Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wcilor
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 60
Dołączył(a): 18.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) wcilor » 28.08.2011 13:32

Panie i panowie oglądałem te filmiki youtube i po nitce do kłębka trafiłem na Miso Kovac Varljivo Lieto http://www.youtube.com/watch?v=Oi3J312iNoU&feature=related
Widzę, że przewijają się tam obrazy jakby z chorwackich plaż, ale czy jest takie miejsce w Chorwacji jak w 1:00 minucie filmiku? Wygląda mi to bardziej na jakąś Dominikanę czy coś, ale obym się mylił :-)
nomad
Cromaniak
Posty: 656
Dołączył(a): 06.10.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) nomad » 29.08.2011 18:18

Cześć Goniaa. :)

Co chwilę dorzuca ktoś relacyjną cegiełkę do niekończącej się budowli miejsc, które warto zobaczyć i trzeba przyznać, że trochę tego materiału zgromadzono.
A Ty też się do tego przyczyniasz. :)

Nie dziękuj, :wink: :) to CinnamonGirl Cię rekomendowała (przyznaję Ona to potrafi zdjęciowo piętra wykańczać, powinienem napisać ten fragment w jej realcji, ale chyba pomyśli, że nie mówię serio lub punktuję, więc niech będzie anonimowo). :)

Twoje cegiełki śliczne i opinia tutaj o pięknych miejscach-zdjęciach jak najbardziej moja. :)
Niejednemu zbudujesz plan podróży z tego co czytam.

Pozdrawiam. :)
Goniaa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 559
Dołączył(a): 03.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Goniaa » 29.08.2011 23:09

nomad napisał(a):Cześć Goniaa. :)

Co chwilę dorzuca ktoś relacyjną cegiełkę do niekończącej się budowli miejsc, które warto zobaczyć i trzeba przyznać, że trochę tego materiału zgromadzono.
A Ty też się do tego przyczyniasz. :)

Nie dziękuj, :wink: :) to CinnamonGirl Cię rekomendowała (przyznaję Ona to potrafi zdjęciowo piętra wykańczać, powinienem napisać ten fragment w jej realcji, ale chyba pomyśli, że nie mówię serio lub punktuję, więc niech będzie anonimowo). :)

Twoje cegiełki śliczne i opinia tutaj o pięknych miejscach-zdjęciach jak najbardziej moja. :)
Niejednemu zbudujesz plan podróży z tego co czytam.

Pozdrawiam. :)



Bardzo mi się miło zrobiło :D :D
Muszę przyznać, że planując podróże mojej Rodzinki z wielu relacji czerpałam materiał, a i także od CinnamonGirl :)
Pozdrawiam Ciebie nomad, CinnamonGirl i wszystkich, którzy zaglądają do mojej relacji
piotrf
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 18309
Dołączył(a): 26.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 29.08.2011 23:37

Goniaa napisał(a):
nomad napisał(a):
Co chwilę dorzuca ktoś relacyjną cegiełkę do niekończącej się budowli miejsc, które warto zobaczyć i trzeba przyznać, że trochę tego materiału zgromadzono.
A Ty też się do tego przyczyniasz. :)
. . .
Niejednemu zbudujesz plan podróży z tego co czytam.


Muszę przyznać, że planując podróże mojej Rodzinki z wielu relacji czerpałam materiał . . .


Wszyscy tak robią i w tym między innymi urok tego forum :D
Wiem , wiem - nic nowego nie napisałem , bo nomad mnie uprzedził . . .

Czekam na dalszy ciąg Twojej pięknej opowieści

Pozdrawiam
Piotr
kamil1929
Cromaniak
Posty: 826
Dołączył(a): 27.09.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) kamil1929 » 01.11.2011 08:54

Tak,teraz wiem :!: wakacje 2012 bedzie to Hvar :!: Dzieki Gonia za super relacje,dzieki Cromaniacy za opisy Hvaru.Pozostaje wybor miejsowosci-tu jest maly dylemacik :wink: i szukanie spanka.Pozdrawiam wszystkich :wink:
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 04.12.2011 12:52

Jeśli chodzi o 2012 ja już wybrałem Hvar i svieta niedielja apartamenty zarezerwowane... już nie możemy się doczekać... :lol:
monia85
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 666
Dołączył(a): 05.02.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) monia85 » 14.12.2011 16:16

Wspaniałe widoki na Twoich zdjęciach... :hearts:
majeczka
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3842
Dołączył(a): 04.09.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) majeczka » 14.12.2011 20:18

mariusz_77 napisał(a):Jeśli chodzi o 2012 ja już wybrałem Hvar i svieta niedielja apartamenty zarezerwowane... już nie możemy się doczekać... :lol:


...Hvar to piękna wyspa, na pewno nie będziecie żałować. Kameralne plaże i stosunkowo mało turystów. Koniecznie odwiedź zatokę Zaraće, Sinivę i Jagodną, w której pobliżu będziecie zresztą mieszkać, czy Bojanić Bad. Niedaleko masz również Ivan Dolac i Zavalę :D

...w Sveta Nedjelji, w dole portu znajduje się bardzo sympatyczna marina :D
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 17.12.2011 23:26

Witam...
prześledziłam całą tą super relację no i jestem pod wrażeniem , zdjęcia super !!!
W roku 2012 wybieramy się po raz pierwszy do Chorwacji i właśnie chcielibyśmy wybrać się na wyspę Hvar .
Może ktoś poleci nam jakąs fajną miejscowość , gdzie było by warto się zatrzymać ,no i może zaraz przy okazji jakiś fajny sprawdzony apartament .
Klara
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 18.12.2011 12:14

ja wybrałem apartamenty w sv.niedzieli, villa irming są dobre opinie na forum, no i odpowiada mi zatunelowy hvar... są tam jeszcze wolne miejsca na 2012. My tam będziemy od 14. lipca - 2 tygodnie
Klara32
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 17.12.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) Klara32 » 18.12.2011 16:23

mariusz_77
Witam....
A jaka cena za dobę ? I jaką zaliczke musieliście wpłacić ?
My jedziemy w trójkę ( ja z mężem i córka 12lat ) .
W sumie jako pierwszy raz chcielismy jechac w ciemno , bo jakoś tak boję sie coś rezerwować . :)
mariusz_77
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2345
Dołączył(a): 26.09.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) mariusz_77 » 18.12.2011 17:43

my z żoną i 3 letnim synem płaciliśmy chyba 49 euro za apartament nr 3 z dostępem do kuchni + 1 noc gratis (powyżej 10 dni pobytu). Zaliczka 100 euro - ja też jadę do chorwacji pierwszy raz :D
madzialena2525
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 22
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) madzialena2525 » 25.01.2012 20:41

GRATULACJE ......super relacja ...przeczytałam cała z zainteresowaniem ...mój wybór również padł w tym roku na wyspę decyzja Ivan Dolac spanko to Villa Melia . Czy ktoś tam miał już nocleg? Coś może powiedziec...I jestem pewna że zainspirowana tą relacją odwiedze wiele z opsanych miejsc....pozdro dla wszysctkich cromaniaków :D
Tadziorek
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 92
Dołączył(a): 26.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Tadziorek » 03.03.2012 19:11

Świetna relacja-jeszcze trochę i sami to zobaczymy na własne oczy!!!W czerwcu bo właśnie kwitnie lawenda.Apartament nad zatoką Basina, odliczamy dni :)
Ostatnio edytowano 03.03.2012 21:42 przez Tadziorek, łącznie edytowano 2 razy
adikos
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 286
Dołączył(a): 25.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adikos » 03.03.2012 20:46

Super relacja , dopiero teraz czytana ale lepiej pozno niz wczale :D byle do sierpnia i "witaj Hvarze " :)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
Moja rodzinka na lawendowej wyspie Hvar - strona 13
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone