Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 31.07.2011 17:17

Franz PRZEPIĘKNA :!: ta Twoja lawenda. Z takim zdjęciem można się wtryniać :)

A co do notatek, to w przyszłości chyba rzeczywiście założę "notatniczek-pamiętniczek" i wtedy nic mi nie umknie :)

Pozdrawiam
Elizasz
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 518
Dołączył(a): 05.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Elizasz » 01.08.2011 10:08

Goniaa romantyczne wieczorne zdjęcia! Jak masz więcej, to daj!

Franz Twoja lawenda króluje!!! niesamowicie piękne zdjęcie!!!
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 02.08.2011 17:25

Najpiękniejsza (moim zdaniem) plaża na jakiej byliśmy. Niestety z powodu wyjazdu tylko 1 raz :( Za późno została przez nas odkryta.
Dla tej plaży trzeba będzie pewno jeszcze pojechać na Hvar :) Przynajmniej jest powód do marzeń :)


Obrazek
pawelsko
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 120
Dołączył(a): 24.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) pawelsko » 02.08.2011 20:31

Rzeczywiście super miejsce, możesz opisać gdzie to jest dokładniej?
Iza&Krzysiek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 117
Dołączył(a): 10.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iza&Krzysiek » 02.08.2011 21:07

pawelsko napisał(a):Rzeczywiście super miejsce, możesz opisać gdzie to jest dokładniej?


dołączam sie do prośby :) ......przed nami Hvar, a takiej plazy nie można ominąć :)
Franz
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 59006
Dołączył(a): 24.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Franz » 02.08.2011 23:04

Goniaa napisał(a):Franz PRZEPIĘKNA :!: ta Twoja lawenda. Z takim zdjęciem można się wtryniać :)

Elizasz napisał(a):Twoja lawenda króluje!!!

Bo Prowansja nie jest brzydka. ;)

Goniaa napisał(a):Przynajmniej jest powód do marzeń :)

Przepiękne miejsce...

Pozdrawiam,
Wojtek
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 02.08.2011 23:31

Franz napisał(a):... mnie lawenda zawsze przypomina Prowansję. Nie chcę Ci się wtryniać z fotkami, więc tylko jako link prowansalska lawenda.


.. toś pojechał ... :twisted:
i gdzie oni w Cro takie pole znajdą ? co ? jak się będą czuć na lawendowej wyspie ? ...
OKRUTNYŚ ... :twisted:
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 14803
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 03.08.2011 12:22

Spóźniona :oops:, ale już jestem.

Przepiękne zdjęcia nocne mojej ulubionej Jelsy :) No i ta plaża na ostatnim zdjęciu... cudo! Też jestem ciekawa, gdzie jest tak bajecznie :D

Pozdrav :papa:

P.S. Franz, miejsce z Twojego zdjęcia mam na podkładce pod myszkę, więc patrzę na nie codziennie :) Morze lawendy...
Crayfish
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1744
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crayfish » 03.08.2011 12:36

Gonia, gdzie ta plaża z ostatniego Twojego zdjęcia ?
Aldonka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 4237
Dołączył(a): 07.07.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Aldonka » 03.08.2011 13:01

Plaża jak marzenie.
Powoli, powoli, bardzo powoli przekonuję się do wysp :) Jeszcze kilka relacji, jeszcze kilkanaście zdjęć a przekonacie mnie zupełnie :)
Ania W
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1993
Dołączył(a): 29.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ania W » 03.08.2011 13:20

Lepiej późno niż wcale.... :wink: Przeczytałam relację jednym tchem i jestem zachwycona wyspą. :D

Również dojrzewam do decyzji, by przestać mieć opory i popłynąć w końcu na jedną z wysp. :-)

Serdecznie pozdrawiam. :papa:
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 03.08.2011 13:40

Piękne zdjęcia !! Piękny Hvar. Powoli klaruje nam się plan przyszłych wakacji, :D Goniaa super relacja :D
Marsallah
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2275
Dołączył(a): 31.08.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Marsallah » 03.08.2011 14:21

Wciąż tu zaglądam z przyjemnością. Ta ostatnia plaża to skałki chyba tylko, cooo?
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 03.08.2011 15:25

Witam, witam serdecznie wszystkich którzy dołączyli do czytania, a chyba bardziej oglądania mojej relacji.

Już piszę, gdzie tak pięknie.
Jest to plaża, do której trzeba zjechać za miejscowością Zarace. Zjazd dość stromy i droga wąska. Chyba dzięki moim modlitwom nie rozmijaliśmy się po drodze z niczym większym niż skuter :)
Jak już zjedziemy na dół mamy do wyboru 2 drogi na 2 plaże.
Po lewej stronie plaża ( moim zdaniem ta brzydsza ) oznaczona na mapie jako Uvala V.Zarace. Przy tej plaży znajdują: konoba - dziwna taka, tzn. z Sanepidu nie jestem, ale chyba bym tam nic nie zjadła ze strachu przed jakąś salmonellą na przykład. Druga - restauracja z bardzo przyjemnym wystrojem.

Plaża o której piszę wygląda tak:

Obrazek

Są skałki, ale są też kamyczki. My nie wybieraliśmy takich typowych skałkowych plaż, ze względu na naszego synka, co by mu łatwiej było wejść do wody :)


A poniżej zdjęcia od strony restauracji.


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Za chwilkę plaża po prawej stronie - ta ładna, na którą chcę wrócić :) Na razie przerwa na kawkę :)
Sylwetka...
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5132
Dołączył(a): 14.06.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Sylwetka... » 03.08.2011 16:10

Smacznej kawusi życzę, i jeśli mogę: zasiadam i z niecierpliwością czekamy aż cdn.. :D :D
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar - strona 9
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone