem, możesz się domyślać jak to było.
Jednak z mojej strony to jedyna korelacja z ..."
tyle było rozmów o sposobie głosowania.
Ze swej strony mogę tylko przeprosić za to, że zrobiłem coś, co sam kilka lat zwalczałem i dałem się na coś takiego namówić , i.... liczę, że drugiemu z userów(rce) wywołanej wtedy do tablicy, nie zabraknie cywilnej odwagi, aby powiedzieć prawdę a nie pisać, że to ja nalegałem na podpowiedź, które to zdjęcia, bo to już niestety przesada w fantazjowaniu. Sam nie trafiłem numerów zdjęć jak w totolotku :D

Wracając do konkursu - oczywiście głosy oddałem ( już jak zawsze po za jednym wyjątkiem, czyli głosowałem na zdjęcia, a nie osobę)
Mam nadzieję, że ta sytuacja pozwoli wszystkim zrozumieć, że konkursy niszczą nie Ci, którzy odkrywają kombinacje, a Ci, którzy kombinuję, ponieważ zraża to część userów, do ewentualnego udziału w nim.

Wielokrotnie też optowałem za tym, żeby osoba, która wysyłała zdjęcia na konkurs, była też zobligowana do głosowania, a nie udawania, że jakoś przeoczyła głosowanie - a dlaczego? to niech każdy sobie sam odpowie :D Można przypuszczać, że nie chce oddawać głosów na konkurencję.
Jednak sądzę, że takich przypadków w tym konkursie już nie było, bo chyba wszyscy zrozumieli, że warto grać uczciwie aby konkurs nie tracił na popularności i przyciągały nowych userów.

Życzę wszystkim powodzenia i czekamy na wyniki :D
stachan
Koordynator forum
Avatar użytkownika
Posty: 3167
Dołączył(a): 16.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) stachan » 29.10.2021 20:08

I wszystko już jasne :hearts:

Gratulacje dla kolegi Krzychooo - piękny wynik i świetne zdjęcie :mrgreen:

Dla reszty podium również serdeczne gratulacje, a dla wszystkich startujących ogromne dzięki za chęci oraz poświęcony czas :D
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10886
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 29.10.2021 20:15

Gratulacje dla pierwszej 12tki i pierwszej trójki, Krzychooo jak zwykle wymiata, trzy zdjęcia w Kalendarzu.
Ustrzeliłem tylko parę i niektórymi zdjęciami, które wysoko, jestem zaskoczony. Widać trudno rozpoznać gusta Cromaniaków.
Dzięki za wiele pięknych zdjęć i Morskiemu za konkurs, tym razem się nie udało, ale odegram się :wink:

Edit: ciemności Krzychaaa i Kapitańskiej Baby superowe, widziałbym je osobiście w Listopadzie i Grudniu.
Btw: L.J. głosował na K.B. jakoś tak mi się zauważyło :smo:
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 29.10.2021 20:40

Gratulacje dla wszystkich za piękne zdjęcia - niezależnie od miejsca w konkursie przyjemnością było je oglądać :idea:

Dziękuję za wszytskie głosy oddane na moje obrazki :D

Edit: ciemności Krzychaaa i Kapitańskiej Baby superowe, widziałbym je osobiście w Listopadzie i Grudniu.


Dziękuję :idea: Swoje chętnie przeniosłabym na październik - ponieważ właśnie w październiku zostało zrobione :wink: Gdyby osoba z 10 miejsca była chętna na zamianę - poproszę :D I dodam jeszcze od siebie, że kolory tego zdjęcia są oryginalne, to nie jest kolorowe zdjęcie przerobione na czarno białe - tam, na morzu po prostu tak było 8O
Rafał78
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1514
Dołączył(a): 10.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafał78 » 29.10.2021 20:41

No i fajnie :D
Dzięki za fajną zabawę.

Pozdrav svima 8)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.10.2021 20:42

Gratulacje dla zwycięzców. :idea:
Szczególnie dla Krzychooo za 1, 2 i 4 miejsce. :idea: :idea: :idea:
Podziękowania dla Morskiego, że nie zlikwidował Konkursu. :idea:

No i dziękuję tym, którzy przyznali mi kilka punkcików. :D
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15663
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 29.10.2021 21:18

2 zdjęcia na 12 miejscu.... Będzie układanka....
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.10.2021 21:33

Gratuluję każdemu, komu chciało się wysłać swoje zdjęcia, ja nie zdążyłem.
Wiele zdjęć naprawdę extra.



baunty napisał(a):Wielokrotnie też optowałem za tym, żeby osoba, która wysyłała zdjęcia na konkurs, była też zobligowana do głosowania, a nie udawania, że jakoś przeoczyła głosowanie - a dlaczego? to niech każdy sobie sam odpowie :D Można przypuszczać, że nie chce oddawać głosów na konkurencję.

To logiczne. Ale równie dobrze te osoby mogłyby oddać głos na najmniej atrakcyjne ich zdaniem zdjęcia.

te kiero napisał(a):Btw: L.J. głosował na K.B.jakoś tak mi się zauważyło :smo:

Za to oddał aż 3 głosy :D


To i od siebie dodam pewną sugestię.
Przydałaby się dodatkowa informacja w widocznym miejscu dla osoby głosującej, jeśli jej zdjęcia biorą udział w konkursie, dlaczego przy jej zdjęciach punktacja nie świeci na niebiesko.
W końcu autorzy zdjęć dla głosujących powinni pozostać anonimowi ;)
majkik75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2208
Dołączył(a): 25.10.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) majkik75 » 29.10.2021 22:14

Gratulacje dla wszystkich :)

piekara114 napisał(a):2 zdjęcia na 12 miejscu.... Będzie układanka....


Od razu napiszę - oddaję spokojnie miejsce 12 maslince - to bardzo dobre zdjęcie, świetnie uchwycony moment.
Układanki nie są moim zdaniem dobre w kalendarzu. To ma być jedno dobrze widoczne zdjęcie na dany miesiąc.

pozdrawiam, Michał :papa:
empire13
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1971
Dołączył(a): 26.06.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) empire13 » 29.10.2021 22:26

.
Ostatnio edytowano 30.10.2021 07:59 przez empire13, łącznie edytowano 1 raz
Agawa.
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1089
Dołączył(a): 29.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Agawa. » 29.10.2021 22:38

Dziękuję za głosy na moje fotki. Cieszę się, że kolejny raz będę w kalendarzu :) Gratulacje dla pozostałych :)
malina1959
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5741
Dołączył(a): 13.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) malina1959 » 29.10.2021 23:11

Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich pozostałych autorów zdjęć :)
Mikromir
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6673
Dołączył(a): 17.03.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 30.10.2021 10:43

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu pięknych i ciekawych zdjęć! :D Każde z nich kryje w sobie cenne wspomnienie przyjemnych chwil, które pewnie chętnie rozciągnęlibyśmy na cały rok. :wink:
Bardzo dziękuję tym, którzy zechcieli zagłosować na moje zdjęcia. :smo:
No i oczywiście ogromne podziękowania dla Organizatora konkursu!!! :)
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14802
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 30.10.2021 11:45

Gratulacje dla wszystkich na pudle, w Kalendarzu i w ogóle dla Wszystkich. Duży problem miałam w tym roku z przyznawaniem punktów, piękne zdjęcia :D

Krzychooo, niesamowity wynik i cudne foty! Gratuluję :D Dla mnie Twoje zdjęcie z czwartego miejsca zdecydowanie number one :hearts: Kwiecień to piękny miesiąc :mrgreen:

Dziękuję za punkty oddane na moje zdjęcia 8)

majkik75 napisał(a):Od razu napiszę - oddaję spokojnie miejsce 12 maslince - to bardzo dobre zdjęcie, świetnie uchwycony moment.

Hej Michał. Oboje zajęliśmy 12. miejsce :D Dziękuję. Jakby co, też mogę oddać :mrgreen: Cieszy mnie zajęte miejsce, ale nie muszę być w Kalendarzu 8)

Pozdrowienia i podziękowania, po raz kolejny, dla Morskiego :D Teraz czekamy na "Podróże Cromaniaków" :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja"



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2021 - strona 8
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone