Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

a ja jednak polecam fish picnic :)

Jacy są Chorwaci, ile co kosztuje w Chorwacji, czy warto jadać w restauracjach, co zabrać ze sobą z Polski, czym najlepiej płacić, na co szczególnie uważać oraz wszystkie inne pytania i uwagi związane z wyjazdami, także te nietypowe czy specjalistyczne, powinny znaleźć się w tym miejscu.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Karol Deauville
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol Deauville » 17.07.2017 12:54

asiaibigos napisał(a):w tamtym roku plynelismy. Polecam, rybka i miesko pyszne, w cenie surowka , napoje ,owoce i jakies ciastka . Solta piekna.


Dzięki za info. Jutro właśnie ciśniemy do Trogiru i raczej się na to zdecydujemy.
A ktoś widział czy w tym roku MIRAKUL pływa z Trogiru do Solty?
No i czy się nie skiepściły warunki?
jacakam
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacakam » 28.07.2017 20:22

Miracul dalej kursuje z Trogiru a cena to 200 kun
Karol Deauville
Podróżnik
Posty: 15
Dołączył(a): 12.05.2017

Nieprzeczytany postnapisał(a) Karol Deauville » 28.07.2017 22:42

No i płynęliśmy Mirakulem z Ciovo (Okrug Gornji).
Cena 200 kun/osoba. Za 3 osoby (ja z małżonką i 14 letni syn) zapłaciliśmy 600, w tym 4 letnia córka gratis.
Było fajnie, ale jest pewien niedosyt, o którym napiszę tylko nie zrozumcie mnie źle a napewno nie tak, że zapłaciłem to mieli mnie nażartego i opitego znieść ze statku.
Ryba bdb, świeża i bardzo dobrze zgrillowana. Butelka zimnego wina na 7-9 osób - czyli na 1 stół. Nurkowanie w niebieściutkiej wodzie bajka. Przy tym wszystkim zero informacji, ile stoimy, gdzie brać maski i za ile odpływamy. Na Solcie dopiero informacja, że odpływamy o 16-tej.
Dosiadło się do nas małżeństwo z Polski (nota bene bardzo sympatyczni ludzie) a podawali rakiję jak znajomy był w toalecie z dzieckiem. Jak wrócił to poprosił o rakiję bo wcześniej nie dostał i .... się nie doczekał. Ktoś poprosił o jeszcze jedną działkę rakiji i skinęli głową, że nie ma. Widziałem jak ludzie przy 2 sąsiednich stolikach nie chcieli rakiji, więc .....
Ja rozumiem, że Chorwacja robi się coraz bardziej komercyjna i nastawiona na zarobek bo czasy ciężkie i łupią ich podatkami i wszelkimi durnowatymi opłatami, ale jakbyśmy dostali po 3-4 kieliszeczki rakiji to czy by coś się stało? Jednakowoż moja ślubna nie piła nic (antybiotyk) i 14 letni syn też.
Nie zrozumcie mnie źle, bo nie wyznaję zasady jak to mówią ćwoki "płacę i wymagam" ale słyszałem, że Mirakul robi fajne wycieczki, a na pewno robił w ubiegłych latach.
Owszem, było fajnie, ale niedosyt jest.
Ps. Przypomniało mi się, że na ulotkach było info o słodkiej przekąsce dla dzieci a jak małżonka zapytała o to, to powiedzieli, że nic im o tym nie wiadomo.
Szefowa nie płynęła przez całą wycieczkę bo wysiadła zaraz przy Okrugu Gornjim, Mario był we Włoszech bo Pani Irena u której rezerwowaliśmy powiedziała nam o tym i może dlatego młodzi chłopcy którzy to obsługiwali olali sprawę? N ie wiem
jacakam
Globtroter
Posty: 50
Dołączył(a): 29.06.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) jacakam » 29.07.2017 21:20

My daliśmy się skusić na rejs statkiem IVANA armator ma 2 i drugi ma nazwę DUJE . Na początku był kieliszek rakiji i wafelek jako słodycz. Napoje były cały czas dostępne i była woda i sok pomarańczowy. Na posiłku była 1 butelka litrowa na stolik czyli na około 6 osób i woda oraz sok. Ryb było dostatek i jak ktoś poprosił to bez problemu była dokladaka sama obsługa że statku chodziła z taca z rybami i czestowala dokladkami. Przy każdym postoju była podawana informacja o godzinie odplyniecia. Pływanie na lagunie mega super. Postu na wyspie solta to jednak dla nas pomyłka bo nie ma tam nic co warto byłoby zobaczyć. Ale to podkreślam tylko moje zdanie. Ogółem jak ktoś nie pływa to sam rejs nuuuda. Tak stwierdzili moi znajomi.
Pyza73
Podróżnik
Posty: 18
Dołączył(a): 07.07.2021

Nieprzeczytany postnapisał(a) Pyza73 » 12.07.2022 07:39

Witam, chciałabym dowiedzieć się na temat fish picnik z Makarskiej, Baśki lub Breli na Korčule. Czy ktoś płynął w tym roku? Jesli tak to proszę o cenę , małą relacje jak to wygląda czasowo i może jaką łajbę polecacie na tą wyprawę. Dzięki za wszelkie info
Poprzednia strona

Powrót do Ceny, usługi, przepisy, porady różne



cron
a ja jednak polecam fish picnic :) - strona 5
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone