Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 27.05.2014 07:08

co do dzieci, to jest argument :) sam pamiętam te miesięczne wczasy w Jugosławii z rodzicami i było mega, nie pamiętam nic żeby mi było za gorąco więc jeśli dziecko nie jest otyłe to wydaję mi się, że jest to lepsza opcja niż apartament, choć ten, do którego teraz jeździmy ma mały "wybieg" "ogród" gdzie chłopaki bawią sie nie najgorzej :). Pamiętam jednak coś co mnie meczyło, a rodzice się tym delektowali ( chyba ) była to trzy - czterodniowa podróż w jedną stronę przez ZSRR Rumunię kanciakiem, ciągnącym n-126. Mamy teraz dużą przyczepę TEC, która od kilku lat zastępuje domek letniskowy na campingu i gdyby udało się ją zarejestrować... ? Ech chyba jednak nie ;)
ferster
Croentuzjasta
Posty: 167
Dołączył(a): 13.03.2011

Nieprzeczytany postnapisał(a) ferster » 27.05.2014 22:33

nie ma moim zdaniem lepszego sposobu wypoczynku i zabawy dla dzieci jak wyjazd na camping.

To jest esencja!!
Pierwszy raz przekonałem się o tym we Włoszech. Jeżeli dzieci jeżdżą (jeszcze) z rodzicami - camp jest najlepszy!
Nie mówcie że, zapłacicie 10e mniej w apartmanie i jesteście zadowoleni że zaoszczędziliście.Tylko nie to!
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 27.05.2014 22:40

dziś rozmawiałem z żoną na ten temat i ... dała mi kontrargumenty: przecież my mamy u naszych gospodarzy cały ogród, mieszkamy na parterze i tylko krok i są w ogródku, znajomości mimo młodych lat : 4 i 7 lat zawierają z tubylcami i innymi turystami więc po cholerę camping :P
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.05.2014 13:03

Bodzioch Marek napisał(a):....więc po cholerę camping :P


To jest wątek dlaczego camping a nie po cholerę camping
Może należy założyć osobny wątek przeciwników campingu lub zwolenników apartamentów

Z mojej perspektywy - wybrałam camping ponieważ, nie planuję dokładnego terminu ani miejsca pobytu, w związku z czym niczego nie muszę wcześniej rezerwować.
Na campie zawsze się znajdzie miejsce, jak nie na pierwszym to kolejnym a jest ich masa do wyboru.
My akurat jeździmy z przyczepą, która daje nam zadowalający komfort i swobodę w podejmowaniu decyzji co do pobytu. Myślę, że z namiotem jest podobnie. W każdej chwili mogę pobyt skrócić lub wydłużyć w danym miejscu bez konsekwencji. Lubię wypoczywać na powietrzu cały czas i mieć w zasięgu kilku kroków dostęp do plaży. Nie lubię kisić się w murach - to mam cały rok. Na campingu żyje się swobodniej, nie ma typowych wyjść na plażę bo już się na niej jest :) Można przełazić w kostiumie (lub bez :D) cały dzień.
My z reguły i tak całymi dniami się szwendamy gdzieś po bliższej lub dalszej okolicy a camping jest bazą w której jemy i śpimy, choć kilka dni trafia się takich, że nie ruszamy się i leniuchujemy na miejscu.
To się lubi albo nie i tyle.
Co do oszczędności to mogą być ale nie muszą. Wypasione kempingi z basenami i całodziennymi animacjami dla dzieci i dorosłych są droższe niż apartamenty.
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 16:18

Bo przede wszystkim taniej...
marekb
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1171
Dołączył(a): 13.03.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) marekb » 28.05.2014 17:35

Doman73 napisał(a):Bo przede wszystkim taniej...
domyślam się, że dla wielu to argument nr 1, jadnak nikt do tego się nie przyznaje ;). Oczywiście jest grupka karawaningowców, którym taka forma spędzania czasu odpowiada i cena jest bez znaczenia.
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.05.2014 17:46

Bodzioch Marek napisał(a):domyślam się, że dla wielu to argument nr 1, jadnak nikt do tego się nie przyznaje ;). .


Moim zdaniem jesteś w błędzie :) argumenty wymienione powyżej :)
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 17:53

Cóż nie wszyscy lubią wygody, niektórzy celowo utrudniają sobie życie..
Osobiście nie mam nic przeciwko, każdy może spróbować..
Jednak nadal uważam, ze camping w Cro to udręka, jest po prostu za gorąco...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.05.2014 17:55

Doman73 napisał(a):Cóż nie wszyscy lubią wygody, niektórzy celowo utrudniają sobie życie..
Osobiście nie mam nic przeciwko, każdy może spróbować..
Jednak nadal uważam, ze camping w Cro to udręka, jest po prostu za gorąco...


jak Piekarski na mękach ........ :mrgreen:
KasiaG23
Globtroter
Avatar użytkownika
Posty: 53
Dołączył(a): 15.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) KasiaG23 » 28.05.2014 17:59

Dlaczego camping? Ponieważ jest tańszy, dużo campingów zazwyczaj położonych jest gdzieś na uboczu w malowniczych miejscach i co najważniejsze z dala od tłumów turystów. Można również w ten sposób spędzić ciekawy weekend z drugą połową i sprawdzić jak sobie radzi w warunkach najczęściej odbiegających od tych domowych ;) Dodatkowo na campingach można poznać wielu fajnych ludzi i ciekawie spędzić z nimi czas. Caravaning to dobra odskocznia od życia w ciągłym biegu i stresie :)
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 18:02

KasiaG23 napisał(a):Można również w ten sposób spędzić ciekawy weekend z drugą połową i sprawdzić jak sobie radzi w warunkach najczęściej odbiegających od tych domowych

To jest dobre :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2014 18:04

Doman73 napisał(a):Cóż nie wszyscy lubią wygody, niektórzy celowo utrudniają sobie życie..
Osobiście nie mam nic przeciwko, każdy może spróbować..
Jednak nadal uważam, ze camping w Cro to udręka, jest po prostu za gorąco...

Udręką jest czytać takie posty.
Nikt, nikogo do niczego nie zmusza, jest na tym forum wiele działów, proponuję się przenieść, i siebie, i innych nie zadręczać. :papa:
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 18:07

To nie czytaj, po co czytasz...
Wypowiadasz się, a to Twoje stwierdzenie, że nikt nikogo...padło kilka stron temu..
Gdybyś się zapoznał z całym tematem, pewnie zmieniłbyś zdanie...
bluesman
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 6630
Dołączył(a): 25.06.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) bluesman » 28.05.2014 18:14

Doman73 napisał(a):Gdybyś się zapoznał z całym tematem, pewnie zmieniłbyś zdanie...


Gdybyś zapoznał się z tytułem wątku to ... :mrgreen:
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2014 18:18

Doman73 napisał(a):To nie czytaj, po co czytasz...
Wypowiadasz się, a to Twoje stwierdzenie, że nikt nikogo...padło kilka stron temu..
Gdybyś się zapoznał z całym tematem, pewnie zmieniłbyś zdanie...

W przeciwieństwie do ciebie omijam tematy które mnie nie interesują. :mrgreen:
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 40
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone