Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Wybór miejscowości - dokąd jechać?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
dekoder
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 01.07.2025

Nieprzeczytany postnapisał(a) dekoder » 12.08.2025 11:28

dids76 napisał(a):
dekoder napisał(a):W kieszeni?

No właśnie gdzie? :sm:


No, w kieszeni.
maslinka
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 15562
Dołączył(a): 02.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) maslinka » 12.08.2025 11:41

dekoder napisał(a):
dids76 napisał(a):
dekoder napisał(a):W kieszeni?

No właśnie gdzie? :sm:


No, w kieszeni.

Pokaż mi damski strój kąpielowy z kieszeniami :mg: Z kąpielówkami-szortami łatwiej.
dekoder
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 01.07.2025

Nieprzeczytany postnapisał(a) dekoder » 12.08.2025 12:02

Kobiety rzeczywiście mają gorzej, ale świat już i na ten problem zaradził :D

https://www.ebay.co.uk/itm/145139080598

Zresztą należy chyba założyć, że swoich rzeczy nie zostawia się na plaży kilometr od miejsca gdzie się pływa.
dids76
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 8242
Dołączył(a): 20.08.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dids76 » 12.08.2025 12:25

Jeden problem z tym gdzie trzymać te 1 euro a drugi że zawsze trzeba mieć tą monetę (rozmieniarek tam raczej nie będzie).
W tym roku byliśmy nad Gardą i większość toalet była płatnych monetami, nie pamiętam 50 centów lub 1 euro. Można było wrzucić więcej ale automat nie wydawał reszty. Tak więc korzystało się z toalety np za 2 euro bo akurat tylko taką monetę się miało w portfelu :zeby:
dekoder
Croentuzjasta
Posty: 189
Dołączył(a): 01.07.2025

Nieprzeczytany postnapisał(a) dekoder » 12.08.2025 12:51

Po prostu warto od czasu do czasu do czas płacić w sklepach, knajpach czy innych miejscach gotówką, wtedy ma się resztę. Nad Gardą, czy w ogóle w Włoszech radzimy sobie kupując w knajpach ekpresso :)
romuald22
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5479
Dołączył(a): 22.03.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) romuald22 » 12.08.2025 13:38

W męskich szortach mam takie kieszonki zapinane - żeby nie wypadło. Żonie w razie czego się da. A co drobnych to zawsze przed wyjazdem kupuję w kantorze trochę "drobniaków" na właśnie takie sytuacje jak toaleta lub prysznic.
Morticia
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 12.08.2025 15:55

dekoder napisał(a):
romuald22 napisał(a):
dekoder napisał(a):Może po to, aby się opłukać ze słonej wody, zwłaszcza kiedy nie wraca się prosto do hotelu czy apartamentu? Sól z wody morskiej nie jest zbyt przyjemna dla skóry i włosów gdy jest gorąco.

Ależ ja to rozumiem. Też lubię się opłukać z soli po kąpieli w słonym morzu. Tylko tutaj ktoś pyta o BEZPŁATNE prysznice. Jak ktoś ma kasę na wakacje i jedzie taki kawał drogi to 1 euro zrobi różnice?


Masz rację nie doczytałem, chociaż jest pewien niuans. Jeśli ktoś by się pytał o bezpłatne prysznice jako takie, potraktować by to można było w kategoriach żenująco-humorystycznych. Pytająca jednak pyta o bezpłatne prysznice pod kątem wrażliwej skóry i konieczności wypłukania się po każdym wyjściu z wody. W ciągu kilku godzin plażowania tych wyjść może być kilka-kilkanaście, więc jeśli prysznic kosztuje np. 1€, to trochę hajsu można wtedy wydać.


W kategoriach żenująco-humorystycznych traktuje wpis użytkownika romuald22
Jak kogoś stać jechać do Chorwacji na wakacje i nie ma 1 euro na luksus??? :la:


A pytanie
To po co się pytać o bezpłatne prysznice? I wchodzić do słonego morza? Nie lepiej nad polskie jeziora?

pozostawię bez odpowiedzi, niech romuald22 dalej się zastanawia, choć jest na nie bardzo prosta odpowiedź.

Jeśli chodzi o bezpłatne i płatne prysznice to już wszystko wiem i dziękuję tym, którzy odpowiedzieli na moje pytania :)
599
Cromaniak
Posty: 724
Dołączył(a): 25.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) 599 » 15.08.2025 12:49

Morticia napisał(a):,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Chciałabym być tam od 8 września, jedziemy tylko we dwoje, jeśli masz jakieś sprawdzone kwatery to podeślij proszę na priv :)

coś tam poszło na priv,
;)
Morticia
Podróżnik
Posty: 29
Dołączył(a): 27.02.2019

Nieprzeczytany postnapisał(a) Morticia » 15.08.2025 21:09

599 napisał(a):
Morticia napisał(a):,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Chciałabym być tam od 8 września, jedziemy tylko we dwoje, jeśli masz jakieś sprawdzone kwatery to podeślij proszę na priv :)

coś tam poszło na priv,
;)


Dziękuję :)
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Wybór miejscowości - dokąd jechać? - strona 139
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2025 Wszystkie prawa zastrzeżone