Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D

Nasze relacje z wyjazdów do Chorwacji. Chcesz poczytać, jak inni spędzili urlop w Chorwacji? Zaglądnij tutaj!
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 15.01.2019 21:52

lotnikwsk napisał(a):Hejka :D
w kalendarzu nie będę śmiecił a widziałem że jest wpis :D
ten lot to z Jasionki :?: bo tak się zastanawiałem czy od nas coś do Dubrownika lata :roll: :wink:


Oj za dobrze by było, ale niestety nie ma od nas lotów bezpośrednich :( Lot będzie z Jasionki do którejś europejskiej stolicy i stamtąd do Dubrownika. Marzyłabym żeby tą stolicą była WWA, bo wtedy lecąc LOTem, wylot byłby z RZ o 5.35 a w Dubrowniku bylibyśmy o 11.35, w ostatni dzień z Dubrownika wylot 18.30 w RZ 23.45.
Daje to wtedy faktycznie 4 dni, a nie 2 dni spędzone na lotniskach :roll: Ale to tylko takie moje fantazje życzeniowe, jak będzie to się okaże, na razie data to jedyna informacja, jaką posiadam, wszystkiego dowiem się do 3 tygodni :wink:

A Ty widzę, że lecisz podbijać Grecję, dziewczyny z Wami czy sam z żoną ? :mrgreen:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 16.01.2019 04:37

To i tak dobrze że z Rzeszowa Was zabierają, bo myślałem że będziecie musieli dojechać np do W-wy, sam jestem ciekawy jak Wam się te loty poukładają, czy to będzie cztery dni :D czy dwa :?
My oczywiście z dziewczynami lecimy :D
To One najbardziej napierały na ten wylot :D
Raz coś tam rzuciłem jakieś hasło że może by gdzieś polecieć i koniec :wink:
My mamy wylot o szóstej z Krakowa czyli jak wszystko dobrze pójdzie to cały dzień na naszą korzyść :mrgreen: :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15683
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.01.2019 09:48

lotnikwsk napisał(a):My mamy wylot o szóstej z Krakowa czyli jak wszystko dobrze pójdzie to cały dzień na naszą korzyść :mrgreen: :wink:
A Ty gdzie i kiedy się wybierasz samolotem, bo chyba nie widziałam lub nie zakodowałam?
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 16.01.2019 11:10

piekara114 napisał(a):
lotnikwsk napisał(a):My mamy wylot o szóstej z Krakowa czyli jak wszystko dobrze pójdzie to cały dzień na naszą korzyść :mrgreen: :wink:
A Ty gdzie i kiedy się wybierasz samolotem, bo chyba nie widziałam lub nie zakodowałam?

A na PW to kto Ci gitarę zawracał :mrgreen: :mrgreen:
ale to był okres świąteczny to masz wybaczone :D :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15683
Dołączył(a): 30.06.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 16.01.2019 12:34

:lol: :lol: A ja myślałam, że o jakimś feryjnym terminie piszecie :lol: :lol:
U nas ferie już na całego... wczoraj przez większą część dnia śnieg, śnieg i zadymki z mocnym wiatrem, wieczorem robi się mokro, a dziś rano najnormalniejszy deszcz pada, a niektóre ulice zamieniły się w potoki przy krawężnikach....
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 16.01.2019 13:07

U nas na ferie to się chyba nie doczeka :mrgreen:
gdzieś tam na samym końcu :cry:
Tutaj tak samo wszędzie woda :evil: masakra
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.01.2019 21:57

No ja też już wyczekuje tych ferii, z 3-4 dni urlopu trzeba wziąć i muszę gdzieś w góry odreagować ujowy początek roku... Ale gdzie tu do 19 lutego :evil:
A w które góry, to się zobaczy, chcielibyśmy do Kościeliska, lubimy patrzeć na Tatry, ale póki co ceny odstraszają, zadecydujemy pewnie z 3 dni przed jeśli będzie cos taniej, a jak nie to nasze kochane Biesy :wink:
agata26061
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3616
Dołączył(a): 04.07.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) agata26061 » 16.01.2019 22:00

Wiola, póki co się zaznaczam, że jestem...
Tyle stron, a ja dopiero docieram do Twojej relacji... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Masakra... Ale wszystko przez to, że rzadko zaglądam ostatnio na forum.... :oops:
Zostawiam ślad i wracam do pierwszej strony, żeby nadrobić. Nie mogę się doczekać Waszych przygód
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.01.2019 22:56

Agata nic ciekawego, moje rozwlekanie, którego miało nie być, no ale nie umiem inaczej :lool: plus pare widoczków :wink: Ale super, że jesteś, zapraszam :smo: Niedługo wylądujemy na Hvarze :wink:

Co do zaglądania, też miałam taki okres jesienią, że rzadko nawet czytałam :roll:
Ale już nakręcam się na kolejne wyjazdy, także troszkę mnie tu więcej :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 16.01.2019 23:05

wiolek_lp napisał(a):chcielibyśmy do Kościeliska, lubimy patrzeć na Tatry, ale póki co ceny odstraszają,

Dlaczego odstraszają? to jakie są tam ceny?
My jeździmy do Toporowej Cyrchli albo do Murzasichle :D
Tam ceny są chyba fajne :roll:
np. 100 zeta za noc za czwórkę, to chyba nie dużo :?
a widoki też fajne, no i Zakopane z góry widać :wink:
corrina
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 757
Dołączył(a): 09.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) corrina » 16.01.2019 23:06

wiolek_lp napisał(a):Agata nic ciekawego, moje rozwlekanie, którego miało nie być, no ale nie umiem inaczej :lool: plus pare widoczków :wink: Ale super, że jesteś, zapraszam :smo: Niedługo wylądujemy na Hvarze :wink:


A ja się nie zgodzę, jest ciekawie i to bardzo! :D
Zachęcająco pokazujesz Korcule, będzie czekać na mojej liście, aż przyjdzie jej dzień... :lol:
A tymczasem dawaj już ten Hvar, bo doczekać się nie mogę :mrgreen: To w sumie dzięki Tobie wylądowałam tam, a nawet w tym samym miejscu, miesiąc później :lol: :hearts: :hearts:
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 16.01.2019 23:26

lotnikwsk napisał(a):
wiolek_lp napisał(a):chcielibyśmy do Kościeliska, lubimy patrzeć na Tatry, ale póki co ceny odstraszają,

Dlaczego odstraszają? to jakie są tam ceny?
My jeździmy do Toporowej Cyrchli albo do Murzasichle :D
Tam ceny są chyba fajne :roll:
np. 100 zeta za noc za czwórkę, to chyba nie dużo :?
a widoki też fajne, no i Zakopane z góry widać :wink:

100 to jak za darmo ! Ale to chyba pokój ? My zawsze szukamy jakiegoś apartamentu z kuchnią, raz, 2 razy idziemy zjeść w miasto, a reszte gotujemy sami, takż kuchnie musimy mieć nie ogólnodostępną, tylko całkowicie naszą :wink: W zeszłym roku w marcu mieliśmy fajny app za ok. 560 zł za 4 noce ! Ale to było w marcu, więc poza sezonem i z promocją 3 + 1 noc gratis.
Teraz jak patrzę na ceny, to za 3 noce wołają sobie od 850 zł. A ja nie mam ochoty dać więcej niż 200 za noc :wink: Także poczekam, 2 lata temu zaraz przed majówką też udało się zarezerwować fajny app, po dużo niższej cenie, pewnie im "nie zszed" :wink:

corrina napisał(a):A ja się nie zgodzę, jest ciekawie i to bardzo! :D
Zachęcająco pokazujesz Korcule, będzie czekać na mojej liście, aż przyjdzie jej dzień... :lol:
A tymczasem dawaj już ten Hvar, bo doczekać się nie mogę :mrgreen: To w sumie dzięki Tobie wylądowałam tam, a nawet w tym samym miejscu, miesiąc później :lol: :hearts: :hearts:


Kochana :hearts: Ale Ty, to mnie musisz wysłuchiwać czy raczej "wyczytywać" na codzień, także przyzwyczajona jesteś :lool:
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1780
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 17.01.2019 09:21

wiolek_lp napisał(a):No ja też już wyczekuje tych ferii, z 3-4 dni urlopu trzeba wziąć i muszę gdzieś w góry odreagować ujowy początek roku... Ale gdzie tu do 19 lutego :evil:
A w które góry, to się zobaczy, chcielibyśmy do Kościeliska, lubimy patrzeć na Tatry, ale póki co ceny odstraszają, zadecydujemy pewnie z 3 dni przed jeśli będzie cos taniej, a jak nie to nasze kochane Biesy :wink:

Skoro jest zima, to w góry pojechałbym sobie na narty, natomiast latem pochodzić po górach (można powiedzieć, że nie byliśmy nigdy w górach, nie licząc epizodów z dzieciństwa).
A jeszcze trzeba dojechać, Wy macie sporo bliżej. Dlatego myślę, że narty dla mnie, to jednak nie w tym życiu, dla nas taki 3-dniowy wypad w góry zimą na narty to połowa chorwackiego budżetu. Mamy obecnie ferie, zimy co prawda nie ma za oknem ale za to 70km od domu jest ośrodek narciarski, więc w zasadzie nie powinienem narzekać :D.
wiolek_lp
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1713
Dołączył(a): 20.02.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) wiolek_lp » 17.01.2019 09:31

Trajgul napisał(a):Skoro jest zima, to w góry pojechałbym sobie na narty, natomiast latem pochodzić po górach (można powiedzieć, że nie byliśmy nigdy w górach, nie licząc epizodów z dzieciństwa).
A jeszcze trzeba dojechać, Wy macie sporo bliżej. Dlatego myślę, że narty dla mnie, to jednak nie w tym życiu, dla nas taki 3-dniowy wypad w góry zimą na narty to połowa chorwackiego budżetu. Mamy obecnie ferie, zimy co prawda nie ma za oknem ale za to 70km od domu jest ośrodek narciarski, więc w zasadzie nie powinienem narzekać :D.


Oj chciało by się na narty, ale tak jak mówisz to połowa budżetu do Cro, póki co nas nie stać :wink:
Poza tym ja jeżdżę na nartach, a raczej ostatnie lata które jeździłam, przerzuciłam się na snowboard :hearts: ale Rafał i chłopaki nie potrafią 8) W zeszłym roku byliśmy ledwie 2 razy na stoku, lotnikwsk tam u ciebie :wink: pożyczyliśmy dechy, i młodzi z R. coś tam kombinowali, spodobało im się, ale myślę, że dopiero w okolicach 4 klasy będę wysyłać ich na obozy, niech ktoś ich nauczy :twisted:
Więc w góry jeździmy pochodzić tak delikatnie, jakaś Rusinowa Polana i Gęsia Szyja, Kościeliska czy Polana Kondratowa, takie miejsca są dla nas "dostępne" w zimie, przy dobrej pogodzie. Uwielbiam widok wysokich gór nawet z dołu, więc takie ferie lepsze niż przesiedziane w domu, a że nowy rok zaczą się dla nas słabo i już jestem nim zmęczona :evil: to już nie mogę się doczekać, żeby gdzieś się ruszyć :wink:

I z dojazdem faktycznie mamy dużo bliżej, w Biesy niewiele ponad 2 godziny, w Tatry bez korków ponad 3, także można jechać :wink:
lotnikwsk
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2214
Dołączył(a): 21.09.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) lotnikwsk » 17.01.2019 09:42

wiolek_lp napisał(a):100 to jak za darmo ! Ale to chyba pokój

Za 100 zeta są dwa pokoje z balkonami, kuchnia rzeczywiście wspólna ale raz to że nikt inny z niej nie korzystał a my w Zakopanem to też gotujemy tyko kawę i herbatę :D
A żeby było ciekawiej to gospodarz po skokach zaprosił nas na drinka (takiego 0.7) :mrgreen:
Okazało się że też jeżdżą do Chorwacji...... no i tematów było że hej :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nasze relacje z podróży



cron
KORCULA + HVAR 2018 TAK ZWYCZAJNIE :D - strona 12
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone