Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy

Którędy jechać? Ile zajmuje pokonanie trasy? Na jakich odcinkach drogi są płatne? Gdzie przekraczać granice? Nocować po drodze czy nie? A jeśli tak, to gdzie? Co zabrać w podróż, na co uważać, jak się zachowywać, jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Gdzie nie warto tankować i co z LPG.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
djcygan
Podróżnik
Avatar użytkownika
Posty: 18
Dołączył(a): 15.01.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) djcygan » 06.02.2009 02:49

Wszystko jeszcze możliwe,wysoki kurs EURO nie zachęca i Chorwacjia przestaje być tania.Pozdrawiam :!:
anngella2
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.02.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) anngella2 » 06.02.2009 13:12

Spokojnie; do lata jeszcze trochę czasu :) wszystko może sie zmienić, ja narazie marzę o wakacjach w Cro po 5 latach i jestem pełna nadziei,że nam się uda! Marzenia się spełniają :) Pozdrawiam serdecznie :)
Ela50
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 101
Dołączył(a): 13.05.2008
Szukam noclego przed Zagrzebiem lub za Zagrzebiem zjeżdżając

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ela50 » 21.02.2009 15:01

W tym roku mamy zamiar jechać na południe Dalmacji przez BiH. Czy ktoś mógłby polecić jakiś nocleg przed Zarzgebiem zjeżdżając z autostrady A4 lub za Zagrzebiem zjeżdżając z autostrady A3
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: Szukam noclego przed Zagrzebiem lub za Zagrzebiem zjeżdż

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 21.02.2009 20:31

Ela50 napisał(a):W tym roku mamy zamiar jechać na południe Dalmacji przez BiH. Czy ktoś mógłby polecić jakiś nocleg przed Zarzgebiem zjeżdżając z autostrady A4 lub za Zagrzebiem zjeżdżając z autostrady A3

Tu coś jest na ten temat.
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009
Nocleg między Bratisławą a Grazem

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 17.03.2009 16:28

Witam a mi potrzebny jakis niedrogi nocleg miedzy tymi miastami pzdrawiam
adusia
Globtroter
Posty: 53
Dołączył(a): 13.03.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) adusia » 17.03.2009 16:32

Juliaanna napisał(a):Witam.
Czy polecacie jakieś inne hotele w okolicy Graz jako alternatywa dla OEKOTEL?

O wlasnie ja tez jestem tego wlasnie ciekawa pozdrawiam
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 10.04.2009 23:06

Bo mnie zaraz zaleje. Pomóżcie, żeby do tego nie doszło.
Szukam czegoś pomiędzy Budapesztem a Balatonem, najlepiej bliżej tego pierwszego.

W tym roku mam zwiedzanie Budapesztu, więc zaraz potem chcę się kimnąć a do Balatonu jeszcze trochę trzeba jechać. Wymyśliłem sobie więc nocleg zaraz za Budapesztem i jak już myślałem, że wybiorę pensjonat Domino w Szekesvehervar to okazało się, że właściciel nie jest skory do kontaktów. Jak wchodzę na strony bratanków z noclegami, to albo są po węgiersku, albo ceny z dupy, albo trzeba najpierw zarezerwować, żeby się dowiedzieć jaka jest cena, albo strona nieaktualna, albo nie jest podane jak traktują dzieci i takie tam. W Chorwacji co roku nie mam problemów a na Węgrzech tragedia. Dodam tylko, że będę z dziećmi i zwiedzanie Budapesztu możemy skończyć nawet o 22giej, więc opcja w ciemno odpada... Forum przewertowałem i też nic.

Ktoś już gdzieś był w okolicach i ma rozeznanie ?
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 11.04.2009 07:32

Nie musisz szukać noclegu za Budapesztem (bo rozumię, że "za" to chodzi o to żeby nie za drogo było).
Wejdź na: www.hostele.pl i świat stoi przed Tobą otworem :lol:
Masz tam wykaz hoteli, hosteli i tanich pensjonatów na każdą kieszeń.
W Budapeszcie nawet w ok. 10 euro/osoba co jak na stolicę przystało tanio jak barszcz.
Warunki rezerwacji proste jak budowa cepa - zaliczka (płatna kartą lub przelewem) to tylko 10 % kwoty, czyli przy jednym noclegu tranzytowym "aż" w okolicach 5 ojro :lol:
Stronka całkiem przyjemna i dużo pomogła mi w tym roku ze znalezieniem fajnych namiarów na lokale.
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 11.04.2009 17:27

Crokuski - czy kempingi odpadają?
zauroczona
Croentuzjasta
Posty: 227
Dołączył(a): 20.04.2008
Re: Szukam noclego przed Zagrzebiem lub za Zagrzebiem zjeżdż

Nieprzeczytany postnapisał(a) zauroczona » 11.04.2009 18:14

Ela50 napisał(a):W tym roku mamy zamiar jechać na południe Dalmacji przez BiH. Czy ktoś mógłby polecić jakiś nocleg przed Zarzgebiem zjeżdżając z autostrady A4 lub za Zagrzebiem zjeżdżając z autostrady A3


Witaj Elu50,
A w jakim czasie chcecie z Ełku pokonać tę trasę? W dwa dni z jednym noclegiem? Pytam, bo jeździlismy dwukrotnie do Cro: raz przez Austrię i raz przez zachodnie Węgry słynną trasą 68. Przez BiH wydawało nam się zbyt daleko od nas i za kiepskie drogi. Może jestesmy zbyt ostrożni w planowaniu podróży i warto zweryfikować swoje plany tegorocznej trasy.
DarioG
Croentuzjasta
Posty: 134
Dołączył(a): 13.02.2008
a wlasnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) DarioG » 14.04.2009 11:33

JacYamaha napisał(a):Crokuski - czy kempingi odpadają?


A właśnie ... łatwo i przyjemnie w namiociku, najważniejsze - tanio. A i dla dzieciaczków przygoda. Macie może jakieś doświadczenia w tej materii ?
lubczyk38
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 113
Dołączył(a): 17.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) lubczyk38 » 14.04.2009 14:10

Crokuski polecam Oekotel na przedmieściach Budapesztu - cena tańsza niż w Austrii, a i nowszy hotel.Byłam, sprawdziłam w zeszłym roku
www.oekotel.com
Vjetar
Legenda
Avatar użytkownika
Posty: 45308
Dołączył(a): 04.06.2008
Re: a wlasnie

Nieprzeczytany postnapisał(a) Vjetar » 15.04.2009 07:41

DarioG napisał(a):
JacYamaha napisał(a):Crokuski - czy kempingi odpadają?


A właśnie ... łatwo i przyjemnie w namiociku, najważniejsze - tanio. A i dla dzieciaczków przygoda. Macie może jakieś doświadczenia w tej materii ?


Mieliśmy przystanek na zwiedzanie Budapesztu - nazwa i link do kampingu w mojej relacji
Crokuski
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 273
Dołączył(a): 09.05.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) Crokuski » 20.04.2009 21:14

Nadrabiam zaległości.

Piotrek, dzięki za namiary, będę wertował. Martwi mnie tylko że ta strona jest automatem i znowu nie wiadomo jak zapytać, np. czy 5letni chłopiec to person, czy jeszcze nie person ;-)

JacYamaha, kempingi odpadają niestety. Może kiedyś, bo mnie nachodzi, ale jak maluchy podrosną.

Lubczyk38 bardzo fajna propozycja. Wysłałem do Oekotelu pytanie, co z dziećmi i zobaczymy co odpowiedzą.

Jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedzi.
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 20.04.2009 21:30

Crokuski napisał(a):.... Martwi mnie tylko że ta strona jest automatem i znowu nie wiadomo jak zapytać, np. czy 5letni chłopiec to person, czy jeszcze nie person ;-)......

Nic tam nie jest automatem poza systemem rezerwacji ;-)
Kliknij na "kontakt" i masz namiar na gg, skypa, mejla, komórke do polskiego przedstawiciela zadzwoń jak masz jakąś wątpliwość i po sprawie.
Ale generalnie jest jedna zasada - nie ma znaczenia ile lat ma "person" tylko czy zajmuje "swoje" wyrko czy nie
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Samochodem - trasy, noclegi, przepisy, uwagi



cron
Gdzie spać w drodze do HR i z powrotem; polecamy i odradzamy - strona ...
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone