Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prapratno camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3433
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 18.07.2021 10:46

Clippasia napisał(a):Pasuje mi Papratno. Jedynie czego się obawiam , to brak cienia.


Jak będziesz w pobliżu, to zrób kilka fotek, dzięki i pozdrawiam.
bupalus
Podróżnik
Posty: 17
Dołączył(a): 07.06.2009

Nieprzeczytany postnapisał(a) bupalus » 11.08.2021 19:16

Jestem nie na kampingu tylko na kwaterze obok i oliwki wyglądają dobrze, odbiły i dają cień. Tylko i tak tego cienia nie będzie bo kamping nabity do granic możliwości. Plaża pełna bosniaków, na górze budowa drogi i trzeba uważać gdzie zjechać bo się bardzo zmieniło. Hałas na dole lekko słyszalny. Na kampingu wszystko otwarte.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3433
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 12.08.2021 10:18

Dzięki wielkie, masz jakieś fotki? Bośniaków zwykle było /to te sezony kiedy tam bywałem/ w weekendy, w tygodniu było ich b.mało. Możliwe, że wszystko przez te 2 lata mojej nieobecności się pozmieniało - powód covid oraz budowa dróg dojazdowych do nowego mostu.
Clippasia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clippasia » 15.08.2021 21:32

Aktualnie jestem na Prapratno camp- cienia bardzo mało. Jest kilka wysokich drzew.
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3433
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.08.2021 08:05

Pokaż na fotkach jak to wygląda, dzięki i pozdrawiam.
ps. ciekawe, nigdy tam nie było wysokich drzew!!
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 16.08.2021 18:26

Według mnie to drzewka oliwne są zbyt małe (chociaż gęstość liści/gałęzi jest dobra), jeśli miałby dawać cień na akceptowalnym poziomie...

Niestety zdjęcie robione zza płotu i w dość pochmurny dzień z końca lipca.
Załączniki:
Przechwytywanie.JPG
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3433
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 16.08.2021 18:35

Dzięki, trochę zieleni jest na campie. Miły, znajomy widok.
Clippasia
Turysta
Posty: 12
Dołączył(a): 18.07.2014

Nieprzeczytany postnapisał(a) Clippasia » 04.09.2021 16:09

Kamping w sierpniu obłożony max. 30 % .
Sklep TOMMY (ceny w markecie jak w pozostałych TOMMY-wg mnie bez narzutu) i restauracja działała.
2 toalety z 3 czynne (na bieżąco sprzątane).
Niewiele cienia.
Prace drogowe słyszalne - szczególnie w nocy (pracują 24 h), lecz można było się do nich przyzwyczaić :D
Plaża super, przy niej Bar czynny do godz. 19-20.
Z "plotek/ ploteczek" na miejscu kampu ma powstać hotel (inwestycja wstrzymane ze względu na Covid).
damianisko5
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 3433
Dołączył(a): 02.01.2012

Nieprzeczytany postnapisał(a) damianisko5 » 05.09.2021 10:50

Dzięki za fajne info. Pokaż jakieś fotki jak masz.
Będzie hotel a czy będzie nadal camp? Co na to ploteczki?
Poprzednia strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Prapratno camping - strona 6
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone