Platforma cro.pl© Chorwacja online™ - podróżuj z nami po całym świecie! Odkryj Chorwację i nie tylko na forum obecnych i przyszłych Cromaniaków ツ

Prapratno camping

Dla miłośników namiotów, przyczep i biwakowania. Standardy, ceny, ciekawe miejsca do zwiedzenia przez trampingowców.
[Nie ma tutaj miejsca na reklamy. Molim, ovdje nije mjesto za reklame. Please do not advertise.]
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 18.03.2018 23:56

Dzięki Janusz, to też znalazłem ale to zdecydowanie za mało informacji ;) Teraz jak przeglądam zdjęcia w google to tam chyba nie ma numerowanych parceli - może się mylę.
P.S
Radyjko nadal gra u mnie :)
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2018 00:00

Chyba nie ma, bo to stosunkowo mały kemping.

SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 19.03.2018 10:59

Podobno jest kilka parceli numerowanych.
maarec na pierwszej stronie tego wątku dał linka do swojego opisu kempingu: http://www.nacamping.pl/?p=2831
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 19.03.2018 13:34

W środkowej części campingu są wydzielone parcele - kamienie lub liny ułożone na kształt prostokąta. Może to z okazji "rajdu" ACSI, który gości tam w maju i czerwcu - aby spokojnie się pomieścili a może na stałe. Na parcelach nie ma przyłączy wody a prąd jest tak samo jak na części niepracelowanej w skrzynkach co ok 20-30m.

Ogółem nie zgodzę się, że to mały camping, owszem nie jest to Zaton czy Solaris, ale widziałem w Cro setki mniejszych. Podczas naszego pobytu na początku czerwca czynny były chyba tylko jedne łazienki z trzech bo nie było większego zapotrzebowania - a załóg było z rajdem ok 40-50 na raz.

Według opisu mają 350 miejsc postojowych i pojemność 1000osób.

Nie mniej jednak na 90% będzie można nas tam spotkać w ostatnich dniach maja i na początku czerwca. Wybiera się Ktoś ?

P.S - polecam zabrać podłogę z agrotkaniny, pladeki czy bolon, bo trawy tam mało a dużo brązowej, kurzącej gleby.
Janusz Bajcer
Moderator globalny
Avatar użytkownika
Posty: 107660
Dołączył(a): 10.09.2004

Nieprzeczytany postnapisał(a) Janusz Bajcer » 19.03.2018 13:59

OK - czy kemping z tych średnich obszarowo :wink:
Ale skoro w cenniku nie ma opłaty za parcelę, tylko oddzielnie za wszystko, to raczej nie ma parcel numerowanych.
BartKat
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 213
Dołączył(a): 01.08.2015

Nieprzeczytany postnapisał(a) BartKat » 19.03.2018 18:16

maarec napisał(a):W środkowej części campingu są wydzielone parcele - kamienie lub liny ułożone na kształt prostokąta. Może to z okazji "rajdu" ACSI, który gości tam w maju i czerwcu - aby spokojnie się pomieścili a może na stałe. Na parcelach nie ma przyłączy wody a prąd jest tak samo jak na części niepracelowanej w skrzynkach co ok 20-30m.

Ogółem nie zgodzę się, że to mały camping, owszem nie jest to Zaton czy Solaris, ale widziałem w Cro setki mniejszych. Podczas naszego pobytu na początku czerwca czynny były chyba tylko jedne łazienki z trzech bo nie było większego zapotrzebowania - a załóg było z rajdem ok 40-50 na raz.

Według opisu mają 350 miejsc postojowych i pojemność 1000osób.

Nie mniej jednak na 90% będzie można nas tam spotkać w ostatnich dniach maja i na początku czerwca. Wybiera się Ktoś ?

P.S - polecam zabrać podłogę z agrotkaniny, pladeki czy bolon, bo trawy tam mało a dużo brązowej, kurzącej gleby.



o to to - nie szukamy molocha, który jest porównywalny z małym miasteczkiem tylko ciszy i spokoju bez basenów, parków wodnych i innych spa.
Martwi mnie tylko ta droga oddzielająca plażę od kempingu.
Generalnie kamp wygląda fajnie
maarec
Croentuzjasta
Posty: 252
Dołączył(a): 02.07.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) maarec » 09.04.2018 12:13

BartKat napisał(a):
maarec napisał(a):W środkowej części campingu są wydzielone parcele - kamienie lub liny ułożone na kształt prostokąta. Może to z okazji "rajdu" ACSI, który gości tam w maju i czerwcu - aby spokojnie się pomieścili a może na stałe. Na parcelach nie ma przyłączy wody a prąd jest tak samo jak na części niepracelowanej w skrzynkach co ok 20-30m.

Ogółem nie zgodzę się, że to mały camping, owszem nie jest to Zaton czy Solaris, ale widziałem w Cro setki mniejszych. Podczas naszego pobytu na początku czerwca czynny były chyba tylko jedne łazienki z trzech bo nie było większego zapotrzebowania - a załóg było z rajdem ok 40-50 na raz.

Według opisu mają 350 miejsc postojowych i pojemność 1000osób.

Nie mniej jednak na 90% będzie można nas tam spotkać w ostatnich dniach maja i na początku czerwca. Wybiera się Ktoś ?

P.S - polecam zabrać podłogę z agrotkaniny, pladeki czy bolon, bo trawy tam mało a dużo brązowej, kurzącej gleby.



o to to - nie szukamy molocha, który jest porównywalny z małym miasteczkiem tylko ciszy i spokoju bez basenów, parków wodnych i innych spa.
Martwi mnie tylko ta droga oddzielająca plażę od kempingu.
Generalnie kamp wygląda fajnie


tak jak pisałem w innym temacie - doprecyzuję też tutaj. Na plaży nie ma ulicy, można powiedzieć, że nie ma też drogi. Przy samym płocie campingu jest utwardzony fragment plaży kamienistej, gdzie kilka razy dziennie przejedzie samochód - do tych dwóch domów po drugiej stronie od wjazdu. Przeważnie to turyści jadą na wycieczkę czy może właściciel do pracy.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 11.07.2018 14:34

Czy jest ktoś obecnie na Prapratno? Chodzi mi o obłożenie kempingu. Jadę w ostatnim tygodniu lipca i zastanawiam się czy przyjechać w czwartek (mniejsze korki) lub w piątek popołudniu (teoretycznie większy wybór miejsc). Pytam dlatego bo muszę znaleźć sensowne miejsce dla trzech dużych namiotów, które dojadą w sobotę.
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 21.07.2018 11:12

Czy na kempingu jest ogólnodostępny grill lub miejsce, w którym można rozpalić własny?
mikawajos
Odkrywca
Avatar użytkownika
Posty: 63
Dołączył(a): 29.12.2008

Nieprzeczytany postnapisał(a) mikawajos » 31.07.2018 01:36

hej Cromaniacy
Pytanie do osob z ow kempingu - jak wyglada obłożenie obecnie?

Pozdrav!
Marcin
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 02.08.2018 19:52

Jest sporo wolnego miejsca.
Zojan74
Autostopowicz
Posty: 1
Dołączył(a): 02.08.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) Zojan74 » 02.08.2018 22:35

Witam wszystkich :) pytanie do singsing74 jak z temperaturami na kempingu prapratno ? Tez taka patelnia jak w polsce? Zamierzamy sie tam zameldowac 10 sierpnia :) pozdrawiam
SingSing74
Cromaniak
Avatar użytkownika
Posty: 1460
Dołączył(a): 03.11.2010

Nieprzeczytany postnapisał(a) SingSing74 » 02.08.2018 23:24

Temperatura od tygodnia codziennie 32-35 st. Ale powietrze suche i lekki wiaterek więc jest dobrze. Niestety woda niemalże bałtycka.

PS. Właśnie w przedsionku znaleźliśmy 1,5cm skorpiona.
zablo
Croentuzjasta
Avatar użytkownika
Posty: 225
Dołączył(a): 31.08.2013

Nieprzeczytany postnapisał(a) zablo » 03.08.2018 21:02

SingSing74 napisał(a):PS. Właśnie w przedsionku znaleźliśmy 1,5cm skorpiona.


Ostatnio był taki news: Mieszkaniec Tarchomina wyjechał do Chorwacji. Wrócił z żywym skorpionem w walizce
Więcej: http://metrowarszawa.gazeta.pl/metrowar ... zywym.html
bart123
Globtroter
Posty: 40
Dołączył(a): 10.07.2018

Nieprzeczytany postnapisał(a) bart123 » 05.08.2018 12:00

Bylem na tym kampie w tym roku. Pod koniec lipca przez 6 dni.
Woda wydaje się zimna, ale plaza jest w większości piaszczysta i dosyć długo jest płytko. Dla dzieci z racji tego idealna.
Nie ma jeżowców, więc można wchodzić do wody bez obuwia.
Na plaży raczej tłoczno, bo przyjeżdża sporo lokalnych mieszkańców zwłaszcza w weekendy (nawet z bośni).
Pod wieczór słońce dosyć szybko chowa się za górami i plaża pustoszeje.
Kamp jest raczej średni, ale miejsce na pewno się znajdzie. Sporo cienia wśród drzewek.
Sanitariaty są sprzątane, ale nie są już pierwszej świeżości, ale widziałem gorsze za większe pieniądze.
Plus to sklep Tommy na kampie. Jest też restauracja ale nie korzystałem. Stoi też bankomat euronetu.
Pobyt powyżej 5 dni, to 5% zniżki.
Dobra baza wypadowa do Dubrownika lub na Korculę.
Warto też odwiedzić Ston, tylko że tam parkingi płatne w parkometrach (i pod kontrolą, bo widziałem jak wystawiają mandat za przekroczony czas).
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kempingi


  • Podobne tematy
    Ostatni post

cron
Prapratno camping - strona 3
Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się
reklama
Chorwacja Online
[ reklama ]    [ kontakt ]

Platforma cro.pl© Chorwacja online™ wykorzystuje cookies do prawidłowego działania, te pliki gromadzą na Twoim komputerze dane ułatwiające korzystanie z serwisu; więcej informacji w polityce prywatności.

Redakcja platformy cro.pl© Chorwacja online™ nie odpowiada za treści zamieszczone przez użytkowników. Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu. Serwis ma charakter wyłącznie informacyjny. Cro.pl© nie reprezentuje interesów żadnego biura podróży, nie zajmuje się organizacją imprez turystycznych oraz nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam.

Copyright: cro.pl© 1999-2024 Wszystkie prawa zastrzeżone