Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Dlaczego camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 18:20

To omijaj, co tu robisz....
Niektórzy uczestnicy tego forum wyrwą się jak Filip z Konopii i trzy grosze wtrącą omijając posty i tematy...
O zgrozo..
Trochę taktu Panowie i Panie i bez urazy, jeżeli omijam, to się nie wypowiadam z szacunku dla innych.. :D :D :D
Użytkownik usunięty

Nieprzeczytany postnapisał(a) Użytkownik usunięty » 28.05.2014 18:25

Doman73 napisał(a):To omijaj, co tu robisz....

Aktualnie czytam twoje wypociny nie w temacie........
Koniec dyskusji z tobą bo widzę że nie ma sensu :papa:
Doman73
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 281
Dołączył(a): 17.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) Doman73 » 28.05.2014 18:26

Masz rację cyt. Jolove "ni ma"...
piotrulex
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5194
Dołączył(a): 17.06.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrulex » 28.05.2014 19:01

Doman73 napisał(a):Bo przede wszystkim taniej...


niekoniecznie

Jak jeździmy ze znajomymi w zestawie 2+1 gdzie kazdy swoim autem i ze swoim namiotem to drozej nas wychodzi nocleg na przyzwoitym campie niz w apartamencie z klima, kuchnia, loowka i tarasem

Cena naprawde nie jest najwazniejsza :)
gusia-s
Koneser
Avatar użytkownika
Posty: 5861
Dołączył(a): 15.01.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) gusia-s » 28.05.2014 21:42

Doman73 napisał(a):Cóż nie wszyscy lubią wygody, niektórzy celowo utrudniają sobie życie..
Osobiście nie mam nic przeciwko, każdy może spróbować..
Jednak nadal uważam, ze camping w Cro to udręka, jest po prostu za gorąco...

Rozumiem że w Cro nie rozstajesz się z klimatyzacją. Na plażę nie chodzisz, nie zwiedzasz bo gorąco siedzisz cały pobyt w chłodnym apartamencie?
O cenach na kempingach tez pojęcia nie masz a się wypowiadasz.
Za to wiesz co dla kogo jest udręką.
Anai
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3715
Dołączył(a): 08.11.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) Anai » 28.05.2014 22:01

Doman73 to jest wątek, w którym się pisze dlaczego się wybrało wakacje na campingu - Ty najwyraźniej campów nie lubisz...
Załóż se więc wątek pt. Dlaczego apartament? i tam pisz... :smo:
grzesiek_lbn
Odkrywca
Posty: 79
Dołączył(a): 01.01.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) grzesiek_lbn » 28.05.2014 22:42

gusia-s napisał(a):
Doman73 napisał(a):Cóż nie wszyscy lubią wygody, niektórzy celowo utrudniają sobie życie..
Osobiście nie mam nic przeciwko, każdy może spróbować..
Jednak nadal uważam, ze camping w Cro to udręka, jest po prostu za gorąco...

Rozumiem że w Cro nie rozstajesz się z klimatyzacją. Na plażę nie chodzisz, nie zwiedzasz bo gorąco siedzisz cały pobyt w chłodnym apartamencie?
O cenach na kempingach tez pojęcia nie masz a się wypowiadasz.
Za to wiesz co dla kogo jest udręką.

Anai napisał(a):Doman73 to jest wątek, w którym się pisze dlaczego się wybrało wakacje na campingu - Ty najwyraźniej campów nie lubisz...
Załóż se więc wątek pt. Dlaczego apartament? i tam pisz... :smo:


Dziewczyny, szkoda się podniecać. Jak nie spróbuje to nie będzie wiedział jaki urok mają kempingi.
:oczko_usmiech:
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 28.05.2014 22:47

i o to chodzi, bo co raz trudniej trafić fajną lub w ogóle wolną parcelę już w czerwcu :).

także pamiętajmy - nic na siłę :)
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 28.05.2014 23:06

Nie reagujcie na tego trolla. Cztery razy napisał, że mu za gorąco, że kempingi tylko dla dorosłych i tego typu głupoty. Ewidentne zaczepki pisane pewnie z nudów.
emi13214
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 409
Dołączył(a): 16.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) emi13214 » 29.05.2014 07:42

SingSing74 napisał(a):Nie reagujcie na tego trolla. Cztery razy napisał, że mu za gorąco, że kempingi tylko dla dorosłych i tego typu głupoty. Ewidentne zaczepki pisane pewnie z nudów.


Dokładnie, ja sobie tak czytam i się dziwię, ile macie dla niego cierpliwości :)

Dlaczego camping?
Przyznam, że wypowiadałam się już wcześniej, ale powtórzę.
Uwielbiam tą formę wypoczynku, nauczyli mnie tego już rodzice, a ja też nauczyłam moje, obecnie dorosłe dzieci.
Spokój - campingi najczęściej są oddalone od dużych miejscowości, bliskość plaży, bardzo mili i sympatyczni campingowicze - często obcokrajowcy ( nie spotkałam się z zakłócaniem spokoju - przynajmniej w CRO) - to są atuty.
Atmosfera - uwielbiam cała otoczkę związana z: wyszukaniem miejsca, rozkładaniem namiotu, organizowaniem wszystkiego dookoła - oczywiście w asyście zimnego Karlovacko!
Mogłabym tak długo wymieniać i nie po to, aby przekonywać apartamentowców, żeby jeżdzili na campingi.
Każdy sam sobie wybiera formę spędzania wakacji i można tylko, ewentualnie podpowiedzieć innym co jest fajnego w tym co my wybraliśmy.
antek23
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 23.05.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) antek23 » 29.05.2014 20:03

Dlaczego kemping??
Prawdę mówiąc to w ty roku jadę na kemping po raz pierwszy, po przeczytaniu właśnie tego wątku. Namówiliście mnie, do cro jadę nie po raz pierwszy. Wyjazd na kemping będzie pierwszy raz.
baunty
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 2362
Dołączył(a): 17.10.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) baunty » 29.05.2014 20:50

bluesman napisał(a):
Bodzioch Marek napisał(a):domyślam się, że dla wielu to argument nr 1, jadnak nikt do tego się nie przyznaje ;). .


Moim zdaniem jesteś w błędzie :) argumenty wymienione powyżej :)


Ja też nie sądzę, że argument cenowy jest najważniejszy- a bardzo często wcale nie jest taniej.
Jak dla mnie, to chodzi o formę wypoczynku, taka mi bardziej odpowiada, a dlaczego, to już o tym pisałem, więc chyba bez sensu się powtarzać.
Ostatnio edytowano 29.05.2014 20:58 przez baunty, łącznie edytowano 1 raz
Jackar
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 683
Dołączył(a): 07.02.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Jackar » 29.05.2014 22:01

antek23 napisał(a):Dlaczego kemping??
Prawdę mówiąc to w ty roku jadę na kemping po raz pierwszy, po przeczytaniu właśnie tego wątku. Namówiliście mnie, do cro jadę nie po raz pierwszy. Wyjazd na kemping będzie pierwszy raz.


I ja mam dokładnie tak samo. Zgadzam się z każdym słowem :papa:
rbogi
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 730
Dołączył(a): 25.07.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) rbogi » 30.05.2014 00:00

Może te parę fotek przekona "wątpiących"
Mój niebieski brezentowy hotelik - doskonale się zasypia wsłuchując się w plusk Adriatyku o Chorwacki brzeg :D
Obrazek

i hotelik od frontu
Obrazek

Ten sam kemping innym razem
Obrazek

i z innej perspektywy
Obrazek

A tam gdzie się uda podwiesić można tak:
Obrazek

Jak długo będę miał siły rozstawiać swój hotelik, tak długo nie dam się zamknąć
w murowanych czterech ścianach apartamentu.
te kiero
Mistrz Ligi Narodów UEFA
Posty: 10862
Dołączył(a): 27.08.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) te kiero » 30.05.2014 08:02

argumenty przekonywujące, tylko gdzie ta toaleta (i jak daleko?)
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi



cron
Dlaczego camping - strona 41
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone