Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Do tych co wrocili,byli w tym roku w HR.

Apartament czy hotel? Ile to kosztuje, co warto wybrać, na co zwracać uwagę. Jeżeli szukasz odpowiedniego miejsca noclegowego, pisz tutaj. [Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Regulamin działu
Prosimy nie umieszczać w tym dziale żadnych postów zawierających treści, które mogą zostać uznane za reklamę. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do usunięcia postów w tym dziale bez podania przyczyn - proszę nie wysyłać następnych postów z pytaniem "co się stało z moim wątkiem". Nieprzestrzeganie powyższych postanowień grozi banem.

[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
mkm
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5455
Dołączył(a): 12.02.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) mkm » 26.06.2011 16:47

robert1234567890 napisał(a):
mkm napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):spokojnie... ja też jadę w ciemno w tym roku. Zawsze rezerwowałem i przepłacałem. Jedziemy na pierwsze dwa tygodnie lipca. Jeszcze nie wiemy gdzie, tam gdzie ładniej


Muszę Cię niestety zmartwić ... tam gdzie ładniej jest już od dawna zarezerwowane . Może być taniej ... z tym że nie na pewno :wink:

Nie zmartwisz. Kolega w niedzielę wrócił z Korculi. Wybierał w mieszkaniach w samym centrum. Potem był tydzień w Bol i to samo. Nadal się nie martwię.


Noo... ładnie, ładnie :D
robert1234567890
Podróżnik
Posty: 23
Dołączył(a): 19.05.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) robert1234567890 » 28.06.2011 18:20

Katarzyna Głydziak Bojić napisał(a):
robert1234567890 napisał(a):PS.
Irena z Łodzi to jakaś Pani rodzina czy tylko zbieżność nazwisk? :-)

Jestem Łodzianką.. nazwisko rzeczywiście jest dość rzadkie, ale wśród krewnych Ireny nie mam (przynajmniej wśród tych krewnych, których znam).
Pozdrawiam

No to raczej twoim krewnym będzie Andrzej. Irena to jego żona ;-)
casch
Autostopowicz
Posty: 3
Dołączył(a): 21.05.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) casch » 12.07.2015 19:57

Wlasnie wrocilismy z Mariny k/Trogiru apartamentow nie brakuje mozna smialo w ciemno probowac , Chorwaci narzekali ze malo turystow
adam90
Autostopowicz
Posty: 4
Dołączył(a): 08.07.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) adam90 » 13.07.2015 11:05

casch napisał(a):Wlasnie wrocilismy z Mariny k/Trogiru apartamentow nie brakuje mozna smialo w ciemno probowac , Chorwaci narzekali ze malo turystow

ciekaw jestem czy taka sytuacja bedzie tez miala miejsce w terminie mojego wyjazdu 31.07-8-08. Jak uważacie?
Poprzednia strona

Powrót do Apartamenty, hotele, pokoje



cron
Do tych co wrocili,byli w tym roku w HR. - strona 2
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone