Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2022

LRobert
Cromaniak
Posty: 4130
Dołączył(a): 09.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) LRobert » 27.10.2022 23:35

po głosowaniu
Katerina
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5003
Dołączył(a): 18.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Katerina » 28.10.2022 10:41

Już po??
anakin
zbanowany
Posty: 33333
Dołączył(a): 11.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anakin » 28.10.2022 11:22

Głosowanie trwa do 9.11
Wszystko jest opisane w zakładce "zasady".
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 28.10.2022 21:45

Zagłosowałem. Muszę przyznać, że wybór nie jest łatwy, ale mając na względzie przyszły kalendarz wybrałem zdjęcia, na które chciałbym patrzyć, lub patrzeć, kto co woli ( ach ten polski) :) przez miesiąc.
Ciekawe czy w przyszłości można tak ustawić głosowanie żeby wybrać 12 zdjęć, ale z sugestią jakie zdjęcie przypisać do odpowiedniego miesiąca.
Wygrywa równo 12 zdjęć, ale każde ma inny nastrój, tak jak różne są miesiące w roku. Na przykład dla mnie zdjęcie 23 "niebieski rower" jest super, ale moim zdaniem kolorystyką pasuje idealnie do września. Jak większości się spodoba to będzie w styczniu. Ale to tylko moje odczucie :)).
Pozdrawiam Tomasz.
Zagłębiowski
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 28.08.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zagłębiowski » 29.10.2022 16:23

Dzień dobry.
To mój pierwszy post na forum, ale nie pierwszy krok w Chorwacji.
Nie wiedziałem czy mogę już brać udział i głosować, ale okazało się, że tak i głosy oddane.
Dużo pięknych zdjęć.
Szymuś
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 178
Dołączył(a): 13.02.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Szymuś » 02.11.2022 10:57

TomKinS napisał(a):Zagłosowałem. Muszę przyznać, że wybór nie jest łatwy, ale mając na względzie przyszły kalendarz wybrałem zdjęcia, na które chciałbym patrzyć, lub patrzeć, kto co woli ( ach ten polski) :) przez miesiąc.
Ciekawe czy w przyszłości można tak ustawić głosowanie żeby wybrać 12 zdjęć, ale z sugestią jakie zdjęcie przypisać do odpowiedniego miesiąca.
Pozdrawiam Tomasz.

Dobrze by było, bo tegoroczne majowe zdjęcie było mega deprechowe. Co fajnie wygląda na ekranie komputera to niekoniecznie już na wydruku, po prostu ciemne zdjęcia nie wychodzą. Cieszyłem się, gdy mogłem przerzucić na czerwiec.
Zbigniew74
Croentuzjasta
Posty: 181
Dołączył(a): 08.11.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zbigniew74 » 02.11.2022 11:14

Szymuś napisał(a):
TomKinS napisał(a):Zagłosowałem. Muszę przyznać, że wybór nie jest łatwy, ale mając na względzie przyszły kalendarz wybrałem zdjęcia, na które chciałbym patrzyć, lub patrzeć, kto co woli ( ach ten polski) :) przez miesiąc.
Ciekawe czy w przyszłości można tak ustawić głosowanie żeby wybrać 12 zdjęć, ale z sugestią jakie zdjęcie przypisać do odpowiedniego miesiąca.
Pozdrawiam Tomasz.

Dobrze by było, bo tegoroczne majowe zdjęcie było mega deprechowe. Co fajnie wygląda na ekranie komputera to niekoniecznie już na wydruku, po prostu ciemne zdjęcia nie wychodzą. Cieszyłem się, gdy mogłem przerzucić na czerwiec.

To jak Ci się podoba listopadowe? :)
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 02.11.2022 15:15

#TomKinS przypominam, że do zakończenia konkursu nie oceniamy zdjęć, ani o nich nie dyskutujemy.
Bartek1977
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 944
Dołączył(a): 04.06.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Bartek1977 » 02.11.2022 20:53

I ja już po głosowaniu! :D
Wybierając myślałem, które zdjęcia byłyby sympatyczne i ciepłe w kalendarzu :)
To czekam na wyniki z niecierpliwością :papa:
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 02.11.2022 22:57

Morski Pas napisał(a):#TomKinS przypominam, że do zakończenia konkursu nie oceniamy zdjęć, ani o nich nie dyskutujemy.

Oczywiście.
Nie oceniałem, chciałem tylko zaproponować dyskusję nad formą oceniania zdjęć, mając na względzie to, że najlepsze zdjęcia zdobią nasze ściany przez cały następny rok. Zdjęcie tegorocznego listopada, przepiękne i jak bardzo pasuje do tego miesiąca, ale czy pasowałoby od marca do września?
Tak, nieważne kto w tym roku wygra szczęśliwą 12tkę, kalendarz jak zawsze będzie cieszył.
Kapitańska Baba
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 12178
Dołączył(a): 16.12.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kapitańska Baba » 02.11.2022 23:26

TomKinS napisał(a):
Morski Pas napisał(a):#TomKinS przypominam, że do zakończenia konkursu nie oceniamy zdjęć, ani o nich nie dyskutujemy.

Oczywiście.
Nie oceniałem, chciałem tylko zaproponować dyskusję nad formą oceniania zdjęć, mając na względzie to, że najlepsze zdjęcia zdobią nasze ściany przez cały następny rok. Zdjęcie tegorocznego listopada, przepiękne i jak bardzo pasuje do tego miesiąca, ale czy pasowałoby od marca do września?
Tak, nieważne kto w tym roku wygra szczęśliwą 12tkę, kalendarz jak zawsze będzie cieszył.


Specjalnie pozamienialiśmy zdjęcia żeby własnie to zdjecie było teraz gdy za oknem szaro i buro. Miałam miejsce letnie ale przecież nie pasowało :smo:
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 03.11.2022 00:21

TomKinS napisał(a):... Nie oceniałem ...

Dla mnie zdanie
TomKinS napisał(a):Na przykład dla mnie zdjęcie 23 "niebieski rower" jest super

jest oceną zdjęcia z bieżącego konkursu, ale na szczęście nikt nie pociągnął tego tematu, więc proponuję zapomnieć o sprawie.
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 03.11.2022 00:27

Nie wiedziałem o tym, ale to potwierdza moją propozycję dyskusji.
I jeszcze raz gratulacje za to zdjęcie. Niesamowita, mroczna atmosfera tak pasująca do szarości naszego listopada, ale mamy z tyłu głowy, że to tylko burza w Chorwacji i za chwilę wyjdzie słońce i będzie dobrze, i będzie ciepło. Czego na nasz, polski, listopad i grudzień życzę. Później będzie nowy rok, nowe plany i nowe wakacyjne przygody. I tego się trzymajmy :)
TomKinS
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 277
Dołączył(a): 30.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) TomKinS » 03.11.2022 00:38

Morski Pas napisał(a):
TomKinS napisał(a):... Nie oceniałem ...

Dla mnie zdanie
TomKinS napisał(a):Na przykład dla mnie zdjęcie 23 "niebieski rower" jest super

jest oceną zdjęcia z bieżącego konkursu, ale na szczęście nikt nie pociągnął tego tematu, więc proponuję zapomnieć o sprawie.

Trochę pomieszały się posty i odpowiedzi.
Tak, nie o to mi chodziło by oceniać tegoroczne zdjęcia. Chyba jest rzeczą oczywistą o co mi chodziło. Ale mniejsza o to.
Najważniejsza jest dobra zabawa i radość z chorwackich wspomnień.
Morski Pas
Koordynator konkursów
Avatar użytkownika
Posty: 4321
Dołączył(a): 12.03.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morski Pas » 03.11.2022 01:05

TomKinS napisał(a):...Ciekawe czy w przyszłości można tak ustawić głosowanie żeby wybrać 12 zdjęć, ale z sugestią jakie zdjęcie przypisać do odpowiedniego miesiąca...


Obawiam się, że nie uda mi się namówić Patryka na taką modyfikację skryptu.

Ale przecież nikt nigdy nie ustalał, że zdjęcia w kalendarzu mają być w kolejności miejsc zajętych w konkursie. O tym zawsze decydował wydawca kalendarza. Jak widać na przykładzie zeszłorocznego listopada zmiana kolejności jest możliwa i Piotr jest otwarty na takie sugestie. Jednak ostateczna decyzja powinna należeć do tego kto robi projekt graficzny i nie powinniśmy mu narzucać kolejności przez głosowanie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja"



cron
Konkurs fotograficzny "Moja Chorwacja" 2022 - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone