Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokąd na wakacje 2015

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Czeki
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 110
Dołączył(a): 17.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Czeki » 30.06.2015 13:34

syla73 napisał(a):jakby co piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)


Luzik przyjeżdzając rano na wybrzeże znajdziesz lokum jakie Was interesuje, ja też jadę w ciemno dopiero drugi raz. Za pierwszym razem w Pakostane szukaliśmy godzinkę i troszkę dłużej w Primosten.
syla73
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 16.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) syla73 » 30.06.2015 14:00

Czeki napisał(a):
syla73 napisał(a):jakby co piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)


Luzik przyjeżdzając rano na wybrzeże znajdziesz lokum jakie Was interesuje, ja też jadę w ciemno dopiero drugi raz. Za pierwszym razem w Pakostane szukaliśmy godzinkę i troszkę dłużej w Primosten.


a kiedy jedziesz? w sierpniu?
jak jechaliśmy w czerwcu to nigdy nie rezerwowaliśmy, ale teraz trochę się boję, a te apartamenty które zostały to cena powalają... :?
kakarroto
Plażowicz
Posty: 5
Dołączył(a): 01.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kakarroto » 01.07.2015 08:32

Hej, może i ja zapytam :)
Wybieramy się około 6-7 lipca do Chorwacji, grupa znajomych (6-8 osób - 2 samochody). Większość 1 raz.
Ja przez ostatnie 3 lata lądowałem w Vinisce,Marina,Makarska.
Jaki rejon, miejscowość byście zaproponowali na ten rok? Po przeczytaniu kilku komentarzy, wpadła mi miejscowość Podgora, co o tym myślicie? Wiadomo, szukamy miejsca, gdzie nie tylko w dzień będzie co robić, gdzie wyjść :)
Jeżeli ktoś ma ciekawą kwaterę to proszę o jakiś kontakt. Kwatera nie musi być zaraz obok morza (no ale też nie w szarym polu :D)
Dzięki z góry :)
eithel
Autostopowicz
Avatar użytkownika
Posty: 1
Dołączył(a): 05.07.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) eithel » 05.07.2015 21:42

WojtekW napisał(a):Wybieram się w sierpniu na wczasy dziesięciodniowe. Szukam apartamentu 2+2 na Pagu lub w okolicach Zadaru (Pakostane również wchodzi w rachubę). Jeśli jest ktoś chętny podzielić się namiarami, będę wdzięczny.




Polecam wakacje w miejscowości Pag (kilka km od Zadaru) na wyspie Pag. W zeszłym roku pojechałam tam z mężem w ciemno i nie żałuję. Piękne, urokliwe stare miasto, prywatna plaża dzięki właścicielce biura turystycznego (znajdującego się w Pagu właśnie) perla.hr pani Beacie, która jest POLKĄ. Ta wspaniała istota zapewniła nam nocleg w apartamencie z salonem, sypialnią, wyposażonym aneksem kuchennym i tarasem przez cały budynek oraz prywatną plażą za (uwaga!) 32 euro!
Widoki i wrażenia niezapomniane. Polecam!
Załączniki:
P1140230.JPG
P1140132.JPG
P1140024.JPG
dalrid
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 07.07.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dalrid » 08.07.2015 08:37

eithel napisał(a):
WojtekW napisał(a):Wybieram się w sierpniu na wczasy dziesięciodniowe. Szukam apartamentu 2+2 na Pagu lub w okolicach Zadaru (Pakostane również wchodzi w rachubę). Jeśli jest ktoś chętny podzielić się namiarami, będę wdzięczny.




Polecam wakacje w miejscowości Pag (kilka km od Zadaru) na wyspie Pag. W zeszłym roku pojechałam tam z mężem w ciemno i nie żałuję. Piękne, urokliwe stare miasto, prywatna plaża dzięki właścicielce biura turystycznego (znajdującego się w Pagu właśnie) perla.hr pani Beacie, która jest POLKĄ. Ta wspaniała istota zapewniła nam nocleg w apartamencie z salonem, sypialnią, wyposażonym aneksem kuchennym i tarasem przez cały budynek oraz prywatną plażą za (uwaga!) 32 euro!
Widoki i wrażenia niezapomniane. Polecam!



Czy to biuro ma jakiś adres www/mail, może jakiś telefon ?
daga_00
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 08.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) daga_00 » 08.07.2015 09:18

Witam.

Ja również wybieram się na wczasy do Chorwacji. Jedziemy w 3 osoby dorosłe plus 1 dziecko 5 lat. Nie jesteśmy ukierunkowani na jakąś konkretną miejscowość.. fajnie jakby się udało z plażą piaszczystą lub żwirową... ja myślę o okolicach Splitu. Zastanawiam się czy znajdziemy nocleg bez problemu, jeśli pojedziemy w ciemno? Planowany czas pobytu od 27.07 do 5.08. Interesuje nas jakiś apartament/studio: pokój z kuchnia i wc plus dodatkowa sypialnia :) jedzie z nami Teściu, to żeby miał swoje miejsce do spania ;) Zastanawiam się jakich cen się mogę spodziewać za taki apartament bo jednak nasz urlop wypada w wysokim sezonie. Na internecie te ceny są bardzo różne. Jeśli macie coś poleconego to proszę info na meila :) i dzięki za pomoc :) adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
karol74
Autostopowicz
Posty: 2
Dołączył(a): 12.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) karol74 » 13.07.2015 19:46

Witam , spontanicznie wyjeżdżamy w piątek do Chorwacji (pierwszy raz) ,2 dorosłych, 3 dzieci, chcielibyśmy ulokować się na Krk , lub w ok. Crikvenicy..wiem że mało czasu ale może ma ktoś jakieś fajne namiary...z góry dziękuję i pozdrawiam...
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 13.07.2015 20:38

Czeki napisał(a):
syla73 napisał(a):jakby co piszcie na maila adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl :)

Dzień dobry, jako że jestem tu nowa (i zielona w tematach Chorwacji), bardzo proszę o pomoc przy wyborze miejsca docelowego oraz kwatery (apartament, domek). Wybieramy się do Chorwacji pierwszy raz, wyjeżdżamy 15 lub 16 sierpnia z Polski . Dziękuję bardzo za pomoc
kula67
Turysta
Posty: 14
Dołączył(a): 15.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) kula67 » 15.07.2015 12:08

Witam
Pierwszy raz na forum, zalogowałem się bo mam kilka pytań.
0d 18-07-2015 wybieram się z paczką do Chorwacji na Okrug Donij. Może był ktoś nie dawno tam i poleci mi gdzie najlepiej robić zakupy, do jakiś restauracji się udać, żeby było i nie drogo. Oczywiście też wskaże ktoś fajne plaże dla dzieci (6 latków), nasz apartament będzie się znajdował na "osoje IX". Czytałem forum ale dużo wypowiedzi znalazłem z 2008 roku, może się od tego czasu coś zmieniło.
Z góry dziękuje za pomoc.
Pozdrawiam
Andrzej
amatus1
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2902
Dołączył(a): 25.11.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) amatus1 » 25.07.2015 10:06

Jeśli ktoś z Was szuka fajnej kwatery-apartamentu w cichej i spokojnej okolicy -przedmieścia Rogoznicy to z chęcią polecę miejsce gdzie w tym roku spędziliśmy wakacje:). Super miejsce do wypoczynku jak i świetna pozycja do wieczornych wypadów- m.in w okolicy: Sibenik, Trogir, Split, Krka, Promosten, Kornatii. Info na priv.
mirko
Rezydent
Avatar użytkownika
Posty: 3656
Dołączył(a): 06.04.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) mirko » 25.07.2015 10:24

zaloguj się na cro.pl, aby zobaczyć link
dreadlook
Turysta
Posty: 13
Dołączył(a): 05.04.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) dreadlook » 25.07.2015 10:26

Heja :papa:,
4 studentów szuka miejsca dla siebie w Chorwacji na 7-dniowy wypad. Raczej nie lubimy imprez (wolimy posiedzieć przy grillu, wypić coś w jakimś barze na zewnątrz, na plaży). Chodzi nam o przepiękne widoki i żeby było co tam porobić, nie tylko wylegiwać się na plaży (i tutaj wymagania aby raczej był piasek). Moglibyśmy 2-3 razy wyskoczyć gdzieś do niedalekiej miejscowości pozwiedzać. Jedziemy raczej autem (z okolic Torunia - jakieś rady, wskazówki?). No i cenowo żeby nas miejscowość nie zjadła :mrgreen:
gazu86
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 26.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) gazu86 » 26.07.2015 16:40

Witam,
Poszukuje apartamentu dla 2 osób z klimą, tarasem z widokiem na morze, aneksem kuchennym i najlepiej dostępem do internetu.
Blisko plaży i atrakcji turystycznych. Interesuje mnie Makarska lub okolice 10 noclegów w terminie między 9.08 - 21.08.15.
Proszę o kontakt: adres e-mail widoczny tylko dla zalogowanych na cro.pl
Mr. Smith
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 27.06.2015
Re: Gdzie na wakacje 2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) Mr. Smith » 28.07.2015 19:51

eithel napisał(a):
WojtekW napisał(a):Wybieram się w sierpniu na wczasy dziesięciodniowe. Szukam apartamentu 2+2 na Pagu lub w okolicach Zadaru (Pakostane również wchodzi w rachubę). Jeśli jest ktoś chętny podzielić się namiarami, będę wdzięczny.




Polecam wakacje w miejscowości Pag (kilka km od Zadaru) na wyspie Pag. W zeszłym roku pojechałam tam z mężem w ciemno i nie żałuję. Piękne, urokliwe stare miasto, prywatna plaża dzięki właścicielce biura turystycznego (znajdującego się w Pagu właśnie) perla.hr pani Beacie, która jest POLKĄ. Ta wspaniała istota zapewniła nam nocleg w apartamencie z salonem, sypialnią, wyposażonym aneksem kuchennym i tarasem przez cały budynek oraz prywatną plażą za (uwaga!) 32 euro!
Widoki i wrażenia niezapomniane. Polecam!


Daj koleżanko jakiś namiar.
banek
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 09.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) banek » 09.08.2015 12:31

Witam, za tydzień jadę do miejscowości Tucepi. Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sprawa zabrania ze sobą alkoholu? Ile można wziąć?
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Dokąd na wakacje 2015 - strona 15
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone