Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Który camping wybrać? Bi Village, Zaton, Lanterna

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
endzi111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2013
Który camping wybrać? Bi Village, Zaton, Lanterna

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 01.06.2021 15:34

Drodzy,
Doradźcie proszę, bo mam już w głowie totalny misz masz. Nigdy nie byliśmy na campingu i w tym roku po raz pierwszy chcemy wynająć apartament na campingu ze względu na naszego 2,5 letniego berbecia. Rozważamy Bi Village w Fazanie, Zaton Holiday Resort i być może Lanternę, ale przeraża mnie że za wszystkie atrakcje dla dzieci trzeba dodatkowo płacić, naprawdę tak jest? Myślałam, że wysokie ceny na campingu nie biorą się znikąd i sa w tym między innymi atrakcje takie jak dmuchańce, baseny itd. Gubię się już jakie sa doatkowe opłaty na danych campingach. Podpowiecie, który camping byście wybrali i czy faktycznie warto ? W Zatonie plaża nie zachwyca, ale mimo wszystko camp ma dobre opinie. Poradźcie coś proszę doświadczeni Forumowicze. Najchętniej wzielibyśmy sprawdzony nocleg w JElsie przy plaży, ale dzieć się zanudzi i nie da żyć :|
kk_1
Odkrywca
Posty: 70
Dołączył(a): 20.06.2005

Nieprzeczytany postnapisał(a) kk_1 » 01.06.2021 15:59

Parę lat temu byłem na kempingu Bi Village w Fazanie. Generalnie bardzo miło wspominam tam pobyt. Inna sprawa, że codziennie byłem na innej plaży (z tej przy kempingu korzystałem tylko raz). Jeśli chodzi o atrakcje to część na 100% była darmowa, np jakiś basen z taką mała zjeżdżalnią, wieczorne animacje. Dmuchańce chyba były płatne dodatkowo. W tym roku też będę ale dopiero w drugiej połowie lipca
dete
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dete » 01.06.2021 16:09

Zaton ma piaszczystą plaże co dla malych dzieci jest duzym +
dete
Turysta
Posty: 10
Dołączył(a): 05.06.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) dete » 01.06.2021 16:49

W Zatonie bylem raz w Fazanie kilka razy ale to bylo 10-13 lat temu. Za miesiac jade do Fazany do Bi Village do domku. Z Zatonu pamietam ze powrot z plazy był trochę męczący bo było pod górkę Bi Village raczej jest płaski. Oba kempingi oferują dużo darmowych atrakcji dla dzieci tj place zabaw , baseny. Jak bym miał wybierać to Bi Village bo plaza kamienista i woda klarowna Zaton piasek i woda jak w Bałtyku ale jak napisalem wczesniej piasek dla maluchów na morzem do duża frajda
endzi111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 01.06.2021 23:41

Dzięki wielkie, coś czuję, że zawitamy na parę dni do Zatonu i do Bi Village również :)
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 02.06.2021 14:31

W Bi Village nie bylam, ale Zaton przerabialam 10 razy, Lanterne 8. Oba fajne, z przewaga Zatonu. Kocham Zadar, okolica przepiekna. Bliskosc gor! Morze ma piaszczyste dno, na pewno duzo przyjemniejsze dla dzieciakow nic na Istrii. Atrakcje i animacje dla mlodych w obu lokalizacjach.

Pozdrawiam,
Havena
endzi111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 04.06.2021 14:28

Havena napisał(a):W Bi Village nie bylam, ale Zaton przerabialam 10 razy, Lanterne 8. Oba fajne, z przewaga Zatonu. Kocham Zadar, okolica przepiekna. Bliskosc gor! Morze ma piaszczyste dno, na pewno duzo przyjemniejsze dla dzieciakow nic na Istrii. Atrakcje i animacje dla mlodych w obu lokalizacjach.

Pozdrawiam,
Havena



Rezerwacje zrobione i w Zatonie i w Bi village, tu i tu bedziemy po 5 nocy. Gdybys miała jakies fajne miejscowki do polecenia albo plaze w okolicach campingu Zaton to chętnie wszystko przyjmiemy :)
endzi111
Plażowicz
Posty: 8
Dołączył(a): 06.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) endzi111 » 04.06.2021 14:29

kk_1 napisał(a):Parę lat temu byłem na kempingu Bi Village w Fazanie. Generalnie bardzo miło wspominam tam pobyt. Inna sprawa, że codziennie byłem na innej plaży (z tej przy kempingu korzystałem tylko raz). Jeśli chodzi o atrakcje to część na 100% była darmowa, np jakiś basen z taką mała zjeżdżalnią, wieczorne animacje. Dmuchańce chyba były płatne dodatkowo. W tym roku też będę ale dopiero w drugiej połowie lipca



A masz może do polecenia jakies konkretne plaże koło campingu Bi Village?
Slavko1974
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 870
Dołączył(a): 17.12.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Slavko1974 » 04.06.2021 17:22

endzi111 napisał(a):Rezerwacje zrobione i w Zatonie i w Bi village, tu i tu bedziemy po 5 nocy. Gdybys miała jakies fajne miejscowki do polecenia albo plaze w okolicach campingu Zaton to chętnie wszystko przyjmiemy :)


Na północ od Zatonu jest plaża Bilotnijak, jest niezorganizowana, więc pryszniców ani punktów gastronomicznych tam nie ma. Ale jest malownicza bo przy niewysokich klifach i jest piaszczysta. Znajduje się jakieś 15 min piechotą od campingu, ale trzeba z niego wyjść półlegalnie przez plażę dla psów. Ewentualnie można podjechać samochodem prawie pod samą plażę - kilka minut jazdy.
Drugie miejsce to plaża w Nin - Nin laguna beach. Szeroka, piaszczysta plaża z wodą sięgającą do kolan.
Więcej nie ma sensu zwiedzać, skoro tam będziecie tylko 5 dni, to wystarczy podejść na kompleks basenowy, malec będzie miał tam jak w raju i nic innego nie będzie chciał oglądać.
piotrmks
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 352
Dołączył(a): 02.09.2007

Nieprzeczytany postnapisał(a) piotrmks » 08.06.2021 00:12

Byłem w Zatonie z dzieciakami 5 letnimi. Płatne dmuchance na wodzie, samochody elektryczne. Plaża niby piach ale to nie Bałtyk. Fajne animacje. Dzieciaki braly udzial w 1 przedstawieniu. Sama okolica wg mnie najbrzydsza w porownaniu z innymi miejscami w HR. Fajne baseny. dzieciaki tam sie nauczyly plywac. Ale na basenach glosno. Oczywiscie placisz za lezaki. Jak masz dosć kempingu pojedz na plaze Ricina albo do zatoczki Duboka.
Na campingu bylismy ok 10.9. Wtedy ceny sa nizsze. Poza tym cos im sie pomieszalo i nie bylo zarezerwowanego przez nas apartamentu wiec dali nam taki dwupoziomowy super comfort plus :-) za cene tego tanszego.
W tym roku jedziemy na Istrię. Bliżej poza tym kwestia okolicy. Ale jak masz rower to wygodnie sie jezdzi po plaskim w okolicach Zatonu.
Havena
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 130
Dołączył(a): 29.07.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) Havena » 17.06.2021 13:39

endzi111 napisał(a):Rezerwacje zrobione i w Zatonie i w Bi village, tu i tu bedziemy po 5 nocy. Gdybys miała jakies fajne miejscowki do polecenia albo plaze w okolicach campingu Zaton to chętnie wszystko przyjmiemy :)


Hej,
mysmy chodzili na plaze Ploce (chyba tak sie nazywa, taka zatoczka). Ciepla, plytka woda, mozna pocwiczyc plywanie na SUPie :D

Pozdrawiam,
Havena
sandacz
Plażowicz
Posty: 6
Dołączył(a): 18.06.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) sandacz » 04.02.2022 15:13

Hej Wam. I jak wrażenia na kempingu bi village bo myślę czy się wybrać tam w tym roku z dziećmi 3 i 4 lata :wink:
Rafi70
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 593
Dołączył(a): 20.03.2017
Jeśli nie Zaton , jeśli nie Lanterna ...to co ...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) Rafi70 » 06.02.2022 11:15

Koledzy i koleżanki , planujemy wyjazd w najbliższe wakacje oczywiście na kemping w Cro.
Znamy tylko Lanternę , Valkanellę i Lopar na Rab-ie. Rodzina 2+2 (6 i 8 lat) , co byście proponowali jako zamiennik dla w/w wymienionych ? :wink:
piekara114
Opiekun działu
Avatar użytkownika
Posty: 15655
Dołączył(a): 30.06.2010
Re: Jeśli nie Zaton , jeśli nie Lanterna ...to co ...gdzie?

Nieprzeczytany postnapisał(a) piekara114 » 06.02.2022 14:08

Solaris koło Sibenika.
Poszukaj relacji Agaty sprzed kilku lat, byli większą ekipą w domkach.

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Który camping wybrać? Bi Village, Zaton, Lanterna
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone