Chorwacja Online..........odkryj Chorwację na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
tomicki
Plażowicz

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomicki » 18.05.2008 08:32

A czy ktoś może polecić jakieś noclegi wzdłuż autostrady do Splitu, na odcinku od Ogulina do Gospica? Najlepiej w prywatnej kwaterze, dla 4 osób - dwóch dorosłych i dwójki berbeci.
MATii
Turysta

Nieprzeczytany postnapisał(a) MATii » 22.05.2008 21:02

Ja mam pytanie czy ktos ma do polecenia jakis nocleg jakos nie daleko wiednia chcielibysmy troszke zwiedzic wiedeń jadac do chorwacji. :roll:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 22.05.2008 21:24

Coś w bardziej ludzkich cenach jak na Wiedeń poszukaj na:
www.etaphotel.com/etaphotel/fichehotel/ ... otel.shtml
www.hostels.com/vienna
zauroczona
Croentuzjasta

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 06.07.2008 10:48

mariusz29 napisał(a):Czechy, Mikulov dwukrotnie spałem tutaj i nie zawiodłem się:
http://www.mbzm.cz/index.php
W cenie zawsze dobre śniadanko, wino na głowę i czasami widok na wzgórze zamkowe.
Za pierwszym razem również pojechałem tam z polecenia znajomego i nie zawiodłem się :)

Potwierdzam, ten nocleg i ja gorąco polecam - korzystałam dwukrotnie i zawsze z pozytywnymi wrażeniami!
alechandro
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) alechandro » 08.07.2008 09:34

MariuszLo napisał(a):A ja w znalazłem takie piękne miejsce (blisko Krapiny)

http://www.vuglec-breg.hr/eng/index.asp

Pisałem już o nim (jest tam też trochę zdjęć). Naprawdę polecam :)

https://www.cro.pl/forum/viewtopic.php?t=17492&highlight=

Czy możesz mi opisać jak tam najprościej dojechać bo mam tam rezerwację na 23 lipca...pozdrawiam...
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 12.07.2008 23:22

Pytanie do tych, którzy nocują na Węgrzech. Jak płacić za nocleg? Kartą to pewnie tylko w jakims hotelu. Nie wiem gdzie będziemy spac i za ile, bez sensu jest w Polsce forinty na zapas kupowac. Czy w razie czego euro tez można zapłacić, czy zakotwiczyc sie i bankomatu szukać czy co? :roll:
jamrys
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) jamrys » 13.07.2008 06:47

a ja po prostu przesypiam sie na parkingu i po paru godzinach dalej w drogę
Kevlar
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) Kevlar » 13.07.2008 07:06

Ja też jestem tego zdania że lepiej przespać się godzinę czy dwie na parkingu w samochodzie niż marnować całą noc na nocleg w hotelu.
No ale nie wykluczone że kiedyś zmienię zdanie. W końcu to lat przybywa a nie ubywa.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2008 09:02

ita napisał(a):Pytanie do tych, którzy nocują na Węgrzech. Jak płacić za nocleg? Kartą to pewnie tylko w jakims hotelu....

Niekoniecznie tylko w hotelu.
Wszędzie tam gdzie je po prostu akceptują
Gorzej z kwaterkami u kogoś w domu.
W razie problemów zawsze w pobliżu jakiś bankomat trafisz, biorąc pod uwagę, że wiekszość noclegów tranzytowych na Węgrzech bierze się na odcinku Lenti-Letenye - czyli problemów z kasą ze ściany nie ma :wink:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2008 09:04

Kevlar napisał(a):....ale nie wykluczone że kiedyś zmienię zdanie. W końcu to lat przybywa a nie ubywa.

Zmienisz 8) nawet moge się o wiadro wódki założyć :lol:
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 13.07.2008 09:54

ita napisał(a):Pytanie do tych, którzy nocują na Węgrzech. Jak płacić za nocleg? Kartą to pewnie tylko w jakims hotelu. Nie wiem gdzie będziemy spac i za ile, bez sensu jest w Polsce forinty na zapas kupowac. Czy w razie czego euro tez można zapłacić, czy zakotwiczyc sie i bankomatu szukać czy co? :roll:

w miniony wtorek wracając z CRO spaliśmy w motelu 15 km przed Bratysławą.
Płaciliśmy w euro.
W tamtym roku nad Balatonem prywatny dom - też euro. :D
ita
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) ita » 13.07.2008 10:26

Kevlar napisał(a):Ja też jestem tego zdania że lepiej przespać się godzinę czy dwie na parkingu w samochodzie niż marnować całą noc na nocleg w hotelu.
No ale nie wykluczone że kiedyś zmienię zdanie. W końcu to lat przybywa a nie ubywa.

z 2 dzieci kimnąć się godzinę czy dwie po drodze? :roll: powodzenia

dziekuję za odpowiedzi. Będę miała euro a w razie czego będę szukac ściany :wink:
hellraider
Globtroter

Nieprzeczytany postnapisał(a) hellraider » 13.07.2008 10:31

Witam ... jeśli możesz to podaj namiary na ten motel 15 km przed Bratysławą . Aha i jeszcze sie zastanawiam czy 15 km przed Bratysławą liczyć od strony Chorwacji ? Bo jeśli tak to wypada ten motel na Węgrzech a jak 15 km przed Bratysławą od strony Polski to na Słowacji . Proszę o namiar bo za kilka dni wyjazd i szukam czegoś na nocleg dla rodzinki 2+2 .
Pozdrawiam
krakusowa
Cromaniak

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakusowa » 13.07.2008 11:11

hellraider napisał(a):Witam ... jeśli możesz to podaj namiary na ten motel 15 km przed Bratysławą . Aha i jeszcze sie zastanawiam czy 15 km przed Bratysławą liczyć od strony Chorwacji ? Bo jeśli tak to wypada ten motel na Węgrzech a jak 15 km przed Bratysławą od strony Polski to na Słowacji . Proszę o namiar bo za kilka dni wyjazd i szukam czegoś na nocleg dla rodzinki 2+2 .
Pozdrawiam

Witaj
Motel NET.T jest 15 km przed Bratysławą na Węgrzech.
Mosonmagyaróvar, Kólcsey u.4
e-mail: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
tel. 0036 96 576-796
800 m od wjazdu na autostradę Budapest-Wien przy drodze nr 65
Na ulotce nie ma strony www
Pokój 4 osobowy 52euro, może być śniadanie 3 euro od osoby
pokoje schludne, bez przepychu, poproś o pokój od strony podwórka, bo jadące tiry trochę dają w kość :twisted:
parking monitorowany.
My trafiliśmy tam troche przez przypadek o 2 w nocy, motel jest dobrze oznaczony, oświetlony, znajduje sie przy skrzyżowaniu ze światłami.
Obsługa zna język angielski i niemiecki :D co nie jest bez znaczenia.
Rano okazało się, że w tej miejscowości jest bardzo dużo pensjonatów, prywatnych pokoi, moteli itp. My wzięlismy pierwszy z brzegu, kilka wcześniej spotkanych, mimo informacji 24h - zamknięte na głucho :cry:
pozdrawiam
lubczyk38
Odkrywca

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 16.07.2008 12:53

na przełomie czerwca i lipca b.r wypróbowałam nocleg w www.oekotel.com,
zarówno w Austrii koło Grazu ( 20 euro od osoby ze śniadaniem)- dzieci do 12 roku w pokoju rodzinnym nie płacą, a w powrotnej drodze w Budapeszcie ( 15 euro od osoby ze śniadaniem i jeszcze lepsze warunki, bo hotel oddany w tym roku).Polecam naprawdę siec tych hoteli , bo dla mojej rodzinki ( 2+ dziecko 11 lat) sprawdziły się świetnie.
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Serwis Cro.pl Chorwacja Online wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja serwisu Cro.pl Chorwacja Online nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

chorwacja online - cro.pl 1999-2019