Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Fish Picnic - Skąd najlepiej na Rivierze Makarskiej

W Chorwacji jest mnóstwo wartych zobaczenia miejsc. Zwiedzanie lub wypoczynek, albo i jedno, i drugie? Byłeś gdzieś lub chcesz się dowiedzieć czegoś od innych? To właśnie tutaj możesz to zrobić.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2022 22:44

Ikser napisał(a):Takie coś to i ja znajde ale mnie interesuje coś sprawdzonego gdzie nie będę się denerwował bo muzyka gra głośno bo nie ma miejsca gdzie usiąśc oraz to co jest napisane w ogłoszeniu ni jak ma się do rzeczywistości. Widzę na forum wiele negatywnych komentarzy odnośnie rejsów statkami. Ja osobiście nie chcę testować nic tylko popłynąć sprawdzoną firmą która ogarnia temat jedzenia picia oraz atrakcji.

Płynąłem statkiem z Breli na Brać i Hvar.
Głośno nie było, im mniejszy statek, tym ciszej.
Ikser
Odkrywca
Posty: 64
Dołączył(a): 06.12.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Ikser » 29.06.2022 22:51

Można jakieś fotki prosić jak to wygląda tam i rozszerzony opis ? ;)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 29.06.2022 23:04

Szukam fotek, ale nie mogę odszukać w komputerze, cześć mi się kiedyś straciła.... :cry:

Statek Salvator nie jest duży (zdjęcie z FB)

salvator.jpg

Z Breli płynie na Hvar do Jelsy.
Jest tam ok. 2 godziny postoju.
Potem bierze kurs na Brač do Bol i też ma ok 2 godziny postoju.
Posiłek: (ryba lub kurczak), chleb.
Napoje: woda, coś w rodzaju fanty, wino czerwone wytrawne.
Muzyka: chorwacka, ale mnie nie przeszkadzała bo jestem jej fanem. :D

Pyza73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 07.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 12.07.2022 09:31

Witam, chciałabym dowiedzieć się na temat fish picnik z Makarskiej, Baśki lub Breli na Korčule. Czy ktoś płynął w tym roku? Jesli tak to proszę o cenę , małą relacje jak to wygląda czasowo i może jaką łajbę polecacie na tą wyprawę. Dzięki za wszelkie info
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 12.07.2022 18:20

histe
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 202
Dołączył(a): 22.07.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) histe » 05.07.2023 12:58

Czy w tym roku płynął ktoś już na Fish Picnic z Breli, Omisia, lub okolic ? Jak wyglada to cenowo w Euro ?
Poprzednia strona

Powrót do Regiony i miejscowości turystyczne



cron
Fish Picnic - Skąd najlepiej na Rivierze Makarskiej - strona 21
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone