Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dokąd bez schodów?

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012
Dokąd bez schodów?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 25.05.2023 12:46

Dzień dobry :) Proszę, polećcie mi małą miejscowość na południe od Splitu, w której nie ma, przy dojściu na plażę, wielu schodów. Moje kolano nie podoła :( Dziękuję Wam i pozdrawiam :)
buter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) buter » 25.05.2023 14:40

Akurat lata ubiegłe spędzałem w miejscowościach bez schodów - dzieciaki były małe.

Możesz spojrzeć na Promajne lub Tucepi. Pierwsza miejscówka mniejsza, wg mnie nieco lepsza, ale zależy kto co lubi.
Asiar
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 258
Dołączył(a): 24.05.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) Asiar » 25.05.2023 14:45

buter napisał(a):Akurat lata ubiegłe spędzałem w miejscowościach bez schodów - dzieciaki były małe.

Możesz spojrzeć na Promajne lub Tucepi. Pierwsza miejscówka mniejsza, wg mnie nieco lepsza, ale zależy kto co lubi.

Dzięki za odpowiedź :) Polecisz jakąś miejscówkę?
buter
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 68
Dołączył(a): 09.02.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) buter » 25.05.2023 19:43

Asiar napisał(a):
buter napisał(a):Akurat lata ubiegłe spędzałem w miejscowościach bez schodów - dzieciaki były małe.

Możesz spojrzeć na Promajne lub Tucepi. Pierwsza miejscówka mniejsza, wg mnie nieco lepsza, ale zależy kto co lubi.

Dzięki za odpowiedź :) Polecisz jakąś miejscówkę?


Jak ma być względnie spokojnie to Promajna. Jakoś bardziej nam przypadła ta miejscowość do gustu.
W tym roku jednak Klek - zobaczymy jak wrażenia po 4 ostatnich latach w spędzonych w okolicach Makarskiej.
marecky81
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 569
Dołączył(a): 24.03.2023

Nieprzeczytany postnapisał(a) marecky81 » 25.05.2023 19:46

Zivogosce Blato

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone