Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fish picnic-ceny,gdzie?

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005
Fish picnic-ceny,gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 16.07.2005 10:13

Witam!!!
Przeczytalam kilka zachecajacych opinii o fish picnicach,tez chcemy z tego skorzystac. Napiszcie prosze jakie sa ceny,jak to zorganizowac?[Ciovo lub Trogir]
Dzieki!!!! :? :?
Diego M
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 933
Dołączył(a): 28.02.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Diego M » 16.07.2005 10:31

Witam
Ja byłem w tym roku na rejsie na Kornat/też rodzaj fish picnicu/-wypływałem z Betiny na Murterze,oczywiście było to z posiłkiem na pokładzie - po przepłynieciu wzdłuż Kornatów i kąpieli na jednej z wysepek /Levrnaka/w drodze powrotnej na pokładzie podano makrelę /skusa/z grilla z sałatką i chlebem oraz białe wino :P Grasevina,woda mineralna oraz lokalne napoje gazowane.Na dokładkę były jeszcze dodatkowe porcje makreli oraz porcje schabu,wino i napoje w zasadzie do woli .Myśle ,że kazdy pojadł. :D
Nawet udało mi się trochę stanąc za sterem naszego stetczku w drodze powrotnej.Rejs trwał od 9 do 18 .Cena 200kn dorośli ,do 12 lat 100kn.
Jestem przekonany ,że naprawdę warto wydąc te pieniądze niezapomniene wrażenia. :D


Proszę o pytania chetnie odpowiem.

pzdr :papa: :papa:
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 16.07.2005 10:53

Diego M napisał(a):Witam
Ja byłem w tym roku na rejsie na Kornat/też rodzaj fish picnicu/-wypływałem z Betiny na Murterze,oczywiście było to z posiłkiem na pokładzie - po przepłynieciu wzdłuż Kornatów i kąpieli na jednej z wysepek /Levrnaka/w drodze powrotnej na pokładzie podano makrelę /skusa/z grilla z sałatką i chlebem oraz białe wino :P Grasevina,woda mineralna oraz lokalne napoje gazowane.Na dokładkę były jeszcze dodatkowe porcje makreli oraz porcje schabu,wino i napoje w zasadzie do woli .Myśle ,że kazdy pojadł. :D
Nawet udało mi się trochę stanąc za sterem naszego stetczku w drodze powrotnej.Rejs trwał od 9 do 18 .Cena 200kn dorośli ,do 12 lat 100kn.
Jestem przekonany ,że naprawdę warto wydąc te pieniądze niezapomniene wrażenia. :D


Proszę o pytania chetnie odpowiem.

pzdr :papa: :papa:


Diego -tak to opisales ze juz chcialabym tam byc. Ale chyba wolalabym zeby stateczek wyplywal z Trogiru ,bo na Murter chyba z 70 km.
Dziekuje i pozdrawiam!!!!
FUX
Weteran
Avatar użytkownika
Posty: 13020
Dołączył(a): 14.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) FUX » 16.07.2005 11:23

Odwiedziłem w tym miesiącu Zadar, Trogir, Sibenik, Split, Murter i wszędzie w oczy rzucają się reklamy z wycieczkami na Kornati i nie tylko. W innych miejscowościach organizują podobne imprezy ze zwiedzaniem okolicznych atrakcji przyrodniczych. Jedzenie, picie, + rakija, bardzo ciepła opieka Kapitana w miejscowości Pakostane, statek Bosko. Ceny zbliżone. Serdecznie polecam.
Pozdr
FUX :lol:
krakuscity
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 7912
Dołączył(a): 11.08.2003

Nieprzeczytany postnapisał(a) krakuscity » 16.07.2005 11:52

ewa7770 napisał(a):
Diego M napisał(a):[/color]



Diego -tak to opisales ze juz chcialabym tam byc. Ale chyba wolalabym zeby stateczek wyplywal z Trogiru ,bo na Murter chyba z 70 km.
Dziekuje i pozdrawiam!!!!


Sądzę, że znajdziesz coś na miejscu bo to duża miejscowość i raczej statki wypływaja na takie imprezy. W tym roku w Zaostrogu proponowali wycieczki zaczynąjace się w Makarskiej , dowozili tam busem , to odległość ok. 40 km. To też jest dobre wyjście.

Pozdrawiam
JAR25
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 77
Dołączył(a): 16.05.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) JAR25 » 16.07.2005 14:09

Bez względu na to czy będziesz w dzień na plaży czy wieczorem na jakiejkolwiek promenadzie to organizatorzy takich imprez sami cię odnajdą, ale czasem lepiej samemu się pofatygować i wybrać najlepszą dla siebie ofertę. Im większy kurort tym oferta jest bogatsza.

pozdr.
aneta_jacek
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1065
Dołączył(a): 05.07.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) aneta_jacek » 16.07.2005 21:52

Z każdej miejscowosci gdzie jest marina to plywaja fish-pikniki i w moim przekonaniu jest to jedna z fajniejszych atrakcji nad Adriatykiem ....w zasadzie jak widze po znajomych programy sa podobne. Ceny wahaja sie od 150 kn do 220 w zaleznosci od chciwosci kapitana, ilosci osob ( wielkosci statku) , dlugosci rejsu. Generalnie poprostu pogadaj z zachecajacymi ( naganiaczami) i nie obawiaj sie zadawac pytania. Zobaczysz trase i co daja ci gratis ....dopytaj o napoje w cenie biletu ( u mnie bylo tak ze zaplacone bylo 0.5 l alkoholu a napoje trzeba bylo albo miec albo kupic na statku ). Ja masz mozliwosc byc w kilka osob spokojnie da sie cene odrobine stargowac , zazwyczaj obok stoi konkurencja wiec łaski nikt Ci nie robi.
No ..... to recznik, aparat i szukaj albatrosow : ))
Udanej wycieczki !!!
POzdrawiam Aneta
kenbar
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 29.08.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) kenbar » 17.07.2005 01:24

Ja brałem udział w fisch picniku wsiadając w Tućepi na statek przypływajacy z Makarskiej. 2 osoby + 2 dzieci = 360 kuna. Popłynęliśmy do Jelsy na Hvarze , w czasie podróży ryby z rusztu i napitki, różne. W Jelsie ok. 1,5 godziny dla siebie, a następnie do Bol na Brać na 3 godz. i kąpiel na plaży Zlatni rat która nie jestniestety piaszczysta. Powróta przez Makarską do Tućepi.
ewa7770
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 50
Dołączył(a): 22.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) ewa7770 » 17.07.2005 11:52

Witam!!!!

Bardzo dziekuje wszystkim za informacje, licze juz dni do wyjazdu,[jeszcze tylko 5] i nie moge sie doczekac tych pieknych widokow, slonca ,morza.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie!!! :papa:
maroma6
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 11.06.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) maroma6 » 17.06.2006 13:52

kenbar napisał(a):Ja brałem udział w fisch picniku wsiadając w Tućepi na statek przypływajacy z Makarskiej. 2 osoby + 2 dzieci = 360 kuna. Popłynęliśmy do Jelsy na Hvarze , w czasie podróży ryby z rusztu i napitki, różne. W Jelsie ok. 1,5 godziny dla siebie, a następnie do Bol na Brać na 3 godz. i kąpiel na plaży Zlatni rat która nie jestniestety piaszczysta. Powróta przez Makarską do Tućepi.


Kenbar proszę napisz w jaki sposób załatwiłeś tę wycieczkę? W stosunku do innych wypowiedzi na forum podałeś atrakcyjne ceny. Będę w tym roku na makarskiej riwierze i zamierzam zawitać na Hvar i Brać. Do tej pory planowałam jazdę samochodem, ale opowieści o kolejkach w portach trochę mnie przerażają. Proszę o wszystkie porady.
Ada_Ruda
Plażowicz
Posty: 9
Dołączył(a): 27.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ada_Ruda » 21.06.2006 13:06

tomtot
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 151
Dołączył(a): 27.03.2003
Medena - fish picnik

Nieprzeczytany postnapisał(a) tomtot » 20.07.2006 13:31

Witam
Polecam fish-picnic z miejscowości Seget Vranica blisko Trogiru. Jakieś 4 km w stronę Sibenika jest kompleks hoteli Medena. Tam na plaży jest sporo naganiaczy. Nie pamiętam jaka firma organizowała naszą wycieczkę ale gdzieś na zdjęciach mam ten stateczek. Jeżeli nic od dwóch lat się nie zmieniło to mogę polecić. Jedzenia i picia do woli - choć wysepki takie sobie, i niepotrzebnie 2 wg mnie. W tamtym roku wypływałem z Omisa na wyspę Brać. Wyspa i atrakcje ładniejsze ale jedzenie i picie skromne i dużo więcej ludzi na statku. Jeżeli potzrebujesz wiedzieć coś więcej - pytaj
ArekOpole@30
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 14.05.2006

Nieprzeczytany postnapisał(a) ArekOpole@30 » 20.07.2006 15:27

Co do Fish picknicku - fajna sprawa :) nawet bardzo fajna.
W drodze powrotnej widzieliśmy delfiny :D
Wypływaliśmy z Promajny (ale najpierw zabierał ludzi z Makarskiej), program: Hvar, a następnie Brać. Cena 180 kn osoba, syn (5 lat) gratis)
Arek

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone