Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
migchel
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 07.06.2022 13:31

Garo&Justa napisał(a):Polecam Bratus, plaże ok dla dzieci, Córka jak miała 5 lat pierwszy raz tam była i super.
No i Bratuś to spokojna wioseczka gdzie po godz 17 już wyludnienie się robi


W samym Bratusiu nie mam mozliwosc noclegu na ten moment , jedynie Krvavica , tylko dojscie do Bratusia z Krvavicy tez podobno meczace i strone jak w Breli ..(?)
Trajgul
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1778
Dołączył(a): 26.08.2016

Nieprzeczytany postnapisał(a) Trajgul » 07.06.2022 15:10

migchel napisał(a):A jak z plażami w breli pod kątem dziecka czyli żeby jak najwiecej było płycizny a nie kawałeczek i odrazu głęboko ? Brela jest ok ?

W Breli byłem z niespełna trzylatką, był to nasz pierwszy wypad do Chorwacji i był to strzał w dziesiątkę.
Tu masz trochę Breli z mojej relacji:
reisefieber-t52707-30.html
Garo&Justa
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1053
Dołączył(a): 11.05.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Garo&Justa » 07.06.2022 19:06

migchel napisał(a):
Garo&Justa napisał(a):Polecam Bratus, plaże ok dla dzieci, Córka jak miała 5 lat pierwszy raz tam była i super.
No i Bratuś to spokojna wioseczka gdzie po godz 17 już wyludnienie się robi


W samym Bratusiu nie mam mozliwosc noclegu na ten moment , jedynie Krvavica , tylko dojscie do Bratusia z Krvavicy tez podobno meczace i strone jak w Breli ..(?)

To uważaj, w okolicy plaży w Krvavicy nie ma apartmanów, sama wioska leży na wzgórzu i dojscie to dramat. Zawsze wpółczuliśmy tym ludziom idącym z dziećmi w dół a co dopiero w górę...
Poniżej zaznaczona Krvavica
Załączniki:
K.jpg
migchel
Odkrywca
Posty: 101
Dołączył(a): 19.05.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) migchel » 08.06.2022 12:44

Dzieki !
Brela tez jest na wzgorzu i tez schody i przewyzszenia , czy jest podobnie czy jednak w Krvavicy bedzie znacznie gorzej ?
Pozdrawiam
Asiajoasia
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 24.04.2022

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiajoasia » 11.07.2022 20:25

Witajcie kochani forumowicze :)
Jestem tu nowicjuszką :oops: W tym roku wybieramy się do Zivogoście Porat. Trochę poczytałam na forum. Będę wdzięczna za wszelkie informacje. Interesuje mnie plaża, czy są szanse na jakiś cień, bo szczerze przyznam, że teraz widzę, że w tej części chyba najmniej (bardziej w Blato czy Małej Dubie). Czy na te inne plaże można dojść idąc wzdłuż morza czy tylko dojechać autem (jeśli tak, to czy są tam jakieś parkingi?). Czy w sklepie ogólnospożywczym w Porat można płacić kartą? Którą konobę polecacie... :) I w ogóle wszystko chętnie przeczytam co napiszecie :D
Pozdrawiam, Asia
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Pierwszy raz do Chorwacji, nie wiem dokąd jechać - strona 50
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone