Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Grecja leniwie...

Słowenia, Czarnogóra, Albania, a nawet Grecja, Włochy, Hiszpania, a może Floryda, albo ... Słowacja?
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 03.09.2017 23:21

Miejscowka first class. : D
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.09.2017 00:21

Dzięki za relację :D , jeżeli leniwie - to zawsze na mnie możesz liczyć . . .

Przy kosztach zwróciłem uwagę na ceny przelotów , porównałem też czasy przejazdów + atrakcje "po drodze" i wyszło mi , że jednak pozostanę przy swoim samochodzie , chyba że skusimy się na coś w stylu : przelot samolotem i na miejscu atrakcyjna objazdówka ( wtedy wynajęcie samochodu odpada ) . . . zobaczymy co czas pokaże :wink:

Pozdrawiam
Piotr
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.09.2017 09:57

piekara114 napisał(a):
mysza73 napisał(a):No bilety po 250 pln, nawet kupione w promocji dużo wcześniej, w sezonie wakacyjnym raczej nie masz co liczyć :oczko_usmiech: ,
płacić za wybór miejsca bez sensu, bo i tak dają koło siebie, no chyba że będziesz robić odprawę w ostatniej chwili, to dostaniesz to co zostało :wink:

Do Salonik można ustrzelić, koleżanka miała w marcu taką cenę :D ale za to problem z noclegiem miała i zdecydowała się na Korfu i wróciła zadowolona (ale auto udało jest się tylko na 2 dni wynająć, nie miała szans na tydzień, za późno już było). Niestety tanie linie teraz rozdzielają wspólne rezerwacje z zasady, więc jak chcesz obok siedzieć to nie ma wyjścia, trzeba kupować. Popatrz tutaj i tutaj

No Salonik to nawet nie sprawdzałam, bo jakoś tak mi wyszło, że Grecja to się od Aten zaczyna :oczko_usmiech:

A o tym rozdzielaniu miejsc, to słyszałam :roll:
Ale lecieliśmy w maju do Portugalii i dostaliśmy miejsca razem :mrgreen:
A znajomi lecieli w sierpniu do Rzymu i też razem dostali, więc różnie to bywa :roll:
A poza tym, to jakby mnie rozdzielili, to miałabym święty spokój :lool:

marze_na napisał(a):
piekara114 napisał(a): Może się złamiesz i porzucisz na rok Italię?

Na pewno :D . Dla Chorwacji, Portugalii, Hiszpanii czy Rumuni. Same lazury to za mało, żebym się skusiła na Grecję :mrgreen: .
No weź, jak tylko lazury 8O :roll: ,
przecież tam jest tyle kamieni do oglądania (a Wy jesteście ich miłośnikami przecież :smo: ), a białe domki, a uliczki ... noooo :oczko_usmiech: ,
już Ci ta Italia tak zawróciła w głowie, że nie wiesz co piszesz :smo: ,
a wogóle to długo jeszcze macie zamiar się tam szlajać :?: :evil: :smo:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.09.2017 10:30

mysza73 napisał(a):A o tym rozdzielaniu miejsc, to słyszałam :roll:
Ale lecieliśmy w maju do Portugalii i dostaliśmy miejsca razem :mrgreen:
A znajomi lecieli w sierpniu do Rzymu i też razem dostali, więc różnie to bywa :roll:

System rozdzielania w Ryn. działa od 14.05 (bilety zakupione od tej daty), więc Ty się na pewno na to nie załapałaś. A jak dokupijesz miejsce przy kupnie biletu to jest za połowę ceny w porównaniu co ceny w czasie odprawy (odprawę też skrócili do 4 dni przed wylotem, jeśli lecisz na basic bez żadnych dokupionych usług, więc w domu nie odprawisz się na lot powrotny, jeśli lecisz na więcej niż 4 dni, w Europie to nie problem, gorzej jak poza i musisz roaming w tel. użyć, ceny mogą zabić).

piotrf napisał(a):Dzięki za relację :D , jeżeli leniwie - to zawsze na mnie możesz liczyć . . .

Leniwie też może być ciekawie, bo nudno to nie było, bo w jednym miejscu to nie siedziliśmy...

piotrf napisał(a):Przy kosztach zwróciłem uwagę na ceny przelotów , porównałem też czasy przejazdów + atrakcje "po drodze" i wyszło mi , że jednak pozostanę przy swoim samochodzie
Dla nas z południa różnica jest znaczna, zwłaszcza, że ciekawsze loty to tylko z Wwy, a to już koszt dojazdu i czas działa na niekorzyść samolotu.
Do zobaczenia w kolejnej leniwej relacji, bo pewnie taka będzie...jakoś niedługo pewnie....
piotrf
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrf » 04.09.2017 15:52

Dokładnie tak jak piszesz , zanim dojadę do Wwy - jestem w Serbii :wink:

Pozdrawiam
Piotr
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.09.2017 16:01

piotrf napisał(a):Dokładnie tak jak piszesz , zanim dojadę do Wwy - jestem w Serbii :wink:

Pozdrawiam
Piotr

A dziś na Egonie są niezłe promo na lipiec :wink: ,
no ale ja końcem sierpnia bendem lecieć :roll: :wink:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.09.2017 17:01

No ja o tej porze na na pewno długiego urlopu nie zarezerwuje, kto wie co będzie za 10 miesięcy... No i po za tym, ja to autem jadę...
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.09.2017 17:07

piekara114 napisał(a):No ja o tej porze na na pewno długiego urlopu nie zarezerwuje, kto wie co będzie za 10 miesięcy... No i po za tym, ja to autem jadę...

Oj tam, wydziwiasz :smo: ,
jak już bendem miała bilety, to trzeba będzie pojechać :lool:
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.09.2017 17:50

mysza73 napisał(a):A dziś na Egonie są niezłe promo na lipiec :wink: ,

W zeszłym tygodniu były jeszcze lepsze... :( A ja ciągle pracuję nad małżonkiem... :roll: i chyba jestem coraz bliżej sukcesu.. ;-)
mysza73
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) mysza73 » 04.09.2017 17:54

Mikromir napisał(a):
mysza73 napisał(a):A dziś na Egonie są niezłe promo na lipiec :wink: ,

W zeszłym tygodniu były jeszcze lepsze... :( A ja ciągle pracuję nad małżonkiem... :roll: i chyba jestem coraz bliżej sukcesu.. ;-)
Oooooo, no to zaczynam uważniej obserwować :oczko_usmiech:
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.09.2017 18:13

Danka, a nad jakim regionem pracujesz?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.09.2017 18:41

piekara114 napisał(a):Danka, a nad jakim regionem pracujesz?

Tym razem Peloponez.
Po Rumunii i Bułgarii w tym roku już mi się nie chce jechać tak długo samochodem. A jeśli samolot - to już można dalej... :wink: Mam nadzieję, że mój małżonek da się ostatecznie przekonać.
piekara114
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 04.09.2017 19:12

Tak Was B. i R. wymęczyła?
Mikromir
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mikromir » 04.09.2017 19:33

piekara114 napisał(a):Tak Was B. i R. wymęczyła?

Zwłaszcza R. :oczko_usmiech:
Do R. było jeszcze ok, na miejscu zaplanowaliśmy kilka dni zwiedzania z noclegami w różnych miejscach, więc podróżowaliśmy na spokojnie. Jednak mieliśmy trochę dość jazdy z powrotem z B. przez dwa dni ciurkiem. Jak sobie pomyślałam, że mielibyśmy jechać jeszcze dłużej... hmmm... :roll: Poza tym na Sithonii sama wiesz ile jest do zwiedzania, Riwierę Olimpijską już kiedyś zwiedzaliśmy, plackiem na plaży nie lubimy leżeć, więc padło na Peloponez, gdzie jest co oglądać. A tam mnie małż autem nie zabierze, bo nie. :roll: No i tak sobie właśnie pracuję nad Grecją samolotem. :wink:
Beata W.
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Beata W. » 05.09.2017 07:41

Mikromir napisał(a):
piekara114 napisał(a):Tak Was B. i R. wymęczyła?

Zwłaszcza R. :oczko_usmiech:
Do R. było jeszcze ok, na miejscu zaplanowaliśmy kilka dni zwiedzania z noclegami w różnych miejscach, więc podróżowaliśmy na spokojnie. Jednak mieliśmy trochę dość jazdy z powrotem z B. przez dwa dni ciurkiem. Jak sobie pomyślałam, że mielibyśmy jechać jeszcze dłużej... hmmm... :roll: Poza tym na Sithonii sama wiesz ile jest do zwiedzania, Riwierę Olimpijską już kiedyś zwiedzaliśmy, plackiem na plaży nie lubimy leżeć, więc padło na Peloponez, gdzie jest co oglądać. A tam mnie małż autem nie zabierze, bo nie. :roll: No i tak sobie właśnie pracuję nad Grecją samolotem. :wink:

Apropo Bułgarii samochodem to chyba faktycznie męcząca droga :?: Mają tam chyba dość kiepskie drogi :?: Bo jak patrzyłam na Bułgarię chyba w okolicy ferii to jakoś strasznie długi czas dojazdu mi pokazywał googl i odpuściłam.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Jak nie Chorwacja to ... ???