Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 16.01.2009 20:26

Czy możecie polecić jakiś nocleg przed Brnem?
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 17.01.2009 10:40

Czy moglibyście polecić jakiś nocleg w Czechcach, ale przed Brnem lub na samej granicy z Polską?
jorgus111
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3080
Dołączył(a): 08.01.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) jorgus111 » 17.01.2009 10:54

izabell napisał(a):lub na samej granicy z Polską?


Wyszukane w googlach :wink:
izabell
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 16.01.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) izabell » 17.01.2009 12:18

Dzięki za pomoc :) Chciałam coś z polecenia, ale już po temacie, gdyż wreszcie udało mi się znaleźć fajne lokum :)
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007
nocleg w Austrii

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 03.02.2009 19:15

Witam serdecznie szanownych Cromaniaków, w czerwcu organizuję wyprawę na Riviere Makarską, jedzie nas w sumie 31 osób i poszukuję pilnie noclegu za Wiedniem ale przed Grazem, coś mi to ciężko idzie, trudno znaleźć za normalne (tak do 35 euro) pieniądze nocleg. Może ktoś z kolegów podpowie coś, proszę tylko nie proponować mi sieci Oekotel. Obleciałem już wszystkie 4 i w żadnym nie ma miejsc, aż w końcu zadzwoniłem i wyjaśniłem tajemnice braku miejsc. To jest tania sieć hoteli i oni w tygodniu mają porezerwowane dla firm dla ich pracowników, dopiero w weekendy mają wolne pokoje, kiedy Ci ludzie jadą do domów. Jeśli w tygodniu komuś uda się tam przenocować to znaczy że jacyś pracownicy maja wolne i nie śpią w pokojach.
agneess
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 161
Dołączył(a): 02.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) agneess » 03.02.2009 22:11

Myślę,że nie mają aż tylu miejsc 31 to dość sporo.Czy oni tam mówią po Polsku?
jacky6
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 893
Dołączył(a): 14.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacky6 » 03.02.2009 22:23


proponuję rozważyć...
ca 2 godziny wcześniej - na Słowacji...
Velky Meder - kąpielisko termalne...
bardzo dużo kwater i apartamentów...
może być trudno z jednorazówką, ale moim zdaniem można jechać nawet w ciemno i nawet przy tak oszałamiającej liczbie osób uda się znaleźć potrzebną ilość dobrej jakości łóżek...
byleby szukać tuż przed zmrokiem...
nawet przy jednorazówce cena nie powinna przekroczyć 25 euro za dwójkę...
częściowo już się "znetowali", ale Ci dostępni w sieci, mają zazwyczaj zajęte, co nie powinno być zniechęcające...
powodzenia...
nic dokładnie nie polecam, bo jest duży wybór...
przypuszczam, że jedziecie z głębi PL, więc na dobre piwko lub winko zdążycie przed snem strudzonych podróżą ku Jadranowi...
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 03.02.2009 22:47

agneess napisał(a):Myślę,że nie mają aż tylu miejsc 31 to dość sporo.Czy oni tam mówią po Polsku?



Miejsc mają mają i to dużo ponad setkę tylko jak już pisałem w tygodniu mają zaklepane przez miejscowe i okoliczne firmy, a wszystko wolne jest w weekend. Po polsku ponoć mówią ale nie zawsze tzn wiesz jak jest akurat w pracy osoba która gaworzy pa polskim to mówią a jak tej osoby nie ma to tylko niemiecki lub angielski i w tych hotelach przed Wiedniem mówią jeszcze po czesku
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 03.02.2009 22:55

jacky6 napisał(a):
proponuję rozważyć...
ca 2 godziny wcześniej - na Słowacji...
Velky Meder - kąpielisko termalne...
bardzo dużo kwater i apartamentów...
może być trudno z jednorazówką, ale moim zdaniem można jechać nawet w ciemno i nawet przy tak oszałamiającej liczbie osób uda się znaleźć potrzebną ilość dobrej jakości łóżek...
byleby szukać tuż przed zmrokiem...
nawet przy jednorazówce cena nie powinna przekroczyć 25 euro za dwójkę...
częściowo już się "znetowali", ale Ci dostępni w sieci, mają zazwyczaj zajęte, co nie powinno być zniechęcające...
powodzenia...
nic dokładnie nie polecam, bo jest duży wybór...
przypuszczam, że jedziecie z głębi PL, więc na dobre piwko lub winko zdążycie przed snem strudzonych podróżą ku Jadranowi...



Dzięki za podpowiedź ale nie jadę przez Słowację tylko Czechy - Cieszyn - Brno - Mikulow - Wiedeń.
A druga podpowiedź kolego my jedziemy na urlop z małymi dziećmi po 3 - 5 latek, ja sam mogę nawet do Dubrownika spróbować pociągnąć ale nie będę terroryzował tych naszych maleństw. My się musimy zatrzymać dzieciaki muszą wyprostować kości, zjeść coś normalnie przy stole a nie w czasie jazdy w samochodzie, itd. Dzięki za szczere chęci ale ja tę trasę znam bardzo dobrze, przemierzam ją co roku tyle tylko że w mniejszym gronie i nie było problemu ze znalezieniem noclegu. teraz towarzystwo się zebrało i musimy wszyscy się pomieścić. Jeszcze raz dzięki, pozdrawiam
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 04.02.2009 13:38

To niezły cyrk w tak licznym konwoju się szykuje...czekamy na relację po powrocie :wink:
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 04.02.2009 13:44

hepik napisał(a):To niezły cyrk w tak licznym konwoju się szykuje...czekamy na relację po powrocie :wink:



Oj nie będzie źle w tym cyrku pojedzie tylko 9 autek, ale za to cały apartamentowiec w Krvavicy będzie nasz, ależ się Wlado już cieszy ! A relacja na pewno będzie będę chciał się pochwalić jak udało mi się zorganizować taka wyprawę.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107680
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 04.02.2009 13:54

jak501 napisał(a): A relacja na pewno będzie będę chciał się pochwalić jak udało mi się zorganizować taka wyprawę.


A więc "trzymam za słowo" i już dziś zapisuję się do czytelni :lol: :papa:
arturo72
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 269
Dołączył(a): 08.01.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) arturo72 » 04.02.2009 20:54

Janusz Bajcer napisał(a):
jak501 napisał(a): A relacja na pewno będzie będę chciał się pochwalić jak udało mi się zorganizować taka wyprawę.


A więc "trzymam za słowo" i już dziś zapisuję się do czytelni :lol: :papa:


ja też zapisuje się do czytelni a i przy okazji nabiłem sobie licznik ;)
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 05.02.2009 01:18

31 osób !! Matko i córko... Życzę, żeby nie zawiedli. Z doświadczenia wiem, że tak duża grupa się do wyjazdu wykrusza i potem trzeba więcej płacić za nocleg, albo szukać kogoś na gwałt ;-)
jak501
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 200
Dołączył(a): 09.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) jak501 » 05.02.2009 21:54

spoko wybieram poważne osoby a i zaliczki na nocleg już wysłane, więc teraz to już im będzie zależeć aby jechać
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone