Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 03.03.2012 22:58

Jestem pod wrażeniem,tylu pieknych zdjęć w jednej relacji jeszcze nie oglądałam.Cudnie......
aleksandra6400
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 405
Dołączył(a): 23.08.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) aleksandra6400 » 04.03.2012 00:36

Wiem że będę pisała to samo co Wszyscy.
Super relacja,a te kolory na zdjęciach cudo.
Pozdrawiam serdecznie.
anielicanatka
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 106
Dołączył(a): 15.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) anielicanatka » 04.03.2012 12:46

Witam
Goniaa
Zauroczyła mnie twoja relacja i postanowiłam że muszę odwiedzić piękne zakątki Hvaru..W tym roku jednak będziemy na urlopie w Mimicach..
ale :D postanowiłam,że pojedziemy na Hvar tylko czy damy rade...w jeden dzień?Muszę dotrzeć do tej zatoczki Zarace....
Przy okazji proszę cromaniaków którzy znają wyspe Hvar i są bardziej doświadczeni w podróżowaniu promem itp.. o rade..Będąc w okolicach Omisa czy na Hvar lepiej jest płynąć ze Splitu czy Drivenika?Jak myślicie?Wiem że będą różnice w cenie promu itp ale chodzi mi o odczucia wasze co do samej podróży...bo wiadomo że prom to jedno ale jeszcze potem trochę kilometrów jest do zrobienia po samej wyspie..
z góry dziękuje za rade...
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 05.03.2012 22:13

anielicanatka
Jeśli chcesz pojechać na jeden dzień to pewno lepiej z Drvenika, krócej płyniesz :) Tyle, że kawał wyspy musisz przejechać samochodem, ale co zobaczysz, to Twoje.
My na wyspę płynęliśmy z Drvenika, a z powrotem promem do Spilitu, więc popróbowaliśmy wszystkiego :)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 06.03.2012 23:40

A skoro piszę o podróży powrotnej z Hvaru :( to może jakieś zdjęcia dorzucę.
Wyjątkowo podobają mi się kolorki w kontraście z tym co się dzieje za oknem ;)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.03.2012 00:54

Goniaa napisał(a):Wyjątkowo podobają mi się kolorki w kontraście z tym co się dzieje za oknem ;)


Mnie też
Aż sę ciepło robi na sercu - pięknie :D


Pozdrawiam
Piotr
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 07.03.2012 15:38

Przeczytałam sobie dzisiaj swoją własną relację :wink: .... i baaaardzo mi się zatęskniło za Chorwacją.
To chyba oznacza, że nadszedł już czas na planowanie tegorocznych wakacji :D
Największy problem jest chyba z tym, że jak się już takie perełki widziało to trudno będzie teraz jakieś miejsce wybrać, równie lub bardziej cudne :lol:
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18320
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 07.03.2012 16:27

Dasz radę :) Trzymam kciuki za to :D


Pozdrawiam
Piotr
ARTUR_KOLNICA
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 742
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ARTUR_KOLNICA » 08.03.2012 17:40

Trochę późno się wpisuje do listy osób obserwujących tę relację, zdjęcia piękne, też myślałem o wyspie Hvar lub Brac, ale jak wyjdzie zobaczymy. Pozdrowienia dla wszystkich CroManiaków.
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 09.03.2012 21:14

ARTUR_KOLNICA gorąco polecam Hvar!!!
Iwona75
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1288
Dołączył(a): 15.02.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Iwona75 » 10.03.2012 19:00

Ja też po raz kolejny tutaj zaglądnęłam . Hvar mamy jeszcze kiedyś w planie , jak młodsza córa podrośnie . A wtedy , mam nadzieję , zobaczymy to wszystko , co pokazałaś nam na fotkach . Dziękuję za przepiękną wycieczkę i pozdrawiam...
Poprzednia strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar - strona 14
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone